Şimdi Ara

Lucy (2014) | Scarlett Johansson - Morgan Freeman (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
297
Cevap
4
Favori
12.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu filme iyi diyenlerin film kültürü cidden kötü derecededir.Filmin beğenilecek en ufak bir yanı yok.Zaten beğenenlere bakarsanız çoğu Scarlett Scarlett diyip duruyor.Burdan anlayın filmi izleme nedenlerini
  • Limitless filmi bu filmle aynı konuyu ele almasına rağmen Limitless bu filmden 0 gömlek daha iyiydi. Son 20 dakikası olmasa film daha iyi diyebilirdim o derece " yok artık " dedittirdi film.
  • oskarlık konu nasıl berbat edilir onun kanıtı olan film.
  • Güzel konu, kötü senaryo
  • gayet güzel film 1 dk sıkılmadım blim kurgu sevdiğim için. Beğenmeyen nesini beyenmemiş. Herşeydede mantık aramayın arkadaş. Bi kere yola çıktığı konu süper. İşlenişde gayet güzeldi. Adı üstünde film. Arada basit mantık hataları vardı ama o kadar olur.
    Sanki herkes sözbirliği etmiş filmi kötülemek için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Take That -- 13 Nisan 2015; 11:03:00 >
  • Stargate Atlantis Sezon 3 Bölüm 14 Tao of Rodney 11 Aralık 2006

Rodney yanlışlıkla yükselme cihazını çalıştırır ve beyin gücünün tamamını kullanmaya yakın hale gelir. Yükselmiş bir varlık haline gelmektense dünyaya geri dönmeyi yeğler. Farklı bir bölümde de zaman balonu içinde John yükselmeye yaklaşan bir toplulukla beraberdir.

Filim dünyevi hayattan sonrası için ruhani boyutu göstermeyi amaçlayan dinsel bildirileri işlemiş. Maddesel bedenin terk edilerek cennete ulaşma konusunun yorumlanması ile ilgili artık bol bol çekimler mevcut.

Dini bir kitabı aç, orta yerinden konuları çek al ve senaryoya dök, gişe hasılatını katla. Güzel mantık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Take That

gayet güzel film 1 dk sıkılmadım blim kurgu sevdiğim için. Beğenmeyen nesini beyenmemiş. Herşeydede mantık aramayın arkadaş. Bi kere yola çıktığı konu süper. İşlenişde gayet güzeldi. Adı üstünde film. Arada basit mantık hataları vardı ama o kadar olur.

Eleştirilerin birçoğu eldeki güzelim konuyu katletmelerinden kaynaklanıyor.

Film çok hızlı ilerliyor, bildiğin ''çektik gitti'' gibi yaklaşmışlar. Konuyu biraz ağırdan alsalar ortaya üç filmden oluşan canavar gibi bir seri çıkardı ve türünün en en iyileri arasına rahatlıkla girerdi.

• pek beğenmedim ama sürükleyici, izleniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sage Djavul

quote:

Orijinalden alıntı: Take That

gayet güzel film 1 dk sıkılmadım blim kurgu sevdiğim için. Beğenmeyen nesini beyenmemiş. Herşeydede mantık aramayın arkadaş. Bi kere yola çıktığı konu süper. İşlenişde gayet güzeldi. Adı üstünde film. Arada basit mantık hataları vardı ama o kadar olur.

Eleştirilerin birçoğu eldeki güzelim konuyu katletmelerinden kaynaklanıyor.

Film çok hızlı ilerliyor, bildiğin ''çektik gitti'' gibi yaklaşmışlar. Konuyu biraz ağırdan alsalar ortaya üç filmden oluşan canavar gibi bir seri çıkardı ve türünün en en iyileri arasına rahatlıkla girerdi.

bilmem bence ortalama üstüydü. Dediğin gibide olabilirdi ama ben baya keyif aldım bilim kurgu hastası olduğum için. çok sorgulamadım şurası niye böyle burası niye şöyle diye.
    saçmalıklar vardı tabi Spoiler vericem . örneğin o uyuşturucumsu maddenin vücuduna yayılıp beynini %100 Kullanmasına olanak sağlama fikri tam bi saçmalık

• Arkadaş filmi çok abarttılar izleyeyim dedim. Senayo mükkemmel, oyuncular şahane. O filmin sonu öyle mi biter Allah aşkına.. Senaryoya yazık etmişler çok güzel bir film çıkarılabilirdi o senaryodan.
  • Limitless'tan özenmişler, çekmişler, olmamış. Keşke izlemeden önce imdb'den puanına baksaydım da zamanım boşa gitmeseydi. Bilmeyenler için 10 üzerinden 6 küsür puan almış; ben o kadar puan bile vermezdim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşların dediği gibi müthiş bir konu ancak böyle heba edilirdi.Mantık hatalarını bir kenara bırak film aşırı hızlı işliyor konuyu ve sonu üst düzey saçma ama izlerken sıkılacağınızı sanmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resmen zaman kaybı ya.Böyle bir konu üzerine bu kadar kötü bi film yapılabilirdi.
  • Scarlett olmasa izlemezdim net söyliyim

Güzelim kadını flaş bellek yaptılar

• lucy
  • bunun 2. filmi geliyor muydu?
  • Film çok güzel. 10/8.5

Acaba gerçekten böyle bir olay olsa neler olur? Ben beynimizin çok büyük kısmını zaten kullandığımızı düşünüyorum. Bir %10 daha kullansak neler yapabiliriz acaba...

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.