Şimdi Ara

ismail saymaz sözde doçente öyle bir ayar verdi ki stüdyo inledi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
3
Favori
79.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
258 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Siz islam dinini uygulamiyorsunuz müslüman arapların dinini uyguluyorsunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: univer66

Siz islam dinini uygulamiyorsunuz müslüman arapların dinini uyguluyorsunuz
    En büyük yalan da bu.
    Hem isteyen inanmıyorsa isteyen de istediğine inanır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • genç muallim G kullanıcısına yanıt
    İnanclara saygıliyim taşa bile tapabilir insan. benim icin sorun yok,sadece bu böyledir diye dayatmalara karşıyım

• bunları izlerken pompalı tüfekle ekrana sıkasım geliyor.çok kafa açıyorlar. bibirini dinleme yok,biri konuşurken ötekide konuşuyor.
    bi susta adam ne dicekse desin dedikodu programlarını geçtiler artık.videoyu izleyemedim kapattım lan.
  • Treth kullanıcısına yanıt
    "Kemalizm" sümüklü hocaefendi ortağınızdan kazık yediğiniz 15 Temmuz günü, korkudan titreyerek sığındığınız 100 yıllık limandır...

Tehlike savuşunca yeniden atarlanmaksa, cesaret falan değil cüretkar bir nankörlüktür...

Siyasal islamcılar cephesinde 100 yıldır değişen bir şey yok yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kernel Panic -- 6 Ocak 2020; 10:8:16 >
  • ismail saymaz sözde doçente öyle bir ayar verdi ki stüdyo inledi
    ismail saymaz sözde doçente öyle bir ayar verdi ki stüdyo inledi

• Zamanı gelince malum partiyi deli gibi savunanlar Atatürk'e ve devrimlerine laf atıyor.

15 Temmuz'dan sonra parti binasına Atatürk posteri çekmenizi unutmadık gençler!

Cumhuriyet ile birlikte Anadolu topraklarında huzur içinde ibadetinizi yapıyorsanız. Bu inanç özgürlüğünü Mustafa Kemal ve onunla hareket eden insanlara borçlusunuz. Nokta!

Aksine iddia eden var ise gitsin tarih okusun, burada tek tek açıklayacak değiliz.
  • 2K23 kullanıcısına yanıt
    SALDIRIN KONULARAAAAAA.
  • iCrush kullanıcısına yanıt
    Hadi canım sende, millete bk atacağına dön bir kendine bak.
    İslama en büyük zararı yine İslamcılar verdi, Fetösü cetösü bilmemnesi 50 tane tarikat var, nerdeyse hepsi kendi çıkarını düşünüyor.
  • Dark_Soul kullanıcısına yanıt
    Onlar ayrı mesele

• iCrush kullanıcısına yanıt
    He he ayrı mesele.Ondan 17 yıllık ortağınız darbe yapmaya çalıştı.
  • Kernel Panic kullanıcısına yanıt
    Ayrı mesele derken arkadaşa hak vermiştim.
    Bir insanı en iyi kandırabilmenin yolu dini duygularını kullanmaktır bazı tarikatlarda bunu çok iyi kullanıyor.

• Lynxed kullanıcısına yanıt
    Senin bu mantıkla gidersek Türklerin binlerce yıllık şaman inancını bırakıp İslamiyete geçmelerinde de bir bit yeniği var?

Böyle saçma bir argüman olmaz.Atatürk dahil, cumhuriyet kadrolarının nerdeyse hepsi, Türklüğü ve milliyetçiliği, İslam inancının önüne koymuştur.Çünkü ortada benliğini kaybetmiş, soyunu unutmuş, dış ülkelerin kolayca maşası olan, eğitimsiz, cahil bir halk vardı. Özellikle İngiltere bu hacı hoca tayfası üzerinden Türkiye dahil tüm ortadoğuyu himayesi altına almıştı.

Atatürk, aklı mantığı ve bilimi herşeyin önüne koymuştur. Muhtemelen kendisi de inançsız olduğu halde kimsenin ibadetine karışmamıştır aksine saygı duymuştur. Diyaneti kurdurmasının sebebi, halkın yalancı, vatan haini, sapık ırz düşmanı şeyhlerin hocaların peşine takılmasını önlemekti. Halk arapça ezan istiyor lafı da hamasetten ibaret bir referandum yapılsım bakalım kim Türkçe kim Arapça ezan istiyor.

• Forumda baslıklar hep efsane girmeyeyim diyorum foruma isteksiz geri geliyorum

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uA-kktc -- 6 Ocak 2020; 12:56:6 >
  • Selman Beyefendi zaten tam bir palyaço. İnsanları çok eğlendiriyor. Ayrıca çok ciddi FETÖ'cü. Babasının FETÖ elebaşıyla muhabbeti çok sağlam. Bu herifin o tvlere çıkması da apayrı bir rezalet. Onu geçelim. Ama bu herife "Kemalizm" adına cevap verecek kişi İsmail Saymaz olmamalı.

Bu İsmail dediğiniz adam Ergenekon davaları döneminde radikalde kumpasları destekliyordu. Millete tweet olarak "Ben atatürkçü, Kemalist falan değilim, alakam yok. Ulu önder kimmiş be..." gibi şeyler yazıyordu. Bunlar aslında aynı yolun yolcuları. Sadece maske farklı. Aynı karagöz-Hacivat oyununu oynuyorlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightsniffer -- 6 Ocak 2020; 12:51:36 >
  • Bu Selman denen kişiye, ağzı ortalama laf yapan herkes laf sokabilir. Ergenden hallice bir kişi...

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.