Şimdi Ara

Interstellar (2014) | Yıldızlararası (282. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.729
Cevap
48
Favori
185.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Film izlerken böyle şeyler düşünmüyorum ben o yüzden bana saçma geliyor bu tarz düşünceler yani teoriler, Olmaz diyemem tabi herkesin görüşü farklıdır illaki.
    Hocam dediklerinde haklısın. Zaten izlerken böyle şeyler düşünmemek gerekir. Ama film bana ve benim gibi bir çok kişiye bunu sezdirmeyi de başarıyor. Nolan in bu tarz şeyleri yapması absürt bişey değil. Çoğu Hollywood filminde normal bı şekilde uygulanıyor zaten. Ensest ilişkiyi hissettirmeyi başarıyor. Bunu bilinçli yaptığını düşünüyorum ben. Nolan insan icgudusunu iyi biliyor. Aykırı olan şey her zaman cezbeder. Nolan bu sektörde bir numara. Bunu ondan iyi bilen olamaz. Sonuçta bu filmi kötü yapmaz. Hala kaliteli ve en iyi filmlerden biri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne ensesti ne saçmalıyorsunuz allah aşkına ,filmdeki adam küçük çocugu istemediği helde gitti giderkende döneceğine söz verdi tüm vicdani duyguları bu yüzden yaşadı bu filmi izleyipte ensest etki hissedende bence bir sıkıntı vardır filmde değil...

• Video dün yayınlanmış ama sanki ben bunu daha önce izlemiştim diye hatırlıyorum. Neyse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 3 Temmuz 2018; 9:35:49 >
  • O, yıla bakmıyor. Çok daha eski gişe filmlerinin parodilerini de yapmışlardı. Ama bu parodide bir gariplik var, ben çok daha önceden bunu izlediğimi hatırlıyorum. Dikkat edersen premium parodi de değil ve yine dikkat edersen Taha'nın sesi daha bir genç sesi gibi duruyor ve ses rengi-ses kalitesi yapılan kayıt ve/veya kurgu-render sebebiyle yeni parodilerdekinden farklı geliyor. Yani bu parodi muhtemelen 2016 ortasından önce yapıldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

O, yıla bakmıyor. Çok daha eski gişe filmlerinin parodilerini de yapmışlardı. Ama bu parodide bir gariplik var, ben çok daha önceden bunu izlediğimi hatırlıyorum. Dikkat edersen premium parodi de değil ve yine dikkat edersen Taha'nın sesi daha bir genç sesi gibi duruyor ve ses rengi-ses kalitesi yapılan kayıt ve/veya kurgu-render sebebiyle yeni parodilerdekinden farklı geliyor. Yani bu parodi muhtemelen 2016 ortasından önce yapıldı.

Ben bunu geçen yıl izlemiştim baya komik :D

3:24 kabızlık belirtileri diyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 3 Temmuz 2018; 14:34:15 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

O, yıla bakmıyor. Çok daha eski gişe filmlerinin parodilerini de yapmışlardı. Ama bu parodide bir gariplik var, ben çok daha önceden bunu izlediğimi hatırlıyorum. Dikkat edersen premium parodi de değil ve yine dikkat edersen Taha'nın sesi daha bir genç sesi gibi duruyor ve ses rengi-ses kalitesi yapılan kayıt ve/veya kurgu-render sebebiyle yeni parodilerdekinden farklı geliyor. Yani bu parodi muhtemelen 2016 ortasından önce yapıldı.
    Daha önce yapıldı. Ben hatırlıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 GB ı aşmıyacak görüntü ve sesin kaliteli olduğu torrent i olan pm den atabilir mi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özgür1616 -- 12 Temmuz 2018; 15:40:45 >
  • Şu ensest teoriyi okuduktan sonra filmdeki aldığım tad nasıl kaçtı anlatamıyorum okuduktan sonra defalarca izledim o kafayla hiç yazılanlar bana bunu çağrıştırmadı ama birtürlü atamadım kafamdan şimdi yine oynuyor izliyorum ama her seferinde aldığım zevki alamaz oldum nasıl bir kafa kim neye dayanarak yazmış bu aptal teoriyi helal olsun soğutacaklar filmden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brk 1

2. kez seyrettim, demin bitti. Harika bir film. Özellikle müzikler fena.. hans zimmer döktürmüş..

bu filme ensest diyenlerinde olmayan aklına tüküreyim.

ve an itibari ile (23.07.2018 - 04:45) 3. defa bitirmiş bulunuyorum. bidaha izlesem gene sıkılmam o derece güzel film.
    ve an itibari ile (23.07.2018 - 04:45) 3. defa bitirmiş bulunuyorum. bidaha izlesem gene sıkılmam o derece güzel film.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcebi001

Ne ensesti ne saçmalıyorsunuz allah aşkına ,filmdeki adam küçük çocugu istemediği helde gitti giderkende döneceğine söz verdi tüm vicdani duyguları bu yüzden yaşadı bu filmi izleyipte ensest etki hissedende bence bir sıkıntı vardır filmde değil...
    bu filme ensest diyen gerizekalılar annelerine kız kardeşlerine halleniyordur, utanmaz adi herifler.

• gerçekten kötü bir filmdi, 2.yi mümkünatı yok izlemem

zaten ateistlerin aşık olduğu celal şengör de gereken cevabı vermiş bu filme
  • an itibari ile atv'de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: todorov12

gerçekten kötü bir filmdi, 2.yi mümkünatı yok izlemem

nolur izle be lütfen izlee :))
  • yanlız boş anımdaydım bir filme bir daha bakıyım dedimde atvde 2018 teknolojisinde bile marsa araç yollarken, gezegeni araştırmak için canlı insan gönderilmesi saçma olmuş yoksa pixeline kadar sana çekerdi kaydederdi atmasferine bitki örtüsüne kadar,ne aşağı inip canını tehlikeye atıyon robot sana buz gezegeni veya su gezegeni diye çözemiycek gerizekalılıktamı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 24 Temmuz 2018; 12:40:20 >
  • Bende 4. Kez gözümü kırpmadan izledim. Daha yeni yeni anlıyorum filmi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: todorov12

gerçekten kötü bir filmdi, 2.yi mümkünatı yok izlemem

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

yanlız boş anımdaydım bir filme bir daha bakıyım dedimde atvde 2018 teknolojisinde bile marsa araç yollarken, gezegeni araştırmak için canlı insan gönderilmesi saçma olmuş yoksa pixeline kadar sana çekerdi kaydederdi atmasferine bitki örtüsüne kadar,ne aşağı inip canını tehlikeye atıyon robot sana buz gezegeni veya su gezegeni diye çözemiycek gerizekalılıktamı
    teori yavaş yavaş kanıtlanıyor. Ki hali hazırda kanıtlanmış teoriler üzerinden araştırma yapılan film.
    her filmde olduğu gibi illai palavra ve hayal gücü katmak gerekiyor.

Gerçek yaşam hikayesidir' tabir edilen filmlerde bile hayali kahramanlar yer alıyor.

• Ekşi sözlükten alıntı:

filmde ufuk açan, yuh dedirten, hans zimmer ve christopher nolan ortaklığının zeka kokan bir detayı var.

- SPOILER -

şöyle ki; cooper ve ekibinin, miller'ın gezegenine adım attığı an başlayan müzikte duyulan her bir "tick" sesi dünyada geçen bir güne eşitmiş.

- SPOILER -

İlginç :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir daha boyle Epic bir film gelmeyecek sanirim
  • 
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.