Yarbay
25 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 59 (Bu ay: 0)
Gönderileri
sosyal medyada dolanan burgerking ve at eti muhabbeti nedir?
etnik ayrısma coktan gerceklesmistir çözüm bellidir cozum süreci ile saglanan tüm insiyatifler geri cekilmeli gerek doguda gerek batida orgute bagli olan sempatisi olan yardım ve yataklık yapan daga cıkan polise molotof tas atan cıkarıp apo kurdistan bayragi sallayan tüm kürtler tespit edilip katledilmelidir doguda genis kapsamli harekat baslatılmalıdır gerekli techizatlar ıle mayinlar bombalar temizlenmeli sınır otesı pkk kampları yok edılmelı bolgede 7/24 kus ucurtulmamalı gerek hava gerekse kara. herseyı yapabılcek gucumuz var hatta en basta su barıs ıstıyoruz yalanına goz yumup hdp yı mecliste tutmaktan vazgecılmelı apo canlı yayında asılmalı bu bolucu kan emıcı serefsızlerle hıcbır turlu barıs saglanamaz zaten barıs degıl memleketı parcalamak ıstedıklerı apacık bellı.
bakin ayaginizi denk alin suan malum irk kazandi ve gayet galeyana gelmis haldeler.sizin basinizdakiler ve sizler oy ugruna kardes ayagi cektiniz yillardir simdi bu tavirlariniz ulkeyi ic savasa surukler bunlari acilim diye kivranmadan once dusunecetiniz diger gordugum sey ise nankor kurtler soylemi bunun icin ise sunu soyleyecegim 2011de nasil kullandiysaniz size aynisini yaptilar unutmayin gun olur devran doner simdi aglamayin bunlar hep yanlis siyasetinizin meyvesidir.
yurtdışında yaşıyorum türk kanallarını rahat izleyebilmek için tivibu go ya da digiturk play alıcaktım. tivibu go maxi paketi 6,90tl idi digiturk play ise 4€, daha ucuz diye tivibuyu tercih ettim. satın almak için gerekli adımları izledim bilgileri eksiksiz şekilde girdim parayı da bir güzel güzel mobil ödeme yoluyla hattımdan kesti.işlem bitti mailime girdim ne bir bilgi mesajı var ne kullanıcı adı şifre gönderilmiş.sonuç olarak satın aldım kullanamıyorum şifre ve kullanıcı adına sahip değilim. ttnet facebook sayfasına mesaj attım yine aynı sayfadan destek uygulamasını kullanarak 2 kere yardım istedim ne ses var ne soluk.müşteri hizmetlerini arayamıyorum yurtdışından numaralarını arayıp problemi halledene kadar muhtemelen bana 1 senelik tivibu go ücreti kadar girer. Keşke biraz fazla verip digiturkplay alsaydım. donanımhaber ttnet desteğe de yazdım orda da sürekli aynı cevabı millete spamlıyorlar.Muhtemelen hakkımı alamıyacağım haram olsun.

bunlarda kanıtımdır.

her akşam olduğu gibi kim ilgileniyor yok mu bi çözümü
İstanbul'da Vatan Caddesi'nde bulunan emniyete saldırı oldu. Aksaray istikametinden gelen bir araç Vatan Caddesi yönünde uzun namlulu silahlarla saldırdı. Çatışma hala devam ediyor. Polis karşı ateş açtı. Saldırgan öldürüldü.

Vatan Caddesi üzerindeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü binası önünden silah sesleri duyuldu. Yerde bir kişi yatıyor. Cadde çift yönlü olarak trafiğe kapatıldı.

Üzerinde bomba olduğu düşünülen saldırgan polis tarafından vuruldu. Güvenlik görevlilerin karşılık verdiği olayda 1 kişi ölü ele geçirildi

2 kişi yaralandı. Yaralılardan biri yerde yatarken, diğeri Vergi Dairesi'ne sığındı.

Olay yerine bomba imha ekipleri çağırıldı.

Saldırıdan sıcak gelişmeler...

18:50 Başbakan Davutoğlu, İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok'tan olayla ilgili bilgi aldı.

VALİ'DEN İLK AÇIKLAMA

18:32 İstanbul Valisi Vasip Şahin, "İstanbul Emniyet Müdürlüğümüze yarım saat kadar önce biri kadın iki kişi tarafından silahlı saldırı düzenlendi. Çatışmada kadın terörist üzerindeki bomba ve uzun namlulu silahla ölü olarak ele geçirildi. Diğer saldırganın yaralı olarak kaçtığı olayda bir polisimiz hafif yaralandı" dedi.

Çatışmada üzerinde bomba olduğu belirtilen kadın terörist ölü ele geçirildi. Diğer teröristin de kaçtığı ancak kısa sürede yakalandığı, bir polis memurunun da hafif yaralandığı öğrenildi.

Cadde trafiğe kapatılırken olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi.

http://www.gazetevatan.com/istanbul-emniyet-mudurlugu-ne-saldiri-764311-gundem/

http://www.ntv.com.tr/turkiye/istanbul-emniyet-mudurlugu-onunde-catisma,VmQ-R1KtekuXa_-rFlk-FA
oyunu zehir eden Botrk bug'ı ile ilgili açıklamalar yapıldı umarım kısa sürede düzelir.

Riot Odin'in açıklaması:

Selamlar herkese,

Öncelikle böyle bir sorun oluştuğu için hepinizden özür dileriz arkadaşlar ancak bu hatayı en kısa zamanda çözeceğiz. Buna ek olarak; hepinizin bildiği gibi, League of Legends'ta haksız avantaj sağlayan, oyun deneyimini ve rekabetçi ortamdan alınan eğlenceyi kötü etkileyen; yani haksızlığa yol açan durumlara kesinlikle müsamaha göstermiyoruz. İşte bu yüzden, açığı kullanan sihirdarların cezalandırılacağını bilmeniz isterim.

Link:http://forums.tr.leagueoflegends.com/board/showthread.php?p=692777#692777
E46 320d mazot pompası arızası nasıl anlaşılır
2 hafta önce aracım marş bastığımda çalışmadı çeyrek depo mazotum vardı gösterge arızalıdır diye düşünerek 10lt mazot ikmali yaptım bi kaç denemem sonucu gece olduğu için bırakmaya karar verdim sabah kalktığımda bir tavsiye üzerine fotoda işaretli yerden spray sıkıp marş basarak aracı calıştırdım son 3-4 gündür tekrar aynı şey oldu bi tamirciye göstermeden fikir almak istedim.aracımın filtreleri ve yağı 3000km önce değişti. genel olarak mazot pompası arızalıdır,yakıt sistemi hava yapmıştır ya da yakıt tanklarının birinde problem vardır dediler.
-
Hakkında
Meslek: Öğrenci
Forum İmzası:
monstercat
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
Sony
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
Smile
Oyun Platformu
PS3
Takım
Fenerbahçe
TV
Panasonic
Ses Sistemi
Logitech
Tablet
Casper VIA T7
Notebook
Casper
PSN ID
iko634
LOL
Zed
LOL
Ezreal
Dünyadan Futbol
Real Madrid CF
Kulaklık - Amfi
Sennheiser
Basketbol
Boston Celtics
İşlemci
Intel
Sabit Disk
Seagate
Ekran Kartı
Asus
Modem
TP-Link
Beyaz Eşya
Indesit
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.312
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 17.172 (Bu ay: 380)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.606 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.