Şimdi Ara

Mansur yavasin bütün anketlerde fark atmasi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
4.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekrem imamoglu neredeyse her ankette gerideyken mansur yavas tam tersi her ankette rakibine büyük fark atmis gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tarafsiz Goz -- 18 Şubat 2024; 15:35:22 >

• Enflasyon yuzde 120 olmuş.

Merkez Bankası kasası - 70 milyar dolar

Çarsıda dolar fiyatı ile resmi dolar fiyatı kopmaya baslamış

Ev fiyatları, araç fiyatları roketle iş ideolojik saçmalıklara dayanan ekonomi politikası ve anlamsız faiz inadı yuzunden.

Devlette atanmış kişilerin mafya ilişkileri konuşuluyor

Liyakatsizlik artık atananların bast konuşmalarından bile anlaşılıyoe

Hükümet aklını kaçırmış gibi her türlü mantıklı söylemi NAS var, şu var bu var,ben ekonomistim, vatan hainleri gibi gerceklikşe kopmuş bir şekilde yanıtlıyor.

Her Vatandas Turkiye'nin geleceğinden endişeli, çünkü iktidarda Akıl veya Rasyonalite kalmamış gibi.

(Zıvanadan çıkmış mülteci konusundan bahsetmiyorum bile)

Bu ortamda sen Kılıçdar gbi ülkeye zerre kadar güven vermeyen bir tip yerine Yavas gibi oturaklı herkesi kucaklayan, güven veren bir adam koysaydın. Erdoğan tarihi bir hezimet yasayacaktı. 20 puan bile iyimser bir tahmidi bu şartlarda.

Satılmış muhalefet Erdoğan'ı kurtarmak için kaybedebilecek tek kişi yani Kılıçdarı koydu ve seçimi Erdoğana hediye etti.

İmamoğlu, Türk siyasetine Erdogan gibi uzun yıllar damga vuracak gibi duruyor. Profilleri çok benzer. Parlama noktaları ikisinin de aynı; İBB başkanlığı. Mizaçları da çok benzer. İmamoğlu kaybetmez, Türk siyasetini dizayn edenler buna izin vermez. İBB başkanlığını kazanamayan biri CB olamaz. Erdoğan'ın dediği gibi İstanbul'u kaybeden Türkiye'yi de kaybeder. İmamoğlu'nun karşısında Kurum gibi bir bürokratın şansı hiç yok. Binali Yıldırım kadar oy alabileceğini düşünmüyorum.
  • Ekrem de kazanacak mansur da.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Outlaw-E kullanıcısına yanıt

Hile hurda olmazsa kazanirlar ama oylar calinirsa…

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erkahn kullanıcısına yanıt
    Oy çalınması vs olmaz o işler geçti çok eskide kaldı artık. Seçimi seçim başlamadan çalabiliyorlar istediğin kadar sandık başında dur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BraveHeart- -- 18 Şubat 2024; 16:14:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mansur Yavaşı kazanacağını düşünüyorum ama %60 oy alsın gelsin bir de beni alsın anket şirketleri çok net sallamış.

• KK %70 ile geliyorsunuz

• seçimi yeniletirseler 2 kez kazanırMansur yavasin bütün anketlerde fark atmasi 

• Garanti gibi birşey akp nin bu adayında hiç iş yok çokmu aramışlar bilmem birde kendileri fetöcülükle suçluyordu bu adamı bir araMansur yavasin bütün anketlerde fark atmasi 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 18 Şubat 2024; 18:23:11 >
  • furandor kullanıcısına yanıt

Gec dalgani ekremi geride gösteriyorlar ama ? öyle algi olsa onuda önde gösterilerdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tarafsiz Goz -- 18 Şubat 2024; 18:53:35 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt

Keciörenli ankaranin has adami diyorlardi ama ilk baslarda

• hamza5806 kullanıcısına yanıt

biride yazmış yukarıda ikiside kazanacak. bu cehapeliler ne yiyo ne içiyo yaw.

mansur başgan ne katıyo çorbasına sırrı nedir

• herif çorba dağıtıyor ustam ne oalcaktıMansur yavasin bütün anketlerde fark atmasi 

• Özellikle mansur başkan siyasetin tertemiz yüzü, tam bir halk adamı.
    Umarım sonraki cumhurbaşkanımız olur. Bu görev en çok ona yakışıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce de dedik reis ankarada aday olsa mansur yavaşa karşı kazanamaz

• En son KK için de öyle diyorlardı :)

Yüzde 60 ile geliyor anketlerde 10 puan öndeyiz. Yok ezecez geçecez sonuç ortada.

