B

Yüzbaşı
19 Mayıs 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 243 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Valla niye hakikaten soruyorum?
Harbi neler var son tavsiye olarak. Yoksa %97 mezuna kalıyorum.
arkadaslar ben sınıftan bi kiza tutuldum ama kiz i just fcking with boss modunda ama ben bir broke ass njgg@yim bana bi benz truck lazim skrrt skrrrt yanlamaliyim ne yapmam gerek ben broke as hell njgg@yim sinirden leane vurdum kendimi good drugs on my nose good drugs on my cup

Ya tüm konuları az çok hatırlıyorum 48k yks sıralama yaptım. Konuları en baştan ağır ağır ama sağlam mı ilerleteyim yoksa direkt soru bankası ve denemeler üzerinden mi tekrar ede ede çalışayım?

Evet diş hekimleri 50bin-100bin TL aylık geliri oluyormuş ona inanıyor babam. Ben ise mezuna kalıp ilk 10k istiyorum konu eksiğim de yok 92tyt 60ayt yaptım üzerine koyabilirim. Ama babam günlerdir diş hekimliği için baskılıyor nasıl ikna ederim babamı?
47k sıralama var top üniversiteler için mezuna kalınır mı yoksa çü Ceng mı?
Kim sesini çıkarabilir ki? Obp'yi kaldırdık deseler 4 yılım çöpe gider ve öylece kalır veya Sınav sistemi değişti açık uçlu yapacağız deseler sosyal medyadan iki kem küm ederiz yine öylece kalır. Mezuna kalmak istiyorum ama güvenemiyorum resmen adamların insafındayız. Ha bir de seneye seçim olacak düşünsenize erken seçim oluyor akp kaybediyor iç savaş çıkıyor. Kafamda bin tane senaryo kurup duruyorum mezuna kalmaktan korktuğum için nasıl içimi rahatlatacagım?
47k yaptım 90 tyt 59 ayt geldi. Demek ki sınavdan iyi bir sıralama yapmak için full yapmamız lazımmış bu saatten sonra da ona göre caliscam gece gündüz çalışıp gençliğimi heba edicem seneye umarım güzel bir sıralamayla buralara iyi şeyler yazıyor olurum.
90 tyt 60 ayt yaklaşık 45k getirdi. Ulan ben full mu yapmak zorundayım? Yapacağınız sistemi durun bükün g..ze sokun. Bunlara güvenip bir sene daha mezuna kalmak dışında yapacak bir şeyim yok
18 Temmuzcu olarak kabul etmem gerek 20 temmuzda açıklanacak
Hakkında
Meslek: Öğrenci
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Xiaomi
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Mesaj Sayısı: 911
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.327
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 93)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.328 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.