Yarbay
27 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
28 üye
Görüntülenme
Toplam: 638 (Bu ay: 58)
Gönderileri
Hayatımda gördüğüm en güzel oyun olmasının yanında en güzel tanıtılmış oyun olabilir.

Allah'ını seven adamın oyunu tanıtım videosunu atsın. Biraz daha gülelim, Utanalım.
Merhaba,

2 yıla yakın süredir iPhone 6 kullanmaktayım ve sıkıldığımı farkettim. Android telefon kullanmak istiyorum ama memnun kalkmama gibi bir çekinceye sahibim. Önyargıların kırılması ve beni memnun eden bir telefon satın almak istemekteyim. 1.500 - 2000 tl e kadar telefon olabilir. Güvenlik konusunda android için kötü yorumlar mevcut ve iPhone 6 dan daha güçlü bir telefon aramaktayım.

Soru işaretlerini gidermenizi ve önerilerinizi rica ederim.
Yeni topladım sistemim ;

H-110M Gaming
İ5 6500 Skylake
8 GB DDR4 Kingston HyperX
1 TB HDD
Zalman Z3 Plus
High Power 500 + 80 W

Aktif olarak kullandığım ekran kartım gtx 750 Ti. Doğal olarak pc değişince ekran kartınıda değiştirmeye karar verdim. Kafamda R 480 var ama alternatiflere açığım.
İ5 6500 Skylake
Msi h110m Gaming
Kingston 8 GB DDR 4 - 2133 MHZ
1 TB WD Hdd

Sistem topladım. Mevcut ekran kartım gtx 750 ti ama 10 gün sonra r480 almayı düşünüyorum.

Anakart ve mümkünse Dahili bir psu düşünüyorum. R480 ide göz önünde bulundurunca tavsiyelerini bekliyorum. 300 TL i geçmemesi kaydı ile.
Önerileri beklemekteyim. Dahili hoparlör olursa tercih seçeneği olur. Çok büyük ekran olmasına gerek yok tv de gözlerim yorulduğu için monitör tercihim. 550 TL geçmeyecek şekilde.
Evet beyler aktif olarak 5770 kullanıyorum. Yeni nesil Konsollardada ex oyunlar haricinde tatmin olamıyorum. 5770 low da oynadığım Witcher 3 ü Xbox One da oynadığım Witcher 3 den daha başarılı buluyorum görsel olarak.

Ekran kartımı güncellemek istiyorum. 500 w psu var.
İ3 2100 işlemci

6 GB 1333 MHz kingston RAM

Xigmatek 500 w PSU

750 GB hdd wd

5770 1 GB ekran kartı, yenisini almayı dusunuyorum.

Son çıkan oyunları aslında ps4 ve Xbox one da oynuyorum hali hazırda PC de oynadığım oyunlaraoyunlarada ekran kartı yetiyor ama güncellemesi dusunuyorum.

Darboğaz yapmayacak, bütçede sınır yok, mantikli ekran kartı önerisi istiyorum. Mevcut kartına gore elbette ciddi artış bekliyorum.
http://n4g.com/news/1733553/are-microsoft-planning-to-buy-silent-hills

N4g de popüler girmiş durumda haber.

E3 de belli olacak muhtemelen.

- Microsoft is in talks with Konami to buy Silent Hills as an exclusive for the Xbox One
- If the deal goes through, Microsoft will announce this at E3 2015
- The game will then release in March 2016
- The dollar amount for the sale is in the billions

-Microsoft konami ile silent hills i satın alıp, exclusive yapmak için görüşüyor.

-Anlaşma saglanirsa E3 de duyurulacak.

-Oyun mart 2016 da çıkış yapacak.
Uzun zamandır aklımda olan ve bu sıralar uygulamaya geçirmeyi düşündüğüm sigara bırakma operasyonu gün gün sayılarak başlıyor. Yarin itibariyle 1 inci gün olarak saymaya başlıyorum.

Yaş 25 ve 15 yaşından itibaren kullanıyorum. Koskoca 10 yili yemisim. Günde Ortalama 1 paket kısa marlboro light kullanıyorum.

Tiksinerek değil severek iciyorum ama yas ilerledikçe hayat kalitemin düşmemesi ve Çevremdekilerin iyiliği için bu karar alınmaktadır.

Gerektinde kısa kısa notlar düşülecektir.
Merhaba. İs sağlığı ve güvenliği bölümüne özel okul yada aöf farketmeksizin girmek istiyorum tekrar üniversite sınavına girdim. YGS 2 puanın 140 altındayken YGS 4-5-6 140 üzerinde. 2 yıllık bolum tercihi için 140 üzeri yapmak gerekiyor sanırım herhangi bir bolumden. İsg bolumu YGS 2 ile alıyor ama ben YGS 4-5-6 puanim ile girebilirmiyim ? Söylediğim gibi özel okul yada aof farketmez. Bunun kriteri aof ve özel okulda farklimidir ?
Hakkında
Forum İmzası:
Steam ID : Outlaw-E
Psn : EkinTR
Xbox Live : EkinTR

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 17.670
İkinci El Bölümü Mesajları: 139
Konularının görüntülenme sayısı: 157.400 (Bu ay: 1.098)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 17.976 (Bu hafta: 95)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.