Şimdi Ara

Malphite splash art

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler yayınlanan resimde benim dikkatimi çeken birşey var. Velkozda ve soraka'da olduğu gibi bu resimde de aynı adam yerde. Tesadüf mü sizce? Aslında tanky bir şampiyon gelmiyor ne zamandır

Malphite splash art

Malphite splash art

Malphite splash art

• asker onlar özel birileri değil yani
  • Pek tank havasi yok o adamda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • normal asker onlar
  • Aslında sanırım orada ordu askeri olarak görebiliriz. Rütbesiz er gibi, Herhangi bir bölgenin (Demacia, v.b.) savunma birliğinden bir asker olabilir.
    2. resimde okçu birliğinden de bir asker var. Benim yorumlayabildiğim bu, yoksa bir şampiyon olduğunu sanmıyorum.
  • Vel'kozdan hemen sonra çıkan bu resimde yine aynı adamın olması bence normal bi olay değil. Herhangi bir asker olsa bu kadar belirgin şekilde neden ısıtıp ısıtıp önümüze koysunlar
  • Bir bakmışsın Dota daki wisp gibi sıradan minyon teması içinde bulunurken hero olmuş çıkmış bu arkadaş
  • paladin tarzı bi şey gelse de oynasak ya da dotadaki omniknight gibi.
  • Topal olabilir
  • Celestine sorakada aylardir indirime girmedi.

• Belki Üçüzdür?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cast Away -- 2 Nisan 2014; 16:02:28 >
  • Flashta vb spellerde olan adam o ya önemli bir zaat degildir herhalde :)

• Minyon o minyon
  • Asker onlar abi özel bi anlamı yok.

Irelianın hikayesindeki raporda bahsedilen

'Kılıç, kanla resim yapan bir fırça gibi dalgalanıyor.'

buna uygun bi splash art bekliyorum ben
  • Sanmam ama ritoun sağı solu belli olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Pia L

Vel'kozdan hemen sonra çıkan bu resimde yine aynı adamın olması bence normal bi olay değil. Herhangi bir asker olsa bu kadar belirgin şekilde neden ısıtıp ısıtıp önümüze koysunlar

Aslında Haklısın Çok belirgin şekilde fotoğrafa eklemişler ama öyle bir karakter zaten var Pantheon
  • quote:

Vel'kozdan hemen sonra çıkan bu resimde yine aynı adamın olması bence normal bi olay değil. Herhangi bir asker olsa bu kadar belirgin şekilde neden ısıtıp ısıtıp önümüze koysunlar

kanki hani bunlar savaşta ya,ırklar birbirine savaş açıyor hani velkoz dünyayı yakmak falan istiyor her savaşta asker olur hanyyy normal şeyler bunlar 3 resimde de toprak var yerde acaba topraktan şampiyon mu gelcek acabaa ?

• Alsfalt mi yapsalardi kanka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Puss in Boots -- 3 Nisan 2014; 8:00:27 >
  • quote:

ne alakası var arkadaş. askeri minyon gibi düşünebilirsin. olsa olsa yeni minyon tasarımı olur bundan. bi fotoğrafta 2 tane var bi fotoğrafta 3 tane. 3 tane mi gelecek bu şampiyondan nedir yani?
  • O adam olunca noluyor ben onu anlamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.