Şimdi Ara

VodafoneNet Limitsiz Yalın İnternet 49,90 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.348
Cevap
45
Favori
175.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vodafone GSM kullanıyorum. Bugün cep telefonuma aşağıdaki mesaj geldi. Bende zaten başka firmanın ADSL aboneliği olduğu için arama gereği duymadım, ilgilenenler arayabilir.

quote:

Degerli abonemiz,evde limitsiz yalin internet size ozel ayda sadece 49,90TL! Simdi Vodafone Super Internet deneyimini evde yasama zamani!Bilgi icin:08505420542

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu kampanya uzun zamandır var ancak +10 TL yalın erişim ücreti var. Yani toplamda 60 liraya geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her türlü fazla ücret alınıyor.Kazık yemedimiz bir tarife yok
  • Olmayan sabit telefona ücret alınan ülkeye Türkiye denir
  • techturch T kullanıcısına yanıt
    10 tl yalın erişim ücreti alındığına emin misiniz? Kampanyanın adı yalın zaten.. müşteri hizmetleriyle görüştüm sadece modem isteği olursa 3 tl alınıyor istenmezse alınmıyor.. bilginize
  • +10 tl yalın internet ücreti YOK! Ben bugün müşteri hizmetleri ile görüştüm, aktivasyon ücreti yok, modem istemesseniz; herşey dahil 49,90 tl 24 ay tahattüt veriyorsunuz.
    Ben sözleşmeyi istedim kurye ile göndericekler.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • interneti kimin üzerinden veriyorlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aaahmet61

interneti kimin üzerinden veriyorlar ?

Türk Telekom dediler..
  • Yani ttnet mi oluyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tt44

+10 tl yalın internet ücreti YOK! Ben bugün müşteri hizmetleri ile görüştüm, aktivasyon ücreti yok, modem istemesseniz; herşey dahil 49,90 tl 24 ay tahattüt veriyorsunuz.

hocam bunu telefonda ne olarak soylemek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

quote:

Orijinalden alıntı: tt44

+10 tl yalın internet ücreti YOK! Ben bugün müşteri hizmetleri ile görüştüm, aktivasyon ücreti yok, modem istemesseniz; herşey dahil 49,90 tl 24 ay tahattüt veriyorsunuz.

hocam bunu telefonda ne olarak soylemek lazım

49 tlye ilave yalin internet ucreti odeyecekmiyim

Yada

49 tlye ek herhangi bir ucret odeyecekmiyim diye sorabilirsin

• Vodafonenet ile az önce görüştüm. Aldığım cevaplar beni çok şaşırttı dğrusu. Aldığım net bilgiler ise şöyle;

49tl Aylık 24 ay taahhüt

16mbit - 50gb >3mb
    Yalın internet ücreti yok !
    Ek kurulum ücreti sürpriz fatura yok !
    120tl ye kadar olan taahhütler onlar tarafından ödeniyor!
    Geçiş sürecinde hiçbir problem yaşanmayacağını en fazla 2 saat internetsiz kalabileceğimizi söylüyorlar.
    Ve beni en çok sevindirin şey: Ttnetin açma kapatma adı altında aldığı HARAÇ Vodafone net'te YOK ! Bu konuyu üstüne basa basa sordum. Çünkü bu haraç kadar zoruma giden başka birşey yok.

Ben geçiyorum arkadaşlar. İlk defa ttnet harici bir firma deneyeceğim umarım beni pişman etmezler

• serkan1216 kullanıcısına yanıt
    vodafone müşteri hizmetleri numarasını aradım yeni bir kampanyanız varmış internetten duydum 49,90 tl dedim, arkadaş kendisi anlatmaya başladı zaten, onaylayıp. Bende yalın internet için +10 tl vermiycem , herşey dahil,aktivasyon ücreti yok bu şekilde 49,90tl 24 ay taahütlü diye teyit ettirdim müşteri temsilcisine.
    cumartesi günü sözleşmeyi kuryeyle yolluyorlar, imzalayıp geri vercem kuryeye. Bu şekilde

• Kullanan var mı tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz lütfen? Tereddütlerim var, gsm firmasının ilk defa kablolu erişim sağlaması yönünde. Stabilite ve sorunsuzluk nasıl?

• Bende bugün burada da paylaştığım konuşmayı yaptıktan sonra vodafone nete geçtim. Risk almak lazım diyorum, yoksa ttnet in tekelinden kurtulamayız. Umarım sorunsuz kullanırım.

Yukarda yazdıklarıma ek olarak çok güzel yönleri var onlarıda hem buraya hem üste mesaja ekliyim.

İlk 15 gün deneme süremiz var iptal edebiliyoruz ücret vs. ödemiyoruz.
    Olurda 6 ay sonra iptal ettirirsek sadece kullandığımız ayların indirimlerini ödüyoruz başka bir ücret yok
    Olurda 20 ay sonra iptal edersek (burayı doğru anladığıma eminim) sadece kalan 4 ayın indirim tutarını ceza olarak ödüyoruz.
    İnternet borçtan dolayı kesme süresi 4 aydan daha fazla. Ttnet gibi zırt pırt kapansında 19u cukka edelim gibi dertleri yok ZATEN 19,99 LUK HARAÇ vodafone net'de YOK!

Aklıma geldikçe eklerim şimdilik gayet iyi duruyor. Umarım hayırlı olur bu konudaki tarifeye geçiş yapanlar için.

• Şimdi benim ttnet aboneliğimde tahahhüt yok ve dondurmuş durumdayım. İptalmi etmem gerek önce ttneti yoksa direk vodafone net ilemi görüşeyim. Modem olarak verdikleri modemi sormuştum huawei nin bir modemi dediler. Araştırdım ama pek bilgi bulamamıştım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlıtzKrıeg

Bende bugün burada da paylaştığım konuşmayı yaptıktan sonra vodafone nete geçtim. Risk almak lazım diyorum, yoksa ttnet in tekelinden kurtulamayız. Umarım sorunsuz kullanırım.

Yukarda yazdıklarıma ek olarak çok güzel yönleri var onlarıda hem buraya hem üste mesaja ekliyim.

İlk 15 gün deneme süremiz var iptal edebiliyoruz ücret vs. ödemiyoruz.
    Olurda 6 ay sonra iptal ettirirsek sadece kullandığımız ayların indirimlerini ödüyoruz başka bir ücret yok
    Olurda 20 ay sonra iptal edersek (burayı doğru anladığıma eminim) sadece kalan 4 ayın indirim tutarını ceza olarak ödüyoruz.
    İnternet borçtan dolayı kesme süresi 4 aydan daha fazla. Ttnet gibi zırt pırt kapansında 19u cukka edelim gibi dertleri yok ZATEN 19,99 LUK HARAÇ vodafone net'de YOK!

Aklıma geldikçe eklerim şimdilik gayet iyi duruyor. Umarım hayırlı olur bu konudaki tarifeye geçiş yapanlar için.

[Hocam bende basvurdum

Bende begenigim bi hususu paylasmak isterim

Musteri hizmetleri diger issler gibi kacamak cevaplar vermediler herseyi acik anlattilar ve telefonda neredeyse hic beklemediler

• Turknetten kurtulmak için ben de vodafona başvurdum.. inşallah bundan da sorun çıkmaz.. vodafone kullanıp da memnun olmayan var mı?
  • Sözleşmeyi bugün kurye getirip imzalattı, bakalım haftaya açılır umarım...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.