Şimdi Ara

ismail saymaz sözde doçente öyle bir ayar verdi ki stüdyo inledi (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
3
Favori
80.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
258 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benden geçti çocuklarım için endişeleniyorum
    Ne günlere kaldı güzel ülkem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu anda da M. Metiner'e giydiriyor İsmail reyiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sah-ı Merdan

İsmail Saymaz adlı arkadaş önüne gelen kadına yürüyen sapıktan başka bir şey değildir. Buraya da kanıt olarak eski yıllarda patlatılan sosyal medyasından 3-4 fotoğrafı atayım.
    https://twitter.com/dieotoritary/status/1213355435924885510?s=20
    Bekar adam. Size ne özel yazışmalarindan? Ayrica özel yazismalari ifşa etmek TCK ya gore suçtur.

• Dua okurlar ARAPÇA
    namaz kılarlar ARAPÇA
    👇👇👇👇👇👇👇👇
    iş para istemeye gelince TÜRKÇE!!!!!!👈
    onud ARAPÇA istesinler anlayak

• Bunlar kendi öz dilinde ibadete çağrılımasına zulüm gözüyle bakıyorlar. Bu pis zihniyetlilerden bir gün kurtulacağız ve marjinalleşecekler. Çünkü samimi değiller, müslüman gibi değiller, kara yobazlıkları ile zengin gösterişli yaşama heveslerinin patlak vermesi yaptıkları söyledikleri herşeyi boşa çıkarıyor.
  • Treth kullanıcısına yanıt
    Tabi canım işine gelmeyince saçmalıyorum.

Sen ve senin gibiler ve fetöye karşı gelmek.Komik olmayın.Nefret ettiğiniz kemalizim olmasa hala kulluk etmek için padişah arardınız.

Fetö bile diyemeyip Gülen deyişinden belli zaten fetö teröristi ile mücadelen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kernel Panic

Tabi canım işine gelmeyince saçmalıyorum.

Sen ve senin gibiler ve fetöye karşı gelmek.Komik olmayın.Nefret ettiğiniz kemalizim olmasa hala kulluk etmek için padişah arardınız.

Fetö bile diyemeyip Gülen deyişinden belli zaten fetö teröristi ile mücadelen
    Benim için öncesi ve sonrası vardır. Konuşulduğu zaman Gülen cemaatidir. Sonrasında Fetullahçı terör örgütüdür. Bahsettiğim zamana göre yazmam gayet doğal.

Yazılanlar işine gelmemiş güldürmeyin filan deyip kesip atmışsın. Hiç şaşırtmadın otomatik muhaliflerin klasik yöntemleri bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 6 Ocak 2020; 23:17:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Şu anda da M. Metiner'e giydiriyor İsmail reyiz
    Kusura bakma, her haltı biliyorum tavrıyla saçmalıyor bu Saymaz şu anda cnn de.
    Biraz objektif olun! Libya meselesinde sadece "çölde ne yapacağız" demekten ileri gidemeyen bir tavrı var, izleyenler görüyor şu an.

• Lynxed kullanıcısına yanıt
    Dostum kuran i kerimde yaratan buyuruyor ki; yaziklar olsun o kildiklari namazdan habersiz olanlara.
    Simdi kildigin namazdan nasil haberdar olursun ? Okudugunu anlayarakmi yoksa anlamini bilmedigin kelimeler yiginini ezbere okuyarakmi ?
    Ben sagci solcu bilmem ama musluman bir turk vatandasi olarak ezanin ve namaz surelerinin tamaminin turkce okutulmasindan yanayim.
    Anlamadigin bir seye nasil amin diyebilirsin ?
    Arapca okumak arap seviciliginden baska bisey degil bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: emeklipoh

Dostum kuran i kerimde yaratan buyuruyor ki; yaziklar olsun o kildiklari namazdan habersiz olanlara.
    Simdi kildigin namazdan nasil haberdar olursun ? Okudugunu anlayarakmi yoksa anlamini bilmedigin kelimeler yiginini ezbere okuyarakmi ?
    Ben sagci solcu bilmem ama musluman bir turk vatandasi olarak ezanin ve namaz surelerinin tamaminin turkce okutulmasindan yanayim.
    Anlamadigin bir seye nasil amin diyebilirsin ?
    Arapca okumak arap seviciliginden baska bisey degil bence.
    Çok yersiz yorumlarda bulunmuşsun. Anlamında ingilizceki yes-evet okay-tamam demekten farklı bir şey yok. Yani hiç mi ezanda ne yazıyor açıp bakmadın da ben müslüman bir türküm diyebiliyorsun anlam veremiyorum. Yani değiştirilmesine olumlu gözle bakan argümanlarınız kusura bakmayın da çok yersiz ya.

