Binbaşı
19 Mart 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 54 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar selam
Turkcelin tüm müşterilerine yaptığı kimsenin belki farketmediği yada önemsemediği bir konu var. Hakkınızı arayın ve haksız para alınmasına karşı çıkın

Şimdi sizin konuşma paketiniz bitti ve türkcel size koruma paketi adı altında 10 TL + vergi ile 250 dk yukledi. Siz konusma yapmadan faturanız kesildi ve bu 250 DK sizden geri alındı. İşte dolandırıcılık burda ..
Arkadaslar turkcel bu 250 dk yı size hediye etmiyor paranızla satıyor doğal olarak 250 dk bitmeden geri alamaz. Böyle bir hakkı yok. 10 TL diye gecmeyin 35 milyon müşterisi var 10 milyonuna bunu yapsa haksız kaldırdıgı parayı siz düşünün. Hakkınızı yedirtmeyin

Saygılarımla
Arkadaslar
Bende s8 plus duos modeli var. Daha once bixby tusuna basinca bir resim secince internetten ara gibi altta iki buton cikiyordu. Guncelleme geldikten sonra birdaha cikmadi. Asagida resmi var. Ben cihazi formatladim baska rom yukledim bixby nin butun apk larini tekrar kurdum cikmadi. Nasil cikar bilen var mi??

Resmin altinda iki secenek cikmali.. bendeninde simsiyah bos ekran cikiyor
Merhaba
iki iphoneum var. Biri iphone 6s digeri 7 plus. İkisindede farklı hatlar mevcut. Fakat biri beni aradıgında yada ben aradıgımda bir süre sonra diger telefonun arama menusune çıkıyor. Aynı anda ikisi çalmıyor.sadece arama kayıtları diğerindede çıkıyor.
1- facetime ayarlarında apple kimliği kapalı sadece hat numaraları aktif yani karışması mümkün değil

Bu sorunu yaşayan veya çözümünü bilen var mı? Teşekkürler
ZamSung grurla sunar. 4.999 TL telefonmu olur. S7 edge ile aynı boyda . Öndeki menü tuşunu kaldırıp arkaya koymuş.fiyatada 1500 eklemiş.. Milli servete yazık. .. bence 2.500 TL den pahalı telefon alınmaz arkadaslar

Alternatif ürünler var

1- huawei mate 9 2.299 TL

2- huawei mate 9 pro 3.399 TL

3- xiamoi mi mix 2.899 TL

4- one plus 3T 2.299 TL

5- meiuzu pro 7 2.399 TL

6- hp elite x3 3.199 TL
Apple tanıtımını yapıp 3 aydır piyasaya çıkaramadığı airpods note7 yolunda ilerliyor. Ne sorun varsa bir türlü çıkamadı
Arkadaşlar bugün s7 edge için hafıza kartı aldım cihaz goruyor format bile atiyor ama çalışmadı. Arızalı diye 4 defa değiştim.once çalışıyor sonra arızalı diyor.sebebi nedir bilen var mı

Hafıza kartı alırsanız orda deneyin elinizde kalmasin
Cihazın 1 tanesi kapanınca ögrendim baktım internete gerçekmiş . Yazı alıntıdır

Apple’ın efsane reklamlarından biri olan ve 1999’da yayınlanan Y2K reklamında o zamana damga vuran ve tarihle ilgili bir sorun nedeniyle bilgisayarları çökerten bir açığa gönderme yapılmış, Apple’ın böyle bir sorunla karşılaşmayacağı belirtilmişti. Görünüşe bakılırsa 99’daki kadar zarar verici olmasa da bu kez de Apple’ın başı tarihle ilgili bir konuda dertte.

Keşfedilen soruna günlük kullanımda denk gelmek mümkün değil. Çünkü sorun, telefonun tarihi 1 Ocak 1970’e alındığında baş gösteriyor. Cihaz bu tarihe alındıktan sonra kapatıldığında bir daha açılamıyor ve açılış ekranında takılı kalıyor. Yedekten geri yüklemenin ve DFU moduna geçmenin bile telefonu kurtarmaya yetmediği söyleniyor. Öte yandan bazı kullanıcılar 5 saat sonra sorunun kendiliğinden çözüldüğünü söylerken bazıları ise SIM kart değiştirmenin sorunu hallettiğini belirtiyor. Söylenenlere göre tarih 1970’e alındığında telefonun içindeki saat negatif rakamlara iniyor. Saatin negatif sayı olması imkansız olduğu için de sistem çöküyor. iPhone 5s ve üzeri cihazları etkileyen sorunun Apple’ın kısa sürede yayınlayacağı bir güncellemeyle çözülmesi bekleniyor. Bu zamana kadar kendi telefonunuzda bu açığı test etmemenizi öneriyoruz.
Arkadaşlar bugun iphone 6 plus aldım. Tam 1 saat 35 dakika oldu %37 doldu.. Bu normalmidir ?? Sizdeki süre nedir ??
Arkadaslar bildiginiz uzre samsung s6 ve note 5 alanlara kablosuz sarj cihazi hediye ediyordu. Bugun cihaz geldi. Samsung adina yakisir gibi dandik boktan bir cihaz yolladi. 200 TL diyolarya emin olun 15 TL etmeyen ve hic gondermese daha iyi diyeceginiz ve bu tip olaylari yuzunden markasindan sogudugunuz bir sirket haline gelmistir benim icin.
Be samsung bunu 1USD ye aliexpress denmi aldin be kocum..

Forum donanimin mobil surumunde cektiginiz resme large hatasi verdigi icin resim koyamadim
Boyu note 5 in yarisi kadar isaret parmaginizin boyu kadar
Merhaba arkadaşlar
Bu nexus 6 ya Samsung , LG , HTC gibi markaların romu atılırmı.. Çok bos geldi cihaz ...
Hakkında
Forum İmzası:
iphone Xs max gold , iphone xr turuncu ,ipad pro, Yasamimda edindigim en buyuk bilgi budur; Kendi kendine yardim etmeyi bilmeyene , hic kimse yardim etmez.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 8 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.006
İkinci El Bölümü Mesajları: 12
Konularının görüntülenme sayısı: 215.943 (Bu ay: 931)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.128 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.