Binbaşı
01 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
14 üye
Görüntülenme
Toplam: 2644 (Bu ay: 1)
Gönderileri
gkslbklyoutube
Güldür güldür'den efsane muhalefet göndermesi. #shorts #güldürgüldür
https://www.youtube.com/watch?v=RNUcXe31vXw

normal sıradan vatandaş için diyorum. ekşi sözlükte dikkatimi çekti. siyasi konuların hiçbirinde kadınlar yok varsada çok az

i Pet goat 2 (illuminatinin yaptığı geleceği gösteren animasyon)TheCGBrosyoutube
A story about the fire at the heart of suffering. Bringing together dancers, musicians, visual artists and 3d animators, the film takes a critical look at current events. A mysterious figure travels aboard his boat through a dark and desolate landscape in his quest for inner peace. Main softwares used: Maya, Vray, FumeFX, RealFlow Download the wallpapers on their site here : www.heliofant.com Original soundtrack "the Stream", written and performed by Tanuki Project. thetanukiproject.com Some of the stellar artists that worked on the short: strob.net, huguescoupal.com, sebastienlarroude.com, arnaudbrisebois.carbonmade.com, daverand.com Animation is about half keyframe animation and half motion capture. Motion capture recording by Lartech. Winner Ocelot Robot Film Festival Placed 14th/100 best of 2012 | Fubiz The Future of Animation | SOTW Awards 2013 "3D Movie creation" best film distinction | 4th International Animated Short Film Festival "Ciné court animé" Based in the beautiful Laurentian mountains just north of Montreal, Canada, Heliofant is a nascent independent computer animation studio focused on creating experimental and challenging content. Bringing together artists from the fields of dance, music, computer animation and visual arts, the company is very interested in exploring the common ground that underlies many spiritual and philosophical traditions in a lyrical form. You can contact them at : info@heliofant.com
https://www.youtube.com/watch?v=65xLByzT1l0&feature=youtu.be

izlemeyen var mı

birgun.net
HDP'li Bakırhan: Mansur Yavaş aday olursa asla oy vermeyiz
https://www.birgun.net/haber/hdp-li-bakirhan-mansur-yavas-aday-olursa-asla-oy-vermeyiz-411393

HDP'li Bakırhan: Mansur Yavaş aday olursa asla oy vermeyiz

HDP Eş Genel Başkan Yardımcısı Tuncer Bakırhan, muhalefetin çıkaracağı cumhurbaşkanı adayına ilişkin yaptığı açıklamada, adaylık için ismi geçen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a asla oy vermeyeceklerini belirtti. Bakırhan, "Ankara Belediye Başkanı'nın ismi tartışılıyor. Asla ve kat’a ilkelerimizle ters düşen bir adaya oy vermeyiz. Erdoğan’dan ne farkı var? Kürtlerin, muhalefetin oyunu alabilecek bir aday çıkarmak durumundadır muhalefet. Peşinen söylüyorum, böyle bir tartışmamız yok henüz ama Mansur Yavaş veya ona benzeyen bir adaya asla ve kat'a oy vermeyiz" dedi.

Tipsiz tipsiz adamları başrol yapıyorlar

10 kilo kaş var adamda. bi adam esmerse direk başrol yapıyorlar şaka gibi. insan şu kaşlarına çekidüzen verir. instagramda denk geldim bir kız bayılıyormuş bu tipe. şok oldum