Gerçi daha youtubeda yüklü kelime-i şehadet getirir misiniz veya anlamı nedir ve sübhanekeyi okur musunuz sorularına neredeyse kimse düzgün cevap veremedi. Sorsan hepsi müslüman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lynxed -- 7 Ocak 2020; 1:21:45 >

• Arapçasını anlamıyor ama Türkçe okutulmasına karşı. Arapça okunsun zaten buna Kemalistler şu an karşı mı çıkıyor ? Yok. Boş bir tartışma. Bunlar böyle toplumu kutuplaştıran birbirine düşman eden insanlar.
  • ismail sanki halk adamı halkman.
  • Oo bütün hocalar toplanmış fetvalar havada uçuşuyor. Türkçe okunsun canım ne var bunda anlamını anlayalım camilere koşalım modunda herkes. Sizin derdiniz Arapçayla daha doğrusu araplarla eğer namaz İngilizce kılınsa kimse gık demez hatta çok cool naraları atarsınız. Eğer Müslümansaniz biraz vaktinizi ayırıp burda ne diyor acaba diye araştırıp okuyun bir zahmet. İslamiyet evrensel bir dindir sadece belli bir topluma ırka değil bütün insanlığa gönderilmiştir. O yüzden dünyanın farklı yerlerinde ki Müslümanlar bir araya geldiğinde ortak dilde beraber aynı anda ibadet yapabilmelerini sağlar. Bu sadace ibadet için geçerli ama sen aç ellerini Türkçe bir şekilde duanı et bunda bir sakınca yok illa Arapça dua etmek zorunda değilsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • univer66 U kullanıcısına yanıt
    sorması ayıp siz kimin dinini uygulmaktasınız. islamdan bilginiz olmadı buradan belli bu din bütün insanlığa indirildi siz araplar diyerek onları tıpkı amerikanın yaptığı kızıldereli yada medeni avrupanın yaptığı zenci insanlar olarak küçümsüyor aşalıyorsunuz lakin siz önce kendinize bakın. teninizin rengi paranızın rengi sadece sosyal medyada işler temel bütün insanlar eşittir eşitliği aç gözlü kipirli olanlar bozuyor günün sonunda atda filde aynı kutuya giriyor.
  • Unvanlar ücret karşılığı alınmıştır kesin. Elini sallasan üniversite heryer.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kadircitak kullanıcısına yanıt
    1-ben arapları küçümsemedim
    2-Ben insanları dil,din irk ayrimi yapmadan degerlendiririm
    3-benim ne demek istedigimi anlamamişsiniz.
    Bana göre hacca gitmek farzdir ama hacda seytan taşlamak arap dinidir(kültürüdür).bunu araplari yargiladigim icin soylemiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sacma bir tartışma iste kemalistler,dinciler ikinizde aynısınız al birini vur ötekine. dünya su -istcilerden ,bişeycilerden kurtulduğu gün zaten kurtulusa erecek. turkce okunur ezan zamanı degil sadece bu kadar basit gerekli eğitimi ver, halk kendi talep edecek zaten ama eğitim de yok. o yüzden sallayın gitsin.

• Treth kullanıcısına yanıt
    Siz hoca efendi,cemaat derken biz yine soytarı,şarlatan diyorduk.

Aramızdaki en büyük ve asla kapanmaycak fark bu işte.Ne kadar sermayeyi,iktidarı ele geçirseniz de ulaşamadığınız nokta bu ve buna çıldırıyorsunuz.imam hatiplerinizin içler acısı durumundan belli,Yada senin gibi omurgayı aldırıp para için her türlü ahlaki kavramlarının içini boşaltan kişilerde aynı durumda.

Bugün reisiniz fetö sümüklüsü ile barışsa sorgulamadan eteğini öpmeye yine koşarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kernel Panic

Siz hoca efendi,cemaat derken biz yine soytarı,şarlatan diyorduk.

Aramızdaki en büyük ve asla kapanmaycak fark bu işte.Ne kadar sermayeyi,iktidarı ele geçirseniz de ulaşamadığınız nokta bu ve buna çıldırıyorsunuz.imam hatiplerinizin içler acısı durumundan belli,Yada senin gibi omurgayı aldırıp para için her türlü ahlaki kavramlarının içini boşaltan kişilerde aynı durumda.

Bugün reisiniz fetö sümüklüsü ile barışsa sorgulamadan eteğini öpmeye yine koşarsınız.
    Bir halt bilmeden oradan kafana göre sallıyorsun.

Seninkisi nefret kusma suçlu arama vb. tam bir gereksiz vatandaş modelisin. Senin gibilerin ne faydası var ülkeye merak ediyorum. Hiç bir şeye el sürmeyeyim hakkında hiç bir şey bilmediğim kişilere saydırayım hep eleştireyim.

Tebrik ederim vatan kurtarıldı.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.