Şimdi Ara

Mutant Year Zero: Road to Eden Türkçe Yama ÇIKTI! [AnimusProjesi.com] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
16
Favori
34.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YouLast

yama kramıyorum dediğiniz dosyayı dediğiniz yere attım ama oyun aılıyor bir kaç saniye sonra hata veriyor
    arkadaşlar bu sorunu hala çözemedik dediğiniz yöntemler olmuyor dediğiniz yere dediğiniz gibi atıyorum olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Darkness TR

@AnimusProjesi @Scofield_TR Emeğinize yüreğinize sağlık arkadaşlar. Bu tarz oyunları pek oynamadım sayenizde dilimizde anlayarak oynayacağım.

Epic game store üzerinden oyunu 22 ağustos tarihine kadar ücretsiz indirebilirsiniz. Kütüphanenize eklenmeniz yeterli.
    https://www.epicgames.com/store/tr/collection/free-game-collection?sessionInvalidated=true

Haber linki:https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Mutant_Year_Zero_ve_Hyper_Light_Drifter_Epic_Games_Storeda_Ucretsiz_Gelecek_Hafta_Fez-95652.htm

Türkçe yama kurulumu: ZoneUE4-WindowsNoEditor2.pak dosyasını, oyunun kurulu olduğu \ZoneUE4\Content\Paks klasörü içine atmanız yeterli.
    Arkadaşlar epik te oyun bedava burada anlatılanı yapıyorsunuz çok kolay ve oyun tr oluyor.
    [url=https://hizliresim.com/AOzRDQ][img]https://i.hizliresim.com/AOzRDQ.png[/img][/url]

• quote:

arkadaşlar bu sorunu hala çözemedik dediğiniz yöntemler olmuyor dediğiniz yere dediğiniz gibi atıyorum olmuyor

Alıntıları Göster
    Özelden teamviewer bilgilerini gönderin bakayım hemen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayaksisheytan

Arkadaşlar epik te oyun bedava burada anlatılanı yapıyorsunuz çok kolay ve oyun tr oluyor.
    [url=https://hizliresim.com/AOzRDQ][img]https://i.hizliresim.com/AOzRDQ.png[/img][/url]

Alıntıları Göster
    oyunu zamanında steamden para verip satın aldım ben. neden apic saçmalığıyla uğraşayım ki? o orjinalse buda orjinal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scofield

Özelden teamviewer bilgilerini gönderin bakayım hemen.

Alıntıları Göster
    gönderdim
  • quote:

gönderdim

Alıntıları Göster
    çözüldümü acaba?
  • ostrangus kullanıcısına yanıt
    Bu gece ya da en geç yarın gün içerisinde kurulum rehber videosu paylaşacağız.
  • Arkadaşlar oyun şuan epic storeda ücretsiz ordan alıp indirin ben öyle yaptım yamadada hiç sorun yaşamadım güzel yama teşekkürler hocam
  • Mutant Year Zero Road To Eden Türkçe Yama Kurulum Rehberi Videomuz Yayınlandı!

• quote:

Orijinalden alıntı: ostrangus

çözüldümü acaba?

Alıntıları Göster
    evet oyun korsandı orjinalini indirdim videoda anlatılanı yaptım sornsz çalıştı
  • AnimusProjesi kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar bu şekilde yapılsa bile yama Steam Orijinal oyunda oyunu kapatıyor beklediğimiz çözüm bu sorun için. Zaten Epic için herkes yamanın çalıştığını söylüyor. Epic'ten oynayabilir miyiz? Evet ama Steam'den oynamak istiyorum oyunu buna bir çözüm bulmanızı bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufulas -- 18 Ağustos 2019; 12:22:18 >
  • Ya niye bu kadar dert ediyorsunuz. Steam'de oynayamıyorsanız indirin epicten bedava oyunu sonra Türkçe yamanın içinden çıkan "ZoneUE4-WindowsNoEditor2.pak" isimli dosyayı oyunun kurulu olduğu yerdeki "ZoneUE4\Content\Paks" klasörünün içine atın ve sorunsuz oynamaya başlayın işte bu kadar basit hem oyun epicte bedava sunuluyor hem de tr yama bedava sürümde sorunsuz çalışıyor. Bu konu başlığı altında 6 sayfa yorum var nereden baksanız 5 sayfaya yakını hep türkçe yama ile ilgili sıkıntılardan oluşuyor olacak iş değil. Kendi kendinize sorunlar yaratıyorsunuz biraz kafayı çalıştırın. Oyun bedava orijinal satılıyor iken korsanını indirip deneyenene de ayrı bir parantez açmak lazım çünkü gerçek azılı korsancılar bunlar oluyor işte bunların kökünü toptan kazımak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obasar84 -- 18 Ağustos 2019; 13:41:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AnimusProjesi

Yamada DLC çevirisi bulunmuyor.
    İleride çevirmeyi planlıyor musunuz?
  • obasar84 O kullanıcısına yanıt
    Sen yamayı da oyunu da bedavaya getirdiğin için senin gözünde sorun bitiyor. Ben oyunu çıkışında Steam'den aldım ve yamaları yapabilsinler diye ekibe de her ay destek oluyorum. Ve oyunu Steam hesabımla oynamak istiyorum. Bu çözülmesi gereken bir durum geçiştirilmesi değil. İlerde örneğin Dos2 de sadece Gog'ta sorunsuz çalışırsa benim Steamde olan oyunumu oynamak istememe git Gog'tan al ya da bedava çalışan sürüm olmasını bekle mi diyeceksiniz? Ayrıca bunu cevaplayacak olan ekip siz değilsiniz. Korsan kısmında haklısınız bedava bir oyunu korsan oynama çabası da ilginç tabii. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufulas -- 18 Ağustos 2019; 14:7:46 >
  • yusufulas Y kullanıcısına yanıt
    bende de durum aynı steam orjinal oyun ama çalışmıyor yama

umarım bir çözüm yolu bulunur
  • Anladığım kadarıyla yama sadece eipic ile sorunsuz çalışıyor.
  • Ben nerede hata ya da afedersiniz salaklık yapıyorum bilmiyorum ama oyunun kurulu olduğu dosya konumu gözükmüyor bende. "ZoneUE4\Content\Paks" konumunu bulamıyorum.

Yardım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: erbab1

Ben nerede hata ya da afedersiniz salaklık yapıyorum bilmiyorum ama oyunun kurulu olduğu dosya konumu gözükmüyor bende. "ZoneUE4\Content\Paks" konumunu bulamıyorum.

Yardım lütfen
    @Scofield_TR sayesinde sorun çözüldü.Kendisine teşekkür ediyorum. Türkçe yama gıcır gıcır çalışıyor
  • jedi39 kullanıcısına yanıt
    Şu an için önceliğimiz yayınladığımız yamanın test sürecini bitirip ( Tam Sürüm ) olarak sizlere sunmak. Daha sonrasında DLC çevirisi hakkında bir açıklama yapacağız.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.