Şimdi Ara

iOs 5.0.1 iPhone 4S ve iPad 2 JB Çıktı! Windows YENİ versiyon yayınlandı. (Tek tuşla JB)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
2.602
Cevap
10
Favori
85.581
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Firmware, Unlock, Jailbreak, vb. >> iOs 5.0.1 iPhone 4S ve iPad 2 JB Çıktı! Windows YENİ versiyon yayınlandı. (Tek tuşla JB)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3077 Mesaj
    iOs 5.0.1 iPhone 4S ve iPad 2 Untethered Jailbreak ÇIKTI;

Windows için YENİ (tek tıkla JB (cmd ile falan uğraşmanıza gerek olmayan)) versiyon download linki

Greenpois0n kendi sitesinden link; En yeni versiyon 0.4
    http://cache.greenpois0n.com/dl/absinthe-win-0.4.zip

Mac versiyon Download için;

http://cache.greenpois0n.com/dl/absinthe-mac-0.4.zip

Linux versiyon;
    http://cache.greenpois0n.com/dl/absinthe-linux-0.4.tar.gz

*Öncelikle itunes'dan yedek alın yani backup alın her ihtimale karşı bir yedeğiniz bulunsun...

* Programı indiriyorsunuz telefonu bilgisayara bağlıyorsunuz...

* Sonrasında Jailbreak tuşuna basıyorsunuz, yükleniyor mesajı geliyor, yeniden başlatıyor...

* Açıldıktan sonra cihaz, "Absinthe" simgesi geliyor, onu çalıştırıyorsunuz...

* Hata verirse Ayarlardan VPN seçeneği açıyorsunuz. (VPN: ayarlar/genel/ağ)

* 4S/iPad2 bir kere daha yeniden başlıyor ve Cydia simgesinin eklendiğini görüyorsunuz.

Sonrasında güle güle kullanabilirsiniz...

Cydia ve installous
    Anlatım @ PAŞA

Cydia uygulamasını çalıştıralım. Ardından; Manage > Sources kısmına gelin.

"Edit" butonuna tıklayın.

"Add" butonuna tıklayın.

Açılan pop-up penceresine http://cydia.hackulo.us yazıp, "Add Source" butonuna tıklayınız.

Eklediğimiz kaynağı Manage > Sources kısmından görebiliriz. Hackulo.us kaynağına tıklayıp, "Installous" uygulamasını seçelim. Sağ üst köşedeki "Install" butonuna tıklayınız. "Confirm" butonuna tıklayınız. Uygulama yüklenmeye başlayacaktır.

Buraya kadar işlemleri sorunsuz hallettiyseniz artık lı uygulamaları rahatlıkla yükleyebilirsiniz. ipa dosyalarını apptrackr adresinden bulabilirsiniz.
    İndirdiğiniz .ipa dosyasını iTunes'te Apps bölümüne sürüklemeniz ve iPhone'u eşleştirmeniz yeterlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sam0 -- 21 Nisan 2012; 12:14:50 >

|
    |

• Yüzbaşı
    341 Mesaj
    Hadi bakalim sabirla bekliyoruz..
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    önce iPhone 4 veya 3GS untethered jailbreak ios 5 için yapmayı becerirlerse eğer 4S' e geçerler

Orijinalden alıntı: slayshot

önce iPhone 4 veya 3GS untethered jailbreak ios 5 için yapmayı becerirlerse eğer 4S' e geçerler

Niye 4S in başı kel mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: mebrar

quote:

Orijinalden alıntı: slayshot

Niye 4S in başı kel mi?

dostum beceriyle ilgili bir ifade kullanıyorum yüzünü yıka
    |
    |

Orijinalden alıntı: nsagency

Bagis toplama taktigi gibi geliyor bana. Onceki cihazlara ait untethered jb yi yayinlasinlar oncelikli olarak. Yoksa bunlarin bu isi yapacaklarina dair inancim kalmadi.

