B

Yüzbaşı
19 Mayıs 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 122 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Herhangi bir meslek hedefim yok ve aklıma herhangi bir hedef de gelmiyor. Tavsiyeleriniz nelerdir?
Yahu konuyu biliyorum ama soruları yapamıyorum 10 soruluk testte 5D5Y oluyor delirdm nasıl soruları halletcez kafayı yicem bir haftadır çöktü üstüme
Başlıkta yazdığı gibi kanal önerisi bekliyorum.
Vip fizik harici bir kanal olsun
Şu oyuna da bir el atsanız 👉👉
Listeyi güncelledim

• Bloodstained RotN
• Dragon Quest XI
• Spiritfarer
• Crosscode
• LISA: The Painful
• Psychonauts
• Teamfight Manager
• West of Dead
• Watchmen: The End is Nigh
Evet sayın arkadaşlar Monster pusat gamepad de kronik olmalı ya da bana denk gelen bir sorun olabilir, sol analog alt tarafa doğru takılı kalıyor şimdi ürünü 4 Mart'ta teslim aldım 8in de bu sorun çıktı servise yolladım ardından bugün geldi bugünde bu sorun yine ortaya çıktı bende iade talebi oluşturdum sizde de yani bu ürünü kullananlarda da bu sorun oluyor mu?
Sahte mahte bir iki yıl götürsün yeter diyen biriyim sizce 1 yılı çıkarır mı sahte 360 gamepadleri
Öncelikle merhabalar yeni bir sistem dizecegimden ek aparatlar da alma ihtiyacı duyuyorum ve bu ek aparatlar hakkında bir bilgi sahibi değilim 9 tane mouse buldum hangisini almam daha yararlı olur veya almamam daha faydalı olur belirtirseniz çok iyi olur

Gamepower Night Stalker - 112₺
Gamepower Bane - 84₺
Gigabyte Aorus M2 - 140₺
Rush Assault RM85 - 101₺
Bloody V7M71 (Mousepadli) - 130₺
Bloody A9081 (Mousepadli) - 160₺
Logitech G300s (Mousepadli) - 170₺
Asus Cerberus Fortus - 120₺
Rampage SG R17 x Rapier - 60₺
Merhabalar gamepad almayı istiyorum ama piyasada gamepad 150₺ civarında fazla bulamadım bulduklarımi yazayım
Logitech f310 - 159₺
Snopy rampage SG R360 - 105₺
Thrusthmaster dual analog 4 - 140₺
Sizin önereceğiniz gamepadler varsa yazarsanız çok makbule geçer
Konu başlığında yazdığı gibi ücretli yamalara demo çıkmalı. Peki neden? Çok pahalı olmaya başladılar 25-30-35 liraya varıyor, oyunun indirimli halinin iki üç katı fiyat veriyorlar. X oyunun ücretsiz yamasını yapmak isteyen biri bakıyor benden önce biri yapmış mı diye yapmışlar ama fiyatı ₺35 adam da zaten bunun yaması var ben hiç uğraşmayayım diyip yama işinden vazgeçiyor. Asıl konuya dönecek olursak bu ücretli yamaları bir de demosu olmalı %50 - %70 arası. Bilemiyorum bana katılıyor musunuz ama bence bu şekilde olmalı.
Düzeltme
Yanlış anlaşılmış demek istediğim
Demek istediğim bir yamanın alt yazısının %50sini oyuncuya sunarsalar hem oyuncu için hem çeviri grupları için çok daha iyi olur. Nasıl iyi olur oynayan oyuncu hem oyunun yarısını Türkçe olarak deneyimlemiş olur belki de devamını isteyip satın alır sonuçta yarıda kalmış. Sadece bir fikir verdim bende biliyorum ilk bölümlerin videosu olduğunu.
Hakkında
Meslek: Öğrenci
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Xiaomi
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.123
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 541)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 933 (Bu hafta: 25)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.