Şimdi Ara

Antalya'da ucuz LPG satan yer var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
5.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Genellikle 1,66 fiyatla Aygaz dan alıyorum ama daha ucuz satan yer varmı?

• Güzel konu.Hemen hemen aynı fiyatlar.Aygazı nereden alıyorsunuz? Her opette de aygaz yok sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opt

Güzel konu.Hemen hemen aynı fiyatlar.Aygazı nereden alıyorsunuz? Her opette de aygaz yok sanırım.

Aspendos Bulvarındaki Hesapçıoğlu Opet'in gazı iyidir. Birde Doğuyaka Mahallesindeki Opet Antalya Şehiriçi Minibüsleri Taşımacılık Petrol Ürünleri var, oranında gazı iyidir.
  • antgazdan almayında nerden alırsanız alın bir kere aldım antalyadan ankaraya gelirken araba 120 km hızı geçmiyodu
  • Evet Antalya'da en sonunda ucuz Lpg satan yer buldum. Fiyatı tamı tamına 1,50. Bp gaz. Antalya'ya göre velinimet.. Bu akşam 34 litre aldım.. Normal 1,71 fiyata göre 7 küsür lira kar oldu. Eve gelene kadar yaklaşık 25 km kullandım. Performans gayet iyi. Firmanın adresi aşağıda, bol kazançlar..

Bp - Soil
    Tek-Pet Petrol Ürünleri ve Dinlenme Tesisi
    KUNDU YOL AYIRIMI AKSU BELEDİYESİ YANI
    ALTINOVA MAH. SERİK CAD. NO:5 AKSU/ANTALYA
  • ben de en ucuz (nasılsa) 1.71 gördüm...

1,50 çok iyi ama, çok da ters yerde be hocam. aksuya gidip gelmek bize avantaj sağlamaz ki.

ha 50-60 lt tankı olanlar düşünebilir, benimkisi 32 lt falan yani. gel-git farkı yola gider..

ama bilgi için teşekkürler
  • Antalyadan git gel 50 km yani pek cazip olmaz ama uzun yola çıkıyorsan mersin -konya istikametinde gidersen ordan alınabilir
  • Havalimanında çalıştığım için oraya gidip gaz almak problem olmuyor. Fakat birde şöyle düşünmek lazım. Rekabetin doğabilmesi için bu tür şeylere destek vermek lazım. 1 TL dahi karın olsa üşenmeyip gitmek lazımki her zaman aldığın yanıbaşındaki gazcı ne oluyorda benim satışım düştü diyebilsin. Böylelikle bir gün uyandığında evin yanındaki gazcınında fiyatlarını indirdiğine şahit olursun, yoksa anca rüyamızda görürüz bunları..
  • Teşekkürler paylaşım için. Bütün Bplerde aynı değil mi ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lemanyax

Teşekkürler paylaşım için. Bütün Bplerde aynı değil mi ki?

Benim bildiğim havalimanı yolundaki Bp de 1,71 den satılıyor. Fakat bu gazı direkt Bp olarak algılamayın. Aygaz ile Mogaz gibi. Aynı patronun farklı isimli gazları. Bugün 50 km yi geçti bu gazla sizi temin ederim Aygaz'dan başka gaz kullanmıyordum ondan çok daha iyi. Adam zaten gazı dolduruken abi dedi kilometreni sıfırla bir sonraki gelişinde bana eski kullandığın gaza göre fark olup olmadığını söyle dedi. Yaklaşık 2,5 ay önce açılmış istasyon şimdiye kadar kötü diyen olmadı dedi. Hatta Aygaz a göre 1 depoda 30-50 km arası fazla km yapıyormuş dedi.
  • inş. öyledir nezamandır aksuyu ziyaret etmemiştik
  • Bütün Antalya'lı hemşehrilerimin görebilmesi için up
  • Haritada bir işaret koysan hocam , baya uzun bir cadde orası.
  • Şöyle tarif edeyim. Aksu-Alanya istikametinde Aksu'daki trafik ışıklarını geçtikten 150 metre sonra sağda SOIL diye yazıyor. Buradan sonra zaten birde Opet var. Orada gaz 1,71. Görmemeniz imkansız.
  • Dün yine gaz almaya gittim 1,59 TL yapmışlar fiyatı..
  • Genelde depoyu tam bitirerek gaz almam. En son buradan aldığım gazdan sonra kilometreyi sıfırlamıştım. Işık kırmızıdaydı fakat bitmemişti gaz henüz. 45 lik simit depo takılı araca ve arabam 2002 model 406. Toplam 440 km yapmışım buradan aldığım gazla. Sonuna kadar gitsem sanırım 470-480 km yi görürdü.
  • konuyu güncelleylim arkadaşlar. bildiğiniz bir istasyon varmı ucuz lpg satan?
  • şuan gaz fiyatları sürekli artıyor.ben shellinkini kullanıyorum.bi ara 2.26 idi şuan 2.31.bp de de fiyat böyle.yaklaşık 3 istasyonunu sürekli takip ediyorum(yolumun üstünde olduklarından hepsi shell)hepsinde de fiyat 2.31.bunun altında şehir merkezine yakın bi yer varsa söylerseniz çok iyi olur.tabi performansıda düzgün olmak şartıyla
  • ATSO nun yanında PO var. Milangaz satıyo. 2,05 TL / Lt. Ben 4-5 depo denedim, menzilde ve çekişte şimdilik bir sorun yok.
  • konuyu hortlatıyorum

antalyada lpg hangi istasyondan kaça alınır
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.