Şimdi Ara

Lucy (2014) | Scarlett Johansson - Morgan Freeman (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
298
Cevap
4
Favori
12.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abi siz neden filme inandınız ki? senarist bi konuyu ele alıp kendi kafasında kurduğu bilimkurguyla filme uyarlamış
    tıpkı interstellardaki paralel evren, kara delik olayı gibi.. adamlar konuyu ele alıp, kendi kafalarına göre sıfırdan yazıp filme uyarlıyorlar

-ama eyvallah, film fazla abartılmış gibi geldi yani çokta iyi değildi

sonları çok amatör işi.. film 80 dakika, 20 dakika zaten kadının usb ye dönüşmesini izledik hem de berbat efektlerle
  • Bu filme gelene kadar 184761 tane film var berbat,millet tepkisini bu filme kusmuş

Tamam sonu biraz sıkıcıydı vs ama abartmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fena değildi ama bana yavan geldi

• Senin elinde bir senaryo var ki içindede öyle bir konu barındırıyor ki sen al bu senaryoyu çöp et at klozete üstünede sifonu çek. O foşşşş sesinde tıkansın kulakların sayın yönetemeyen. Bu senaryodan seri film çekilirdi yahu. Lucy2, lucy 3, Lucy 4 diye böyle böyle giderdi ki sen n'aptın be hacı

Rezalet bir film. Sinemada izlemiştim. Para vermesem 1 dakika durmazdım orada da neyse.

• Hacı kadın kendini usb belleğe falan dönüştürmediki. Zihnini dijital ortama aktardı, zaten ben her yerdeyim demesinin sebebi de oydu. Bütün bilgileri flash bellek olarak adama verdi sadece.

Güzel son muydu ? Bana kalırsa da değildi çok güzel bir başlayan filmi saçma sapan bitirdiler.
  • Bence çok güzeldi bu kadar kötülemenize gerek yok, ama bikaç tane daha film çekilebilirdi o konuda haklısınız
  • Abartıldığı kadar iyi değil kötü de değil.Sonu olmamış.Burda övülen nice saçma filmden iyidir.Açın bir şey beklemeden izleyin
  • Film zaman geçiriyor sarıyor izleniyor ama leş gibi
  • Fena değildi izlenir yani ne diyelim 5 para etmez dersekte ayıp olur olaya Çekik Gözlü mayfacıların sokulması beni hoşnut etmedi bi altyazıda yoktu ne dediler ne söylediler anlamadık çekik gözlü mayfacılar kelimesi bile bir tuhaf koyacaksan Rus mafyasını koyaydın bari.
  • Genel anlamda ben begendim, zaten ilgimi baya bi çeken bi konusu var.Scarlett'cigimi de basarılı buldum.

Filmin sonunda tanrıyı gösterirler ya da ne bilim tanrıya ulaşır diye bekledim ama olmadı.
  • Beyler filmin başı ve sonundaki şarkıyı nasıl buluruz?

• Tövbe yarabbim , ula hangi çağda yaşıyoruz.Yıl olmuş 2015 , bu zamanda böyle saçma bilim kurgu filmi mi olur.İnsaf yahu , çok amatör bir senaryo.
  • bu filmi mutlaka izlemem lazım fragmanı süper...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yaralı Dilberim

Tövbe yarabbim , ula hangi çağda yaşıyoruz.Yıl olmuş 2015 , bu zamanda böyle saçma bilim kurgu filmi mi olur.İnsaf yahu , çok amatör bir senaryo.

• fim çok iyi ve sürükleyiciydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

quote:

Orijinalden alıntı: Yaralı Dilberim

Tövbe yarabbim , ula hangi çağda yaşıyoruz.Yıl olmuş 2015 , bu zamanda böyle saçma bilim kurgu filmi mi olur.İnsaf yahu , çok amatör bir senaryo.

Kusura bakma film 1950'lerin bilim kurgu kafasıyla yazılmış.Basit , klişe , çocukça bir film olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fyani

fim çok iyi ve sürükleyiciydi

Sen film izleme

• Yaralı Dilberim Y kullanıcısına yanıt
    Konu olarak mükemmel bence ama başarılı bir şekilde aktaramamışlar perdeye.
  • Sonu kötü bitse de orijinal bir filmdi, şahsen beğendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: devcity

quote:

Orijinalden alıntı: Fyani

fim çok iyi ve sürükleyiciydi

Sen film izleme

Filmin iyi olup olmaması kişiden kişiye değişir de sürükleyici olduğu inkar edilemez. Ayrıca buna Luc Besson'ın en kötü filmi diyenler bir Angel-A'ya baksınlar.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.