Mansur Yavaş Ankara'da favoridir bu bir gerçek ama bu tarz 10-15 puan fark atıyor tek başına alıyor gibi laflar tehlikeli bence. Seçmenin şakası olmaz. 2 hataya bakar koltuk kayıverir alttan.

• 0zkanK. kullanıcısına yanıt

Kılıçdar yerine Yavaş aday olsa Erdoğana bile 20 puan fark atacaktı.

• Periah kullanıcısına yanıt

İmkansız o dediğin.

Ama kazanma ihtimali olurdu bu bir gerçek. Bu TV lere çıkıp ben KK'ye oy vermedim ki diyen İYİ partili Saadetli Gelecek DEVA'lı veya kıznı CHP'lilerin çoğu seçmenin oyunu alabilirdi. O adamların neredeyse hepsi gitti KK'ye inat Erdoğan'a oy verdi.

• 0zkanK. kullanıcısına yanıt

Enflasyon yuzde 120 olmuş.

Merkez Bankası kasası - 70 milyar dolar

Çarsıda dolar fiyatı ile resmi dolar fiyatı kopmaya baslamış

Ev fiyatları, araç fiyatları roketle iş ideolojik saçmalıklara dayanan ekonomi politikası ve anlamsız faiz inadı yuzunden.

Devlette atanmış kişilerin mafya ilişkileri konuşuluyor

Liyakatsizlik artık atananların bast konuşmalarından bile anlaşılıyoe

Hükümet aklını kaçırmış gibi her türlü mantıklı söylemi NAS var, şu var bu var,ben ekonomistim, vatan hainleri gibi gerceklikşe kopmuş bir şekilde yanıtlıyor.

Her Vatandas Turkiye'nin geleceğinden endişeli, çünkü iktidarda Akıl veya Rasyonalite kalmamış gibi.

(Zıvanadan çıkmış mülteci konusundan bahsetmiyorum bile)

Bu ortamda sen Kılıçdar gbi ülkeye zerre kadar güven vermeyen bir tip yerine Yavas gibi oturaklı herkesi kucaklayan, güven veren bir adam koysaydın. Erdoğan tarihi bir hezimet yasayacaktı. 20 puan bile iyimser bir tahmidi bu şartlarda.

Satılmış muhalefet Erdoğan'ı kurtarmak için kaybedebilecek tek kişi yani Kılıçdarı koydu ve seçimi Erdoğana hediye etti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Periah -- 18 Şubat 2024; 22:12:15 >

• Periah kullanıcısına yanıt

Halen muhalefet seçimi neden kaybetti haberiniz yok... Adayın yanında söylemleri ve seçim zamanı yaptıkları siyasette çok etkiliydi.

Sen Van'a gidip Selahattin Demirtaş'ın serbest kalmasını istiyorsanız bize katılacaksınız derseniz zafer işaretleri ile HDP bayrakları altında miting yaparsanız oy vermez bu insanlar.

Veya her muhtara yardımcı atayacam. Her kese 2 maaş ikramiye herkese bedava ev yok ben anlaştım 300 milyar $ avrupadan yatırım gelecek yok bedavadan herkese emeklilik herkese bedava şu bedava bu gibi yapılamıyacak vaadler verirseniz. Hiç plan program proje kadar KADRO sunmayıp sürekli boş beleş atıp tutarsanız olacağı bu...

Seçimin son haftalarına geldik halen muhalefette kim kaç bakanlık alacak kim nereyi alacak kaç vekil alacak kaç Cumhurbaşkanı yardımcısı olacak onları tartışıyordu ülkede.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.