Teğmen
27 Mart 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaş normal terada kimsenin kalmadigini dungeona gec girdigini en masse tera yazip indirip girmem gerektigini soyledi bi sene once oynuyodum killianda bide forumdan arkadaslar falan vardi . Simdi ayni terayi sitesinden yine indiriyorum arkadasimin dedigi dogrumu ?
Beyler Bayadır Arıyorum Bulamadım Varmı Elinde Fazla Key Olan Su Oyunu Bide Ben Görüyim :)
Smite ta klan arıyorum. lolu bırakıp yeni başladım Yardımınız dokunur fena olmaz ismim Smitake
Beyler Fazla Kolay Olmucak Cok Zor Olmucak Orta Emek Bir Server Arıyorum. HeraklesMt2 Sistemini Begendimde Boss Bulunmaması Canımı Sıktı .O Tarz Cok Userli Pvp Önerirmisiniz ?
Aklıma gelmedi ama çoğu oyun böyle sorunlu yamalardan sonra bitti. Sizce?
Oyunda zaten az kişi olması biraz can sıkıcı ama toplanarak keyif alabiliriz .
Nick: Gajeel
Yurt İnternetinden Lol Oynamaya Calısıyorum . Ama Hero Sectikten Sonra Siyah Ekranda Güvenlik Duvarı Hatası Veriyor. Onun Ag Bagdastırıcıdan Bi Ayarı Vardı Hatırlayan Bilen Biri Acil Destek Beyler .Simdiden Sagolun :D
Yurt İnternetinden Lol Oynamaya Calısıyorum . Ama Hero Sectikten Sonra Siyah Ekranda Güvenlik Duvarı Hatası Veriyor. Onun Ag Bagdastırıcıdan Bi Ayarı Vardı Hatırlayan Bilen Biri Acil Destek Beyler .Simdiden Sagolun :D
Sizce? Hayır namaglup kapat işte saçma saçma hareketler. Darius u Jungle da eskiden bi Dari xd vardı onda görmüştüm oda ezildi , demekki olmuyo. Honos ağır çöp yani belli zaten . maçı sattı açıkça ya.
Hero Seciminden Sonra Siyah Ekran Gecmeyip Güvenlik Duvarı Hatası Veriyor Duvarı Kapat Demeyin Denedim Kalıcı Kesin Cözüm Bilen Varmı ? Bir Ara Bir Forumda Ag Ayarkarından Düzeltmenin Yolunu Bulduydumda Simdi O Yazıyı Bulamıyorum...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 293
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 9.939 (Bu ay: 52)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 9 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.