Şimdi Ara

İstanbul da Araba Öğrenecek Yer veya Alan

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
0
Favori
15.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar biraz araba kullanmakta zayifim.Onu geliştirmek için araba kullanilacak geniş bir alan ariyorum.Kucukcekmece ye yakin olan bir yer var midir ? Tesekkur ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yakin mi size bilmem ama tuzla-akfırat formula 1 pistinin oldugu mevki gayet ideal.

• quote:

Orijinalden alıntı: x e deger veren adam

Yakin mi size bilmem ama tuzla-akfırat formula 1 pistinin oldugu mevki gayet ideal.

Hocam 70-80 km yani gidis donus 150 km.Uzak hocam malesef

• Zeytinburnunda isparkın işlettiği bir alan var 3 Lira verip giriyorsunuz trafiğe kapalı alan. Veya ilçeninizin bağlı olduğu sürücü adayı pisti olması lazım oralarda dörtlünüzü yakıp çalışabilirsiniz.

• cesiler1992 C kullanıcısına yanıt
    Kazlıçeşme marmaray'ın karşısında. Araba çalışıcaz diyosun giriyosun içeri çok çalışan var zaten. Uzak gelmezse öneririm. Ama küçükçekmeceden araba çalışmaya başka ilçeye gitmezdim illa vardır sizin oralardada. Yoksa bakırköy zeytinburnu incirli tarafları bahçelievler tarafı bisürü alan var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İplenmemekten Bıkan Adam kullanıcısına yanıt
    Evet sanırım orasıydı güzel bir alan. Trafiğe açık alan diyorsanız Sürücü Adaya sınav çalışma alanı var her ilçenin orada güzelce çalışabilirsiniz.

• kanuni hastanesinin alt tarafinda egitim guzergahi var

• trafige dalin rasgele ogrenirsiniz. cogu istanbullu boyle ogreniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: İplenmemekten Bıkan Adam

Kazlıçeşme marmaray'ın karşısında. Araba çalışıcaz diyosun giriyosun içeri çok çalışan var zaten. Uzak gelmezse öneririm. Ama küçükçekmeceden araba çalışmaya başka ilçeye gitmezdim illa vardır sizin oralardada. Yoksa bakırköy zeytinburnu incirli tarafları bahçelievler tarafı bisürü alan var.

Hocam bahcelievler dediniz de biliyor musunuz bir yer oralara gidebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: İplenmemekten Bıkan Adam

Kazlicesme meydani dediginiz yer sanirim hocam ? Harita solda ki mi sagdaki mi hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cesiler1992

Evet sanırım orasıydı güzel bir alan. Trafiğe açık alan diyorsanız Sürücü Adaya sınav çalışma alanı var her ilçenin orada güzelce çalışabilirsiniz.

Yok hocam ne trafige acik alani

• Bahcesehir golet otoparki

Ataturk olimpiyat stadi etrafi

Cennette balikcilarin oldugu yolun ustundeki ispark

• quote:

Orijinalden alıntı: Bağa mı didin?

Bahcesehir golet otoparki

Hocam size zahmet olmazsa su cennette ki yerin adresini verebilir misiniz ? Haritadan baktimda tam olarak bulamadim.Bir de Atatürk olimpiyat stadi etrafi haritada guzel gozukuyor ama insan vs dolasmasin veya trafige acik yer olmasin hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hamikisi

quote:

Hocam size zahmet olmazsa su cennette ki yerin adresini verebilir misiniz ? Haritadan baktimda tam olarak bulamadim.Bir de Atatürk olimpiyat stadi etrafi haritada guzel gozukuyor ama insan vs dolasmasin veya trafige acik yer olmasin hocam ?

Tam balikcilarin karsisinda kaliyor ispark.

Olimpiyat stadinin cevresinde de genelde gencler geceleri yanlamaya falan gider. Baya buyuk genis bi alan var tek tuk araba olsa bile sorun olmaz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hamikisi

quote:

Tam balikcilarin karsisinda kaliyor ispark.

Olimpiyat stadinin cevresinde de genelde gencler geceleri yanlamaya falan gider. Baya buyuk genis bi alan var tek tuk araba olsa bile sorun olmaz.

Cok tesekkur ederim hocam sanirim masmavi balik restaurant in orda ki yesil yerden bahsediyorsunuz.Gayet guzel ve bana yakin hocam teselkur ederim.

• Nerde oturuyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: CilginForumcu

Nerde oturuyorsunuz

Küçükçekmece Sefaköy arasi bir yerdeyim hocam

• Öyle sürücü kursu yerlerinde kullanabilirsin fakat bazen sınav yerlerinde devriyeler falan oluyor trafigin az oldugu biyerde sabahın cok erken saatlerinde yada trafigin akışına göre kullanabilirsiniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.