Şimdi Ara

iPad mini Retina iOS 8.4.1'de Nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, 2. nesil iPad mini'de iOS 8.4.1 nasıl çalışıyor? iPad'de yavaşlama ve pil ömründe azalma gibi sorunlar oluyor mu? Şuan iOS 7.0.4 sürümünü kullanıyorum. Yorumlarınıza göre güncellemeyi yükleyeceğim cevap yazarsanız sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Skylake

Merhaba arkadaşlar, 2. nesil iPad mini'de iOS 8.4.1 nasıl çalışıyor? iPad'de yavaşlama ve pil ömründe azalma gibi sorunlar oluyor mu? Şuan iOS 7.0.4 sürümünü kullanıyorum. Yorumlarınıza göre güncellemeyi yükleyeceğim cevap yazarsanız sevinirim.

IOS 7 ile çıktı zaten, IOS 8 sorun yaratmaz. Yeni cihaz sayılır retina. Ben olsam yüklerim, 9 ile ilgili şikayetler gelirse, 8'e geçmediğin için pişman olursun. Diğer yorumları da bekleyebilirsin.
  • 8.3 Teyim Cihaz iyi lakin dahada güncellemeyi düşünmüyorum ben eğer memnunsan IOS7 de kal cihaz o sürümde daha iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi durumda.

• Gayet stabil ben bir fark görmedim.

• Ben de iPad mini 2'yi ios 7.0.4'ten ios 8.4.1'e biraz tereddüt ederek güncelledim ama batarya performansı en fazla 30 dakika düşmüs olabilir.
    Eskiden batarya 10,5 saat olan kullanım süresi şimdi 10 saati rahat çıkartıyor.
    Hız olarak biraz arttı, sayfalar çok hızlı açılıyor. Ben oldukça memnun kaldım.
    (Dfu moduna alıp restore ederek ios 8.4.1'e güncelleyin, sıfırdan kurulum yani)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 9 Eylül 2015; 20:52:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevaplarınız için teşekkür ederim. Bugün güncellemeyi yaptım ve şuana kadar güncellemenin olumsuz bir yanını görmedim. Hatta iOS 7'de sürekli olarak yaşadığım Safari'nin çökme sorunu düzeltilmiş.

Ayrıca Apple, iOS 8 güncellemesini yapanlara App Store'da ücretli olan Apple uygulamalarını da hediye ediyormuş. Bunu da güncellemeyi yaptıktan sonra öğrendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylake -- 11 Eylül 2015; 0:11:26 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.