Şimdi Ara

ismail saymaz sözde doçente öyle bir ayar verdi ki stüdyo inledi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
324
Cevap
3
Favori
78.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 ay
  • Cevaplayan Üyeler 147
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 saat 57 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • vexra (18 mesaj) MESUES (16 mesaj) Lynxed (15 mesaj) cemsinan (15 mesaj) hwogk (13 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (165 mesaj) Mobil (90 mesaj) Mini (17 mesaj) Uygulama (52 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> ismail saymaz sözde doçente öyle bir ayar verdi ki stüdyo inledi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1798 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ektirdiği saçları bi türlü tutmayan sözde doçent selmanın zırvaları karşısında, ismail saymaz öyle bir ayar verdi ki stüdyo inledi

ismail saymaz finali "kadrolu provakatör" diyerek yaptı

dk 2:35

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 9 Ocak 2020; 13:24:13 >

• Bu adamlar nasıl öğretim üyesi olup doçent ünvanı falan alabiliyorlar ya, yazık değil mi şu tipin öğrencilerine?

Yok muydu bir fetö uzmanlığı falan, yandaş ihya edeceğiz diye diğer insanların hayatını yakmayın.
    Öncelikle konuya objektif yaklaşmaya çalışıyorum hem sol hem sağ yobazlığı çok boş bir güruhun eseri.

Ezan Türkçe okutulması dine hakarettir. Bunu kabul görmek başlı başına inanca hakarettir. Arabın ezanını okumuyorsun. Şayet inanıyorsan ilahi bir mesajı okumakta olduğu için bununla oynamazsın. Dediklerimi dinci veya laiklik karşıtı görmek ise sol yobazlığından öte gidemez.

Uzun uzun anlatır, konuşmak isterdim ama hiç araştırmadan buraya bu yorumu yazdığın için bu kafi.
    Dostum kuran i kerimde yaratan buyuruyor ki; yaziklar olsun o kildiklari namazdan habersiz olanlara.
    Simdi kildigin namazdan nasil haberdar olursun ? Okudugunu anlayarakmi yoksa anlamini bilmedigin kelimeler yiginini ezbere okuyarakmi ?
    Ben sagci solcu bilmem ama musluman bir turk vatandasi olarak ezanin ve namaz surelerinin tamaminin turkce okutulmasindan yanayim.
    Anlamadigin bir seye nasil amin diyebilirsin ?
    Arapca okumak arap seviciliginden baska bisey degil bence.
    Oo bütün hocalar toplanmış fetvalar havada uçuşuyor. Türkçe okunsun canım ne var bunda anlamını anlayalım camilere koşalım modunda herkes. Sizin derdiniz Arapçayla daha doğrusu araplarla eğer namaz İngilizce kılınsa kimse gık demez hatta çok cool naraları atarsınız. Eğer Müslümansaniz biraz vaktinizi ayırıp burda ne diyor acaba diye araştırıp okuyun bir zahmet. İslamiyet evrensel bir dindir sadece belli bir topluma ırka değil bütün insanlığa gönderilmiştir. O yüzden dünyanın farklı yerlerinde ki Müslümanlar bir araya geldiğinde ortak dilde beraber aynı anda ibadet yapabilmelerini sağlar. Bu sadace ibadet için geçerli ama sen aç ellerini Türkçe bir şekilde duanı et bunda bir sakınca yok illa Arapça dua etmek zorunda değilsin.
  • Yüzbaşı
    786 Mesaj
    Elektrikli otomobili uretecek ulkeye bak.

Konusmasiyi ogrenememisler doktora yapiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi routemaster -- 4 Ocak 2020; 21:41:21 >

Ecdelya ve sumoodii ile. Hello Taksim Dayı.
  • Yüzbaşı
    816 Mesaj
    "Turkiye'den bir cacik olmaz, Vol 293"

Ancak yerli zikirmatik yaparsiniz bu kafayla.

Ismail Saymaz'in mikrofonu atip studyoyu terketmesi lazimdi

haydarkarapuar
  • Yarbay
    4298 Mesaj
    Selman adındaki, doç. orda ATATURK,E hakarete varan laflar ediyor, metın özkan konu mankenı gibi hiç bir cevap vermiyor.bu nasıl milliyetçilik.yazık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DEMİRCİEFE -- 6 Ocak 2020; 20:45:5 >
    ezanı Türkçe okuttu dediğinde evet doğrusu buydu niye diyemiyor. siyasal İslamcılar galip gelmiştir.Türkiye şeyhler şıhlar ülkesi olmuştur
    Bu adamlar nasıl öğretim üyesi olup doçent ünvanı falan alabiliyorlar ya, yazık değil mi şu tipin öğrencilerine?

Yok muydu bir fetö uzmanlığı falan, yandaş ihya edeceğiz diye diğer insanların hayatını yakmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bu ismail saymazın cüppeli hocayla olan muhabbetini dikkatle dinleyin. Buda muhalefetin bombardıman uçağı. Cüppelide bunu rezil etti canlı yayında. O gün bu gündür bunu da izlemem. Bunlar hep aynı birgün bu oburunu rezil eder. Diger gün öbürü bunu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    426 Mesaj
    30 kere Ezan Türkçe okutmuştur dedi adam bunda yanlış olan ne anlamıyorum biz Türk değil miyiz?

hangi ülkede kendi dilinde bişey yapılıyor diye rahatsız olunur ?

cins herif neyse.
    Ben de diyorum bu adam kel değil miydi? Saç ektirmiş ama kafa aynı kafa Böyle tartışma olmaz. Adam gibi sırayla konuşun, izleyiciye yazık. İki tarafta aynı ezberlenmiş kalıpları birbirine bağırıp duruyor. Millet bıktı siz bıkmadınız aynı şeyleri birbirinize bağırıp durmaktan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jacobıan -- 4 Ocak 2020; 22:39:31 >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2254 Mesaj
    Yandaş doçent öyle bir ayar yedi ki ülkedeki tüm pelikanlar ağladı.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turklucky -- 4 Ocak 2020; 23:22:25 >
  • Binbaşı
    1327 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Naganzo

30 kere Ezan Türkçe okutmuştur dedi adam bunda yanlış olan ne anlamıyorum biz Türk değil miyiz?

hangi ülkede kendi dilinde bişey yapılıyor diye rahatsız olunur ?

cins herif neyse.
    Öncelikle konuya objektif yaklaşmaya çalışıyorum hem sol hem sağ yobazlığı çok boş bir güruhun eseri.

Ezan Türkçe okutulması dine hakarettir. Bunu kabul görmek başlı başına inanca hakarettir. Arabın ezanını okumuyorsun. Şayet inanıyorsan ilahi bir mesajı okumakta olduğu için bununla oynamazsın. Dediklerimi dinci veya laiklik karşıtı görmek ise sol yobazlığından öte gidemez.

Uzun uzun anlatır, konuşmak isterdim ama hiç araştırmadan buraya bu yorumu yazdığın için bu kafi.

Nasıl hakaret? Ezan bir sure veya ayet degil ki? En nihayetinde namaz saatinin geldiğini bildiren bir çağrıdır. Ha ama bütün dünyada ortak olmaması sorun teşkil edebilir de hakaret neresinde anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vexra -- 5 Ocak 2020; 12:27:15 >
    Lynxed kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    203 Mesaj

Tanrı, Muhammed arap olduğu için ona arapça mesajlar göndermiş olmasın?Sırf bu yuzden arap dilini kutsamak arapperestliktir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Lynxed kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
kripto para haberleri
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.