Yüzbaşı
04 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar yaklaşık 4 gündür İnternete bağlanamıyorum ilk 2 gün boyunca 5 er dakikalik aralıklarla gidip geldi kayıt açtırdım inceleniyorken tamamen gitti modemde DSL ışığı power ve wifi ışığı yanıyor DSL ışığı sabit kırmızı telekomdan 2 dir dönüş geliyor müşteri kaynaklı diye ankastre apartmana kadar olan kablo geçen ay değişti bunun yanı sıra 2 defa kontrolünü yaptım kablonun takılı olup olmadığına baktim modeme erişen kablonun ucunu kesip tekrar taktım sorun halen devam ediyor ne yapmamı önerirsiniz
Selam arkadaşlar kullanmakta olduğum asus gl752vw marka model bilgisayarım aldığım günden beri bazı sorunlari vardı işlerden dolayi çok fazla kullanmiyordum garantisinin bitimine 1 ay kala garantiye verdim vatandan alınma sorunlar şu şekilde power tuşuna basılı tutunca kapanıyor elini çekince tekrar başlıyor bataryasi tam dolmuyor 99 da kalıyor ve son olarak video izlerken müzik dinlerken bir anda donup kalıyor ne kapanıyor ne düzeliyor garantiden dönüş geldi kullanıcı kaynakli sorundan dolayı 400 tl ödemesi çıktı onay veya red diye mesaj atmam istendi red ettim bilgisayar elime geçene kadar muhtemelen garantisi bitecek tüketici hakem heyetine şikayette bulunabilirmiyim bilenlerden yardim bekliyorum
Merhaba arkadaşlar bugün tam olarak ttnet'ten turknet'e geçişim sağlandı bağlantı hızım çok düşük 35 mb olarak anlaştım ama bana gelen 12.5 en fazla çoğu siteye erişemiyorum örnek facebook , Twitter tarzı torrent kullanamıyorum önceden ttnet'te de bu hızdan faydalaniyordum ama yeterli geliyordu turknet'e geçerek hatamı ettim daha sonra düzelir mi bu hız sorunu ne yapmam gerek acaba ?
Merhaba arkadaşlar 9 Mart'ta TTNet aboneliğim bitiyor az önce mail gelmesi üzerine baktığımda şimdiden fatura 122 olmuş m.h ile görüştüm dalga geçer gibi size 8 mb hız verelim aylık 75 tl dedi iptal edeyim deyince 160 tl bedel çıkardı sadece interneti iptal edicem deyince telefonda iptal olur dedi bu ne derece doğru sonuçta internet 9 mart telefon hattı Eylül ayında bitiyor ayni anda sözleşme de yapmadim nasıl bir yol izleyebilirim.
Merhaba arkadaşlar elimde bu marka modelde bir laptop yiğenim birkaç tuşunu yerinden çıkarmış yerlerine taktım fakat sadece birini takamadım tuş duruyor altındaki bağlaçlardan ufak olanı kayıp bu bağlaçı bulabileceğim biryer varmıdır tek bir parça için klavye değiştirmek istemiyorum bazı sitelerde komple klavye 110 tl o klavyelerden alıp söksem diye düşündüm ama uyacağını sanmıyorum orjinali olmadığı için yardımlarınızı bekliyorum.
Selam arkadaşlar yaklaşık 2 senedir kullandığım çift antenli bir zyxel modemim var son zamanlarda çok sık bağlantı kopmaları yaşıyorum 2 dakikada bir dal ışığı da sönüyor ttnet'e defalarca yazdım aradılar sorun çözüldü diye ama sorun devam ediyor en son konuşmamızda sorun modeminiz de sistemde gün içinde sadece bir defa baglantim kopmuş sorun ne olabilir bilgisi olan varmı?
https://youtu.be/C-rADdB3I4U

Kendi seçmeninin ambulans çağrılarını duymamazlıktan gelen bir Cumhurbaşkanı adayının bu ülkeye ne faydası olacak? Yazık!
https://youtu.be/4WE8FImHigo

24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında Denizli'de vatandaşlarla bir araya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, önemli açıklamalarda bulundu.
İNCE'DEN KILIÇDAROĞLU'NA ÇAĞRI

Erdoğan, miting sırasında dev ekrandan Muharrem İnce'nin geçmişte Kılıçdaroğlu hakkında söylediklerini vatandaşlara izletti. Görüntülerde Muharrem İnce, Kılıçdaroğlu'na eleştirilerde bulunarak genel başkanlığı bırakmasını istiyor.
İNCE: ERDOĞAN YİNE YENECEK

İnce görüntülerde şunları söylüyor: "6 seçimde başarılı olamamış bir CHP var. 2019'daki cumhurbaşkanlığı seçimin hangi emarelerle başarıyla atlatacak. Kim burada bir başarı şansı görüyor. Ben göremiyorum. Erdoğan, yine yenecek."
"MUHARREM BÖYLE SÖYLÜYORSA DOĞRUDUR"

Erdoğan da bu sözleriin ardından, "Muharrem böyle söylüyorsa doğrudur" dedi.
İNCE: BU KAFA 250 SENE İKTİDAR OLAMAZ

İnce videoda şöyle devam ediyor: "Erdoğan çıkıp meydan okuyor. Ben seçilemezsem bırakırım diyor. Bunu bizim genel başkanımızın da söylemesi lazım. Adam yüzde 49 almış ama neden 55 alamadım diye tartışıyor. Sen (Kılıçdaroğlu) bunu tartışırsak AKP'nin üzerini kapatırız diyorsun. Bu kafa iktidar olamaz. Bu kafanın 250 senede iktidar olması mümkün değil"
ERDOĞAN: KAYBEDERSEN BIRAKACAK MISIN

Cumhurbaşkanı Erdoğan video bittikten sonra Muharrem İnce'ye seslenerek, "Şimdi Bay Muharrem, sen bu seçimi kazanamazsan, sen istifa edecek misin? Allah'ın izniyle benim milletim seni de sandığa gömecek." dedi.
Muharrem ince’nin sürekli eleştirdiği medya beni çağırmıyorlar bana ekranlarını açmıyorlar diye yakınması üzerine turgay güler’ davet geldi tabiki bu davet red edildi buyrun.

Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Vodafone
Takım
Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.521
İkinci El Bölümü Mesajları: 17
Konularının görüntülenme sayısı: 11.137 (Bu ay: 301)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 527 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.