Yüzbaşı
14 Şubat 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Evet soru başlıktaki gibi, çorludan istanbula gidilecek silivride her zaman çevirme olur bağlama olayı olur mu ? Abartı gibi ses çıkarıyor şu an eksoz
Merhaba, blutv opera browser ustunden girmeye calistigimda " uygulamada acin" hatasi veriyor fakat soyle bi durum var vestel smart tv center de blutv nin aplikasyonu yok ? Nasil halledebilirim ?
Merhabalar cuma aksam 7 den cumartesi aksam 7 ye araba kiraladim . malum haftaya cumartesi 15 temmuz, kocaeli kandiraya gidip gelecegim. Sizce olay falan olur mu ona gore yola cok daha erken cikicam donus icin. Tesekkurler.
Arkadaşlar monitörden hiç anlamam sadece renkler canlı olsun benim için yeterli bi bakabilir misiniz ??
http://www.teknosa.com/urunler/125020739/lg-19m38-18-5-1366x768-d-sub-vga-led-monitor
Iyi guneler, baslikta belirttigim gibi 6050M bulasik makinesi kullaniyoruz. Son zamanlarda soyle bi ariza vermeye basladi ;
Programi aciyoruz normalde 1 saat surmesi gereken program 10 dakka da bitiyor.
Suyu isitmiyor ve donen buyuk dugme olagandan daha hizli ve sesli donuyor.
Daha once boyle arizasi olup gideren varsa yardimini bekliyorum. Iyi gunler
Merhaba, az önce televizyona kablosuz mauseyi bağlamak için usb taktım fakat usb yi yanlış yere takmışım maalesef. Onu ordan alayım derken tv nin içine düştü. Şimdi ben arka kapağı ıkı dakıka açıp usb yi düştüğü yerden alırsam televizyon kapağı açıldığı için garantiden çıkar mı ? Garantinin 2019 marta kadar süresi var.
Merhaba, elimde 16 gb sandisk flash bellek var. Bilgisayarda virüs vardı sanırım onada bulaştı. Bilgisayara format attım ama sorun hala devam ediyor. Biçimlendirmeye tıklıyorum böyle bir hakkınız yok diyor
Yardım edebilecek var mı ?
bu televizyona flash player yukleme imkanimiz var mi ? youtube hric hic bi yerden video izlenmiyor zira
Merhaba ahali, yakın zamanda araç kiralamam gerekecek fakat ben daha önce hiç kiralamadım.

Avis yada garentan düşünüyorum sizin önerebileceğiniz var mı f/p olarak ?

Bide provizyon muhabbeti var avis vs. ne kadar kesiyor bilginiz var mı ?
Merhaba arkadaşlar dün bahsettiğim tv'yi aldık. Her şey iyi güzel ama şu kanal değiştirme işi nasıl olacak. Bi kanal 5'te bi kanal 141 de nasıl olacak böyle.

En basit yapım next'lerde bile bu özellikler varken bunda olmaması şaşırtıcı.

Ha bide usb'den film izleme konusunda yardım almak istiyorum, altyazı işi nasıl olacak bilgilendirirseniz çok mutlu olurum.
Hakkında
Forum İmzası:
-
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Fiat
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.062
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 17.801 (Bu ay: 208)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.247 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.