Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

MİLLENİCOM’DA TAAHHÜTSÜZ, KOTASIZ, FİBER HIZINDA İNTERNET 1 AY BEDAVA!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: smartenes Daha Az
1 Kayıtlı Üye
1.335
Cevap
23
Favori
75.911
Tıklama
Tüm Forumlar >> İnternet >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Millenicom >> MİLLENİCOM’DA TAAHHÜTSÜZ, KOTASIZ, FİBER HIZINDA İNTERNET 1 AY BEDAVA!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1163 Mesaj
    MİLLENİCOM’DA TAAHHÜTSÜZ, KOTASIZ, FİBER HIZINDA İNTERNET 1 AY BEDAVA!

Uygun fiyata taahhütsüz, kotasız, 'hız düştü' sorunu yaşatmayan gerçek sınırsız internet keyfi online başvurulara özel ayda sadece 79,90 TL! Üstelik 1 ay bedava fırsatı ile!

Benim için 35 Mbps’ye kadar hız yeterli diyorsanız Özgürüm Kampanyası, eğer altyapıma güveniyorum ve çok daha fazla hız istiyorum diyorsanız 100 Mbps’ye kadar hız alabileceğiniz Prestij Kampanyamıza başvurabilirsiniz.

Donanımhaber Destek Ekibimiz, Canlı Çağrı Merkezimiz ve WhatsApp Destek Hattımız ile işlemlerinizi hızlıca halledebilirsiniz.

Not: Bu kampanyanın sadece Türk Telekom altyapısına özel olduğunu hatırlatmak isteriz. Hız için eklenen “e kadar” ibaresi de bu hızın altyapınıza ve modem kalitenize göre değişebileceğini anlatmaktadır.

Detaylı incelemek ve başvurmak için hemen tıklayın.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
    |

• Yüzbaşı
    658 Mesaj
    ben memnunum 100 aldım 95 civarı alabiliyorum belki eve kadar fiber kablo değil de ethernet geldiği içindir, tek pişmanlığım 1 yıllık taahhüt yapmıştım keşke 2 yapsaydım.paketin fiyatı arttı
    firma yetkilisine pm ilgilenirse sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Önümüzdeki ay taahhütüm bitiyor, dedim WhatsApp hattından bilgi alayım. Çünkü hız sorgulattığımda alacağım hız 0 Mbps görünüyor ama Telekom üzerinden aboneliğim var 24Mbps VDSL kullanıyorum halihazırda. Neyse sordum niye böyle görünüyor vs. diye 1 saatte anca cevap yazabildi müşteri temsilcisi, oda diyor ki adresinizde boş port yok yahu arkadaş zaten kullandığım mevcut bir internet var niye ikinciye port lazım olsun.

Bilgisiz onlar yeni bağlantı yapacaginizi falan zannediyor

|
    |
    FasTBoY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Troll King

ben memnunum 100 aldım 95 civarı alabiliyorum belki eve kadar fiber kablo değil de ethernet geldiği içindir, tek pişmanlığım 1 yıllık taahhüt yapmıştım keşke 2 yapsaydım.paketin fiyatı arttı
    Merhaba,değerli yorumunuz için teşekkür ederiz
    |
    |

Orijinalden alıntı: desturde

firma yetkilisine pm ilgilenirse sevinirim.
    Merhaba,dönüş sağlandı
    |
    |

Orijinalden alıntı: emre845

salı başvurdum bugün gelip kuruldu altyapım maks 35 veriyor 31-32 mbps alıyorum ilk gün için mutluyum :)
    Merhaba,Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz
    |
    |
    menesozun

Birkaç aydır kullanıyorum, TürkNet ve TT de kullanmış biri olarak söyleyebilirim ki
    kendileriyle olan ilişkimiz uzun süre devam edecek :)

Tavsiye edilir.

Orijinalden alıntı: FasTBoY

Önümüzdeki ay taahhütüm bitiyor, dedim WhatsApp hattından bilgi alayım. Çünkü hız sorgulattığımda alacağım hız 0 Mbps görünüyor ama Telekom üzerinden aboneliğim var 24Mbps VDSL kullanıyorum halihazırda. Neyse sordum niye böyle görünüyor vs. diye 1 saatte anca cevap yazabildi müşteri temsilcisi, oda diyor ki adresinizde boş port yok yahu arkadaş zaten kullandığım mevcut bir internet var niye ikinciye port lazım olsun.
    Merhaba,Yardım etmek isteriz. Pm üzerinden iletişim bilgilerinizi iletebilir misiniz ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: Marrusia

Bendede bu sekil hocam 100 mbit sol fiber 93-95 mbit arasi kafaya takilacak birsey degil zaten.Bende o tahahut isini baya dusunmustum 1 mi yapsam 2 mi vs diye iyi ki 2 yapmisim cok cok memnunum allah bozmasin.

Ayrica 1 ay bedava kodu:3051F0DA

Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu 3051F0DA Arkadasinizin bu kodla beraber 08503330333'u arayarak basvurmasi ve basvurunun tamamlanmasi gerekmektedir. B002

Alıntıları Göster
    Merhaba,değerli yorumunuz için teşekkür ederiz
    |
    |

• Firma Yetkilisi
    154 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MistikBaklava

Vdsl de upload max kaç alabiliriz? Halihazırda netspeed aboneliğim var 75 mbit download 4 upload alıyorum 76 liraya. bundan fazlasını verebilecek misiniz?
    Merhaba,Kontrol etmemiz için pm üzerinden iletişim bilgilerinizi iletebilir misiniz ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: LazerBülbül

Birkaç aydır kullanıyorum, TürkNet ve TT de kullanmış biri olarak söyleyebilirim ki
    kendileriyle olan ilişkimiz uzun süre devam edecek :)

Tavsiye edilir.
    Merhaba,Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz
Reklamlar
e-ticaret
SEO
son dakika
izmir web tasarım
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.