+1

burada acilan konulardan da anlasiliyor, adamlar bloglarinda haftada bir 1-2 gune ya da cok yakin tarzinda seyler yaziyorlar ama daha yeni 4S'e gecmisler...

Daha 4 ve 3G S 'in durumu da belli degil...

|
    |

Bagis toplama taktigi gibi geliyor bana. Onceki cihazlara ait untethered jb yi yayinlasinlar oncelikli olarak. Yoksa bunlarin bu isi yapacaklarina dair inancim kalmadi.

hay agızını sevem yahuuu tek cumlede ozetlemissin
    sıra cronik dev teame geldi paralan ma zamanı birazda onlar nasıplenecek herhalde
    |
    |
    Arkadaşlar pod2 nin yenı bır haberı var sitesınde ingilizcesi yeterli olan arkadaşlar bakıp buradan paylaşırsa faydalı olur düşüncesindeyim...

kaynak:http://pod2g-ios.blogspot.com
    |
    |
    iPhone 4 - iOS 5.0.1 için untethered jb'nin demo videosunu 2 gün önce yayınlamıştı. Artık bu jb için geri sayım başladı diyebiliriz. Ama iPhone 4s veya A5 çip için birkaç ay daha beklenecek gibi geliyor bana.
    |
    |
    |
    |
    |
    |

jailbreak i para ile satsalar sanırım bu kadar eleştirmezdiniz
    tamamen sallıyorlar.. nerdeyse 6 aydır 4 icin bugun geliyor yarın geliyor sistemde açık bulduk test ediyoruz gibi atıp tutuyorlar.. bu isler bitti 4s e mi geldi sıra.. tamamen yalan.. apple firması açıgı verirse yayınlıyorlar vermezse kimsenin kırdıgı v.s. yok.. bu isler pazarlama teknigi.. eger iphone 5 cıkmıs olsaydı 4 un jailbreak açıklarını vereceklerdi bunlarda bulduk diye hava basacaklardı.. bu is iphone 5 cıkana kadar zor..unuttun gitsin..
    |
    |
    Fazla ümitlenmeyin derim.Önce 4 için çıkartsınlar,aylardır uğraşıyorlar ama ortada bir sonuç yok.
    |
    |

PSN ID:re_charged21
  • Binbaşı
    1733 Mesaj
    Adamlar çıkıp bugün yarın çıkarıyoruz demediler ki biz hep heyecan yaptık geldi gelecek diye pod2g 3-5 gün önce ancak 5.0.1 untethered çalıştırabildi ve son ayarlamalar yapılıyor kolay iş değil koskoca Apple firmasının yazılımını kırmak gün geçtikçe daha da zorlaşıyor apple her jailbreak'de bir açığını daha kapatıyor o nedenle her seferinde bu iş daha zorlu olacaktır zaten 5.0.1 untethered gelsin uzun bir süre güncelleme yapmayacagım untethered'ı çıkana kadar.
    188 Mesaj
    valla kimse ios u kırmakla fln yükümlü değil adamlar hobi olarak yapıolar bu işi ve verdikleri emeğin karşılığını almaya çalışmaları kadar doğal bişi olamaz... bağış olsun başka bişi olsun bence hakettikleri bişey... ha tabi oyalıyolarsa unlock da olduğu gibi bilemem...
    |
    |

Orijinalden alıntı: Apple Teknik Servis

quote:

Orijinalden alıntı: pekitkan

iPhone 4 - iOS 5.0.1 için untethered jb'nin demo videosunu 2 gün önce yayınlamıştı. Artık bu jb için geri sayım başladı diyebiliriz. Ama iPhone 4s veya A5 çip için birkaç ay daha beklenecek gibi geliyor bana.

tabi canım.

tabi ya.
    |
    |

Orijinalden alıntı: by_mercure

quote:

jailbreak i para ile satsalar sanırım bu kadar eleştirmezdiniz

tamamen katılıyorum...
    |
    |

|
    |
Sayfa:
Reklamlar
haberler
Bey Azura
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.