Şimdi Ara

İstanbulda araba kullanılacak boş yer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30
Cevap
0
Favori
76.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul fatihte oturuyorum. Seneye ehliyet alıcam, dayımla konuştum bana araba kullanmayı öğretecek.. Teorik olarak biliyorum ama hiç şöför koltuğunda araba kullanmadım.. Araba kullanılabilecek boş arazi varmı? Fatih ve çevresinde olursa daha iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben de eşime öğretmeye çalışıyorum ama istanbul avrupa yakasında boş alan bulamadım
    bakırköy pazar alanı filan var ama o kadar kalabalık oluyor ki içerde bildiğin trafik oluyor
    varsa düzgün bir yer bilen ben de öğrenmiş olurum
  • aykut467 A kullanıcısına yanıt
    Hocam bulursam sizede haber veririm :)

• aykut467 A kullanıcısına yanıt
    Hocamhttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=118841777&p=1&anchorToGo=118841888#118841888 buraya daha fazla cevap geliyo, istersen bi bak

• Diğer konuya da yazdım anadolu da yavuzturk mezarliginin çevresi istanbul parkın etrafı var birda pendik kartal tarafına da bakabilirsin

• SHIHAD kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam ama ben avrupada yer olmasını istiyorum.. Ama genede teşekkürler

• Uzak demezseniz halkalı tarafı bomboş olur.

• MR. Robot kullanıcısına yanıt
    Istanbul' da boş alan mı bıraktılar ? Artık üzerinde ağaç yada bina olan yerleri nasıl kapatırız derdinde herkes. Yakında değil araba sürmek, hepsi yollarda kilit olup yerinden kımıldayamayacak.

• istanbulda boş yermi kaldı ağaoğlu bile bulamıyor
    hepsi avm plaza oldu ,otopazarları bile yok oldu gitti bir kısmıda ispark oldu.
    çatalcaya git diyecektim oradada 3. havaalanı inşaatı var her yer harfiyat kamyonu dolu.

• Yeni yapılan maltepe sahılınde baya baya buyuk bı alan var tahmınımce 5tl verılerek gırılıyor . Araba surmeyı ogrenmek ısteyenler ıcın en ıdeal yer.

• gyetiker G kullanıcısına yanıt
    Halkalida neresi bos kardes?

• Trafige acik olur mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzak demezseniz çatalca taraflarında köyler var oralara bakın nadiren araba geçer ve yollar genelde çukursuz asfalt. İyi yani:)

• Halkalı istasyondan konutların yanındaki yollar genelde araba öğrenmek için idealdir.

• başakşehir taraflarında yer bulursun,olimpiyat stadının oralar iyidir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ataköy olabilir bir yer vardı sürücü kursları orada oluyor hep bende orada az arac sürmedim
  • bayrampaşa carrefour un yanında sürücü adayı eğitim alanı var.

geniş yol ve fazla yaya yok.

oraya gitmenizi tavsiye ederim
  • Zetinburnu kazlıçeşme metronun altında büyük bir park alanı var. İspark a bağlı sabahtan akşama 5 tl idi en son.

• son durum nedir arkadaşlar anadolu yakasında araç çalıştırmak için boş alan tavsiyelerinizi rica ediyorum.
  • portiwashere P kullanıcısına yanıt
    kurtköy de hava alanı yolundan akfırat tarafı 4 şeritli boş yol, formula pistinin oralar bom boş,
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.