Şimdi Ara

ismail saymaz sözde doçente öyle bir ayar verdi ki stüdyo inledi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
3
Favori
80.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
258 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tripler falan tam bir sagci ya.. boyle bos, simarik konusup laf sonlarinda agzinin girdigi sekillere bak ahahah
    sagdan soldan duymus bi kac cumle gelmis repeat yapiyor
    ayda 2 kez kokainli alkollu eskort gecesi yapmiyosa bu herif ben baska bisey bilmiyorum
    metin abide masallah konusmamaya yemin etmis.. cok dogru diyor 'metin abi burda agir provakasyon var dikkat et'
    metin abi; o.O

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anadoluparsı

Bu selman öğüt chp den kovulan bir vekille tartışırkende hatalı yorum yapmıştı. Bu adam sırf zarar.🙄
    tesadüfen izlerken bu eleman geçen haftalarda montrö yü yorumluyordu. "ben bunun dersini veriyorum okulda" falan gibi şekil yapıyordu.

diğer hafta, aynı programda İsmail saymaz montrö konusunda olmayacak bir iş için "Selman geçen hafta o işi halletti" gibi dalga geçer havasında lafı sokmuştu. ama İsmail saymaz haklıydı.

böyle üstüne gömlek kravat geçiren tipleri bilir kişi diye karşımıza oturtup fikir beyan ettirenler utansın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sioux -- 6 Ocak 2020; 17:4:16 >
  • Kernel Panic kullanıcısına yanıt
    sümüklü hocanın elini eteğini öpen sizin gibilerdir.
    herkesi kendiniz gibi zannetmeyin.
  • por favor kullanıcısına yanıt
    Evet canım haklısın.

ismail saymaz sözde doçente öyle bir ayar verdi ki stüdyo inledi

Bak şöyle yapıyorsun.www.google.com'u açıyorsun arama çubuğuna akp fetö yazıyorsun abra kadabra!

• Tüm Atatürk düşmanı gerici tayfanın azalarak yokolacağı bir yıl olur umarım 2020. Ülkenin böylece ortalama iq seviyesi de artar

• Müslüman olmadığın anlaşılıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tamam kardeşim en müslüman sensin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kernel Panic

Evet canım haklısın.

Bak şöyle yapıyorsun.www.google.com'u açıyorsun arama çubuğuna akp fetö yazıyorsun abra kadabra!
    Peki fetö her döneminde hain olarak biliniyor muydu?

• quote:

Orijinalden alıntı: por favor

sümüklü hocanın elini eteğini öpen sizin gibilerdir.
    herkesi kendiniz gibi zannetmeyin.
    bak nasıl da alınmış hemen, biliyor tabi kendini
  • vexra V kullanıcısına yanıt
    Allah 99 isminden bahsetsin sana sen git TDK dan tanrıyı al, tamam kardeş güzel kafa.
    Şapka takmayıp sarık takanları yerlerde sürükleyen,
    Kuranı Kerim bulunan evlere baskın yapan,
    Kuran kurslarını basan Türk askerini,
    kimler yönlendirdi o zamanlarda, al sana alt metin.
    Bu aşırı milliyetçilik Arapça ve Arap düşmanlığına ordan da sıçrayarak İslam düşmanlığına gelmiştir.
    O zamanlarda insanlar neler yaşamış bir sor öğren istersen.
  • vexra V kullanıcısına yanıt
    Yav ne boş konuşuyorsun demagoji yapıyorsun.
    İnkar diyor utanmadan.
    Ben her şeyimle iman ettim.
    Rüku nasıl yapılır secde nasıl yapılır, bunları yaparken neler söylenir, kaç derece eğilmek gerekir bunlar yazıyor mu? Bunlar Kuranda yazmaz. Peygamber Efendimiz göstermiştir.
    Ya kafanız basmıyor ya sahtekarsınız.

• Az bakam dedim başım ağrıdı bu ne la saçma sapan konuşmalar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknokratik

Dualar arapcada türkcede okunur Bunda sorun yok. Ezan dunyanin her yerinde 1400 yıldır arapca okunur, evrenseldir. Müsluman bir insan dunyanin neresine gitse bunun ezan oldugunu anlar. Ezanin anlamini ogrenmeyi cok isteyen zaten acar bakar. Zor bir sey değil Esas sorun namazla ezanla alakasi olmayan kisilerin, ezani zorla türkce yapmak istemesinden kaynaklanıyor. Ezani , namaz kilanlara birakmak gibi bir duşunceleri olsa bu tartısmada uzamaz.

