Yüzbaşı
29 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar herkese merhaba,

Öncelikle android konusunda çok fazla tecrübem olmadığını belirterek başlayayım Eşime doğum günü için SIII Mini hediye etmek istiyorum, araştırmalarım ve okuduklarım sayesinde hatırı sayılır seviyede bilgi sahibi oldum sayılır. Fiyat performans olarak gayet başarılı bir telefon olarak görünüyor, ancak ilk elden bilgi almadan içim rahat etmedi. Kullanan arkadaşlar izlenimlerini telefonun + ve - lerini aynı fiyat diliminde alternatif bir cihaz varsa önerilerini yazarlarsa sevinirim. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler
Arkadaslar merhaba, telefonu 5.0.1 jb ile kullaniyorum. Bugun springboard internette gezinirken coktu. Restart ettikten sonra phone simgesi yerinde yoktu, safe mode calisirken sorun yok. Basina gelen varsa destek rica ediyorum

5 gb free storage ve contact backup oldukça cazip :)

Features:
5GB of free storage space
safely backup and restore all of your contacts
upload pictures directly from your phone or tablet
download your pictures, videos or documents whenever you need them
protect your personal data with Passcode Lock
share your photos and videos with friends and family
view your files by category Documents, Music, Pictures and Videos
Save files on your device for quick access

http://itunes.apple.com/us/app/ccloud/id514269790?mt=8
Beyler Spy Game adlı yan görevde takıldım.

Niyeyse spoiler butonu çalışmıyor...

Görev açıklamasında "Record a transmission for Nick" diyor. Mekanı temizledikten sonra çatı dahil her yere baktım ama göremedim. Gören ve bilenlerden yardım ricasıyla
Arkadaslar bu şarkının adı neydi veya kim söylüyordu? Hatırlayan var mı?
"Baby baby uuu would you love me now..........." diye gidiyor
Arkadaşlar ben yeni bir mage oyuncusuyum, şimdilik karakterim lvl 70 ancak 80de kendi oyun tarzıma planladığım talent aşağıdaki gibi

Talent Calculator - World of Warcraft

ancak internette biraz araştırınca karşıma her yerde aşağıdaki talent çıkıyor.

Talent Calculator - World of Warcraft

Tecrübeli mage oyuncularından talentlere bir göz atıp artı ve eksi yönleri hakkında fikirlerini yazmalarını rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar bilindiği üzere blizz zaman zaman free migrate yapıyor, bende bundan yararlanarak günde 1-2 saat kadar olan boş vaktimi kuyrukta geçirmek yerine Şu anda aşağıda yazdığım serverlara geçis yapabiliyorum ancak realmler ve battlegroupları hakkında hiçbir bilgim yok. Bilgisi olan arkadaşlar paylaşırlarsa sevinirim.

Burning Legion (PvP) > Bladefist (PvP) > Blackout
Burning Legion (PvP) > Chromaggus (PvP) > Reckoning
Burning Legion (PvP) > Genjuros (PvP) > Conviction
Burning Legion (PvP) > Xavius (PvP) > Ruin
arkadaşlar cnbc-e de öğlen yapılacak bir yayını izlemem gerekiyor, googledan bulabildiklerim yeterince düzgün değil, bildiğiniz bir site varsa yazabilirmisiniz?

Şimdiden teşekkürler...

resimde görüldüğü üzere chatbox sinir bozucu bir yerde duruyor,boşta duran kutucuklardan birine mümkünse boyutunu değiştirerek chatbox diğerinede recount eklemek istiyorum. Ne yazıkki bunu beceremedim.Konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilirmi.
Arkadaşlar yıllar sonra wow a dönüş kararı aldım ve gidip yeni bir paket ile birlikte burning crusade aldım, ancak 1.1 gblık güzel bir manual patch istedi ve torrentten indiriyor ve bana belirttiği zaman yaklaşık 7-8 saat civarında ben bu kadar zaman beklemek istemiyorum, rapid, filefront vs. gibi file hosting hizmeti veren bir yerden link bulamadım elinde link olan varsa paylaşabilir mi? teşekkürler...

Edit:

Gerek kalmadı buldum, aynı soruna sahip olan arkadaşlar kullanabilsin diye linkleri aşağıya ekliyorum, buradan download edebilmek için premium hesaba ihtiyacınız olacaktır... (aradaki boşlukları kaldırın)

http://rapid share.com/users/OCIQPY/

ya da

http://rapid share.com/files/142365261/WoW-2.4.2-enGB-patch.exe
Hakkında
Forum İmzası:
Hakkımda:

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
PS3
World of Warcraft
Burning Legion
TV
LG
Fotoğraf Ekipmanları
Nikon
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.087
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 14.955 (Bu ay: 34)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.