Yüzbaşı
28 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Binance'da işlem gören popüler token etkinlik olarak $iost airdrop yapıyormuş. Şöyle bir portalı var. Günlük girişler ve özel görevleri yaparak (twitter'da iost tweetlerini beğen, telegramda hesabını bağla vs vs.) iost kazanabiliyorsunuz. Buradan üye olarak airdrop'a katılabilirsiniz. Biraz uğraşarak 25-30 dolarlık bitcoin kazanmak mümkün.https://goo.gl/RseD8q

Üye olduktan sonra gelen ilk ekrandaki sorulara "all of the above" şeklinde cevap verirseniz, extra 20 iost token kazanıyorsunuz.

İyi forumlar.
@Oziko hocam mesaj atmışsınız gw2 hakkında fakat pmlere kapalı hesabınız.
6x 80 level karakter.
Mesmer,Ranger,Elementalist,Revenant,Thief,Necro

Hepsinin üzeri exotic zerk set. Ayrıyetten mesmerde condi set var.

Legendary 2 weapon. Meteorlogicus ve Twilight
Silver & copper fed o matic vardır.
Ascended zerk takı seti, yüzükler infused ve agony res 70 civarı fractal leveli 60 civarı.
Tüm meslekler 400, huntsman leather 500dür.
Hesapta 30 civarı gold bulunmaktadır. 3kdan fazla AP vardır. Banka slotu alınmıştır.
Lyssa, Balthazar, Daydreamer, Winter Solistice outfitler, White Feather Wings,Crystal savant, Bat Wing bulunmaktadır.
Revenant armoru tamamlanmıştır.
Back item ; Fractal Capacitor ve Tempered / Synergetic Spinal Blades back itemları vardır.

Living World storyleri açıktır! (zamanında çok gem ediyordu)

15-20 arası silah skini açıktır.

Elementalistin elinde legendary yapmanıza yarayan Bard (Minstrel Precursor Weapon) vardır.

Detaylar için mesaj atabilirsiniz.
Gitar alacağım için hesabı satıyorum.

Kafamdaki fiyat ; 250 tl civarı.

Tekliflerinizi mesaj olarak iletebilirsiniz. whatsapp : 545 418 0110
GW2 , Twilight Greatsword satılıktır.

İtem için istediğim fiyat ; 350 tl.

Ziraat bank. havale, Paypal üzerinden ödeme yapabilirsiniz.
elinizdeki gold miktarı fiyatınız ve varsa elinizdeki leg. itemleri pm ile bildirebilirsiniz.. tel no vs bırakırsanız daha hızlı olur.

iyi forumlar
Merhabalar. Yaklaşik 3. Ayimi doldurmak uzereyim. Bugun gogus+ triceps antrenmanim vardi. Goguste cok iyi pump aldim. Hareketlerimi tamamen nizami yapiyorum ve kendimi zorluyorum. Fakat kol antrenmanlarimda pump olmuyor. Hafif bi agri oluyor ama eski yanma kayboldu gibi. Hic bi yanma hissetmiyorum kollarda. Kilolar artiyor ama aci yok. Sebebi ne olabilir. Gerçekten gelismiyor gibi hissetmeye basladim. Motivasyonumu acayip düşürüyor.
Güncel stok 190 Exalt

Ve bir çok unique.

İstediğiniz itemin fiyatını öğrenmek için PM atınız.
Arkadaşlar ara sınıflarda mümkün müdür bu olay ? DEÜ'de okuyorum şu an. Ç.Ü'ye geçmek istiyorum. Birisi bana yol göstersin. Nasıl değiştirebilirim okulu.
beyler dokuz eylül kampüsünden izmir ekonomi kampüsüne nasıl gidilir yardım
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.654
İkinci El Bölümü Mesajları: 21
Konularının görüntülenme sayısı: 91.103 (Bu ay: 471)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 143 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.