Anatolian Rock Revival Projectyoutube
Özdemir Erdoğan, 17 Haziran 1940 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Liseyi 1960 yılında mezun olduğu Kadıköy Ticaret Lisesi’ nde okumuştur. Askerliğini yedek subay öğretmen olarak Adıyaman, Besni Araplar köyünde başöğretmen olarak yapmıştır. 1962 – 1964 yılları arasında dünyanın tanınmış gitar hocalarından Andreas’tan klasik gitar dersleri aldı daha sonra İsmet Sıral orkestrası ile kuzey ülkeleri ve daha çok İsveç’te profesyonel müzik kariyerini geliştirdi ve dünya jazzcılarıyla tanışma ve çalışma fırsatını buldu. 14 Ekim 1968 tarihinde ilk profesyonel kendi orkestrasını kurdu. Özdemir Erdoğan 1968 yılında, yılın en iyi gitaristi ödülünü aldı. 1969 yılında da ilk altın plak ödülünü aldı. Daha sonra 1971 – 1972 yıllarında çeşitli uluslar arası ödüller geldi. 1975 yılından itibaren beste çalışmalarına başladı. 1972 Atina Olimpia ve İskenderiye festivallerine iştirak etti. 1990 yılında TRT Altın Anten yarışmasında birincilik ödülü aldı. 1991 yılında Amerika Birleşik Devletleri, Hollanda, Almanya, İsviçre ve Fransa’da çeşitli festivallere katıldı. Özdemir Erdoğan’a, 1998’de T.C. Devlet Sanatçısı ünvanı verildi. -------------------- BAND: Bass guitar: Günnur Perin Drums: Cankut Özgül Mey: Binali Selman Bant kayıt tarihi ve yeri: 1973 Stüdyo Hayri -------------------- Illustration: Kaan Demirçelik -------------------- Anatolian Rock Revival Project'e destek vermek isterseniz: https://bit.ly/2Fi8kpl You can contribute to our project via Patreon: https://bit.ly/2Fi8kpl ------------------------ To follow us on other mediums: Instagram ► https://www.instagram.com/anatolianro... Facebook ► https://www.facebook.com/AnatolianRoc... Twitter ► https://twitter.com/AnatolianRockRP Spotify ► https://open.spotify.com/user/5yx6jmr... SoundCloud ► https://soundcloud.com/anatolian-rock... ------------------------ A project dedicated to bringing non-mainstream pieces from Turkish Rock History into the light with unique artworks. "All music rights belong to their rightful owners."
https://www.youtube.com/watch?v=w0DTBlCB9ko&feature=youtu.be
Sigarayı bıraktım. şükürler olsun

sonunda bıraktım gibi. o pis kokudan kurtulduk ve sonunda temiz, taze nefes alabiliyorum.

güzel bir rahatlama gerçekleşti. bir daha ne zaman yaparım bilmiyorum. sanırım saçlarımı döktüğü için uzak kalacağım nofapten. belki iyice kilo verdikten sonra yaparım dökmezse.


yada haftada 1 yaparım


40. güne girmek üzereyken nofapi bozdum.
Sizce bu ağır abi tespihinden alayım mı?
Sizce bu ağır abi tespihinden alayım mı?tesbihci muharrem ı tesbihe dair herşey ı bi tıkla tesbih
Müstesna İşçilik Mercanlı Yoğun Gümüş Çakı Yüsur Tesbih Ağır Abi
https://www.tesbihcimuharrem.net/mustesna-iscilik-mercanli-yogun-gumus-caki-yusur-tesbih-agir-abi


Sizce bu ağır abi tespihinden alayım mı?


nofap 38. gündeyim. günden güne ağır abiye dönüştüğümü hissediyorum. bu tespih elime çok yakışacak.


not : düzgün baba yapımı

EKŞİDEN ALINTI


yaşamın anlamını hazda bulan, hazzı biricik ahlak ilkesi edinen hazcılığın tam karşısında yer alan, "acı"yı başlıca erdem kabul edip insanın yalnızca acı çekerek kendini aşabileceğini öne süren öğreti.

insanı çetin yaşama savaşına ruhsal ve fiziksel açıdan hazırlayacak, onun ayakta kalmasını sağlayacak tek gücün "acıya katlanmak" olduğunu savunan görüş.


hazzı yadsıyıp acıyı yeğleyen, acıyı her açıdan yücelten bu anlayışın öncülüğünü julien teppe ile yandaşları revue dolariste adlı dergi aracılığıyla yapmışlardır. onların yayımladığı "bir olağandışılık savunusu: acıcılık manifestosu" (apologie pour l'anormal: manifeste du dolorisme, 1935) ile "acının buyurganlığı" (dictature de la douleur, 1936) adlı yapıtlar bu öğretinin tanınıp yayılmasında etkili olmuştur.


acıcılığın savunucuları insanın özgürlüğünün "acının yolu"ndan yürümekten geçtiğini, acının insan denen varlığın ruhunu arındırıp zenginleştirdiğini ileri sürer. ilkçağ yunan felsefesinin kinizmi ile diğer tüm çileci öğretiler acıcı anlayışın kaynağında yer alırlar.


EKŞİDEN ALINTI

Hakkında
Konum: Rize
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: dün
Mesaj Sayısı: 1.065
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 9.290
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 629.842 (Bu ay: 30.729)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4.779 (Bu hafta: 6)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.