Alıntıları Göster
    Ezan dunyanin her yerinde 1400 yıldır arapca okunur, evrenseldir.

işte asıl büyük tehlike bu cümlende başlıyor... Dini değilde gelenek görenekleri yaşamaya çalışmak.

Tüm insanlığa geldi dediğimiz dini tek bir dile sıkıştırmak, bence Kuran'ın daha ilk emrine ters

• genç muallim G kullanıcısına yanıt
    Sen ne yazdın? "Kuran'da namaz var ama sana rükuyu secdeyi anlatmıyor." Rüku secdeyi anlatıyor işte Kuran. Şuan yazdığın yorumu bu ilk yazdığın cümleden nasıl çıkaralım? Sen kendini anlatamadıysan bana ne.

• mrmeram kullanıcısına yanıt
    Sana ne diyorum ben? Allahın 99 ismi var, tamam. Allahın türkçesi Tanrı. Ezanı ingilizceye çevirdiğinde İngilizce god yerine Allah mı denecek ne saçmalıyorsun? Hala nedenleriyle anlatıyorum anlamıyorsun. Anlama kıtlığı falan mı var?

Dediklerinin şu anki konuyla alakası ne, dediklerini kanıtla bakalım? Bol keseden sallamak kolay. Ayrıca sarık ve kavuk 1828 yılında osmanlı padişahı 2. mahmut tarafından yasaklanmış fes taktırılmıştır, bundan 100 yıl sonra ise yasaklan fes olmuştur. Tarih bilgisinden yoksunsun bari yazma.

Aynen zaten sizin fikirlerinizden olmayınca insanlar islam düşmanı da oluyor en iyisi sizsiniz. Türkçe ezandan islam düşmanlığına gidiyoruz cidden güzel kafa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vexra -- 6 Ocak 2020; 20:7:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kernel Panic

"Kemalizm" sümüklü hocaefendi ortağınızdan kazık yediğiniz 15 Temmuz günü, korkudan titreyerek sığındığınız 100 yıllık limandır...

Tehlike savuşunca yeniden atarlanmaksa, cesaret falan değil cüretkar bir nankörlüktür...

Siyasal islamcılar cephesinde 100 yıldır değişen bir şey yok yani.
    Saçmalamışsın kusura bakma. Şu yaptığın sırf ego tatmini için ceza yemeden maximum hakaret edebilmek için elinden geleni yapmaktan başka bir şey değil. Forumdaki muhaliflerin bir çoğunun seviyesizliğine güzel bir örnek olur bu mesajından.

Hocaefendi meselesine gelince her AKP seçmeni gülen cemaatini sever diye bir kanun yok. Muhtemelen sen daha doğmadan önce bile ben Gülen'in polis teşkilatında yuvalanmasına karşı eylem yapıyordum sokaklarda. O dönemlerde siz nasıl olsa ipler bizim elimizde diye hiç bir şeye dikkat etmeyip küçük bir azınlığın çoğunluğu yönetmesinin keyfini sürüyordunuz.

Sizin zorunuza giden mesele muhafazakarlar ne kadar seçim kazanıp sağ hükümetler çıkarsa bile o hükümetlerin ipleri nasıl olsa bizde diye sevinirken hatta 28 şubatta 100 yıl yetecek ayar verdik bunlara diye sevinirken AKP nin gelip gülenin kadrolaşmasından faydalanarak sizin bu seçilmiş hükümetleri kuklalaştıran sisteminizi yıkmış olması.

Zorunuza giden bu. Daha sonra aynı oluşum devlete karşı ayaklanıp terör suçu işlediğinde bunu oy verdikleri parti aracılığı ile seçmene itelemeye çalışmanız ise komik bir şakadan ibaret benim için.

• vatan haini arap dölleri. Kemal'in atık diye çıkarttığına kurban olun. canlarınız onun atık diye çıkarttıklarından değersiz.
  • Teknokratik kullanıcısına yanıt
    Akli fikri kalbi gozu kararmis okadar cok insan varki.dininden bi haber turkce okunsun ne olacakki diyor.ismail saymaz denen adaminda orak cekic stalinin resmi altinda resimlerinide gorduk.bu kemalistlerde yuz yokki kizarsin bu belgelerede birsey bulurlar 😂😂

• OrQuN kullanıcısına yanıt
    Sanki turkce cagrilsalar camiye kosacak 😂😂😂birakin bu isleri..

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.