Yarbay
21 Temmuz 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 99 (Bu ay: 4)
Gönderileri
Mümkünse 2060lı en mantıklı 17.3 inch oyun bilgisayarı öneriniz nedir? (8-10bin arası bütçe oluşturabilirim)
Şartlarını biliyor musunuz? Örneğin 120bin liralık bir araba alıcam, bana yüzde kaçını hangi orandan kredi olarak veriyorlar?
Metal kordonlu, şık bir erkek saati önerisi istiyorum. Saat büyük yapılı olursa daha iyi olur. Teşekkürler.
Oyun amacı yok günlük işlerde kullanılacak
Mümkünse ssd ve fullhd ekran istiyorum.
Teşekkürler.
Görüp görebileceğiniz en saçma sınav sistemi, stajyerliğe geçtiğimiz andaki sınav sistemi. Kura çekip hoca seçiyosun, giriyosun hoca kafasına göre sorular soruyor,şansına bilirsen biliyosun. Çalışmayıp da geçiren hocadan giren geçiyor, çalışıp da geçirmeyen hocadan giren kalıyor.İşte ben de dahiliye sınavına girdim,2 tane hocayla sınav oluyoruz. Bir tanesi iyi bir tanesi kötü geçirme anlamında, girdim ve kötü olan hoca başladı zor sormaya, sordukça bilemedim sordukça bilemedim derken,iyi hocaya geçti sıra,dedim bundan bari iyi bi şey yapıyım yalnız tam soru sorcakken aklıma takıldı,benim sınavım yaklaşık 2 ay önce olmuştu aynı hocalardan neden girdiğimi anlamaya çalışıyodum tekrardan,ilk soru soran hoca gülmeye başladı, yanındaki hocayla göz göze geldik tam ona güveniyodum ki meğer ikisi de zebaniymiş,çıkarttık refleksle kemerimi elimden alıp dövdüler beni yakalayıp hapsettiler telefonumu bırakmışlar son şarjım sizce hoca mı çağırayım polis mi?
http://www.hepsiburada.com/beats-ep-on-ear-siyah-kulaklik-ml992ze-a-p-HBV000004E8GE

Turkcell'de 450tl olan kulaklık ile aynı mıdır?Hediye amaçlı alacağım önerir misiniz?
Club brugge leicester city >> ms1
Real madrid handikap 2.5
Oyuna girdim 2 tane rus aksanlı konuşan var arada Türkçe küfür ediyolar. Anlamadık sorduk felan yurt dışında yaşayan kürt çıktılar. Kes sen akplisin ya da chplisin felan demeler en büyük hdp demeler ana avrat küfür etmeler sürekli durduk yere.En son dayanamadım bastım küfrü sıktım kafasına oyun da beni attı. Oyundan soğuttular resmen Cs Go'da bari uzak dursunlar, ülkede doluşmaları yetmezmiş gibi.
https://youtu.be/rCxjmdlZiig mükemmel değil ama eminim gelecek şarkılar çok daha güzel olucaktır.
Bununla ödeme yapamıyorum sorunun çözümünü bilen var mı?
Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Benim makine
Mobil cihaz
Samsung
Dünyadan Futbol
galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.822
İkinci El Bölümü Mesajları: 72
Konularının görüntülenme sayısı: 160.879 (Bu ay: 7)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 189 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.