Şimdi Ara

Interstellar (2014) | Yıldızlararası (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.728
Cevap
48
Favori
185.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu filmin neden 2.sini çekmediler çok merak ediyorum.
    Aslında filmin sonuda devamının olmasına müsaitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KalemKolik kullanıcısına yanıt
    Baya da patlamış hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

Aradan 5 yıl geçti onlarca film izledim şu etkinin yarısını veremedi hiçbirisi
    o etkiyi muzikler veriyor... ama gercekten MUZIKLERI EFSANEEEEEEEEEEEEEEE
  • quote:

Orijinalden alıntı: devmanetihad

o etkiyi muzikler veriyor... ama gercekten MUZIKLERI EFSANEEEEEEEEEEEEEEE

Alıntıları Göster
    docking sahnesini müziksiz izleyince hll spr dvm diyip geçiyor insan
  • quote:

Orijinalden alıntı: chtsydn

docking sahnesini müziksiz izleyince hll spr dvm diyip geçiyor insan

Alıntıları Göster
    Bu kamera kaç kilo haberin var mı senin ?

Interstellar (2014) | Yıldızlararası

Nolan emeğine birazcık saygılı olalım adam hammalık yapmak zorunda mı sizin için. El, bel, beyin gücüyle film çekiyor sizde yattığınız yerden korsan sitelerden izleyip gelip buralarda utanmadan ahkam kesersiniz.

Terbiyesizler puh size

Not: Kamera agırlığı 50 kilo

Nolan abimiz iyi bir HAMMALDIR hakkını yemeyelim

Lütfen !

• Mr. Cheritto kullanıcısına yanıt
    Peki bunun benimle ne alakası var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: chtsydn

Peki bunun benimle ne alakası var?
    Var hemde bal gibi

• Bu filmin bluray'ini nasıl bulurum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

Bu filmin bluray'ini nasıl bulurum?
    Zor bulursun Ben daha yeni çıktıgında D&R kitap evinden almıştım 4 yıl önce.

Çift diskli blu ray

Film yapımıyla ilgili 3 saatten fazla belgeseller içeriyor
  • Sevgili saygıdeğer arkadaşlar, bu filmden anlayan var mı ? Anlamak ve tekrar izlemek istiyorum. 2 izleyişimde de hiç bir şey anlamadım. İzafiyet olayı sonrası yaşananlardan sonrası iyice kafamda bitti film karman çormman oldu. Bana iyice olayları anlatacak birileri var mı ? Matt Damon kim, neden nerede niye geldi ? Neden başroldaki adamı öldürmeye çalıştı, buz ve su içindeki tabutlara kimler neden niye ne amaçla girip çıkıyorlar. Anlatacak kişi varsa çok mutlu olurum, filmden hiç bir şey anlamadım.
  • daha filmin ilk saniyelerinde arkadan calmaya baslayan o gerilim muzigi filmin sonuna kadar devam etmesi Muhtesem !!!!!!!
  • Filmi tavsiyeler üzerine bugün izledim ama nedense beni pek sarmadı. Sorun bende de olabilir tabi. En son Gravity izlemiştim bu türde ve daha çok beğenmiştim.

Interstellar hikaye ve kurgusu biraz fazla hayali geldi. Anlaşılması güç ve çelişkili kısımlar da cabası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 17 Ağustos 2019; 17:21:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Filmi tavsiyeler üzerine bugün izledim ama nedense beni pek sarmadı. Sorun bende de olabilir tabi. En son Gravity izlemiştim bu türde ve daha çok beğenmiştim.

Interstellar hikaye ve kurgusu biraz fazla hayali geldi. Anlaşılması güç ve çelişkili kısımlar da cabası.
    Biraz beklenti ve zevk meselesi ben gravity filminin sonunu getirememiştim ilk izlerken çok fazla sıkmıştı beni mesela, Bu tarz filmler arasında bana göre en iyisi şuana kadar bu film, Anlaşılması ilk izleyince biraz zor oluyor bencede sakin kafayla izlenince daha anlaşılır oluyor film tabi anlattığı konulara yabancı olunca birde o kısımlar daha bi karmaşık gelebiliyor.
  • 5 yil olmus beni boyle etkileyen baska bir film daha izlemedim. filmin basindan sonuna kadar arka fonda duyulan gerilim muzigi inanilmazdi

• Bazı filmler unutunca tekrar izlenmeyi hak ediyordur bu da o filmlerden biriydi ve ilk izlemem üzerinden beş yıl geçmiş. Zaman su gibi akıp geçiyor gerçekten. Filme gelirsek Nolan fantezilerini gerçekleştirdiği bir film diyebiliriz. Filmi kimin beğenip beğenmediğini pek taktığını düşünmüyorum. İmkanım var, yeteğim var ben bu filmi çekerim deyip çekmiş adam. Film bittikten sonra directed by Nolan yerine music by Hans Zimmer yazsa yeridir. Adam müzikleriyle filmi taşımış, sahne müzik uyumu konusunda gördüğüm en iyi örneklerden biri. Sahneler ile gerçekten çok uyumluydu. Teknik açıdan çok iyi bir iş çıkarılmış dış uzay çekimleri ve geminin içindeki kamera döndürmeler falan oldukça iyiydi. Film en iyi yönetmen, görüntü yönetmeni ve kurgu dalında adaylık almalıymış ama es geçilmiş. Hans'ın da ödülü kazanaması kötü olmuş. Nasa merkezini kendilerinin pat diye bulması ilk başta rahatsız edici ve saçma gelsede sonunda anlıyoruz ki burası filmin püf noktalarından biriymiş. Aşk-Uzay-Zaman üçgeninde konuyu birleştirmesi oldukça zekiceydi. Çocukların büyük hali için Casey Affleck ve Jessica Chastain tercihleri de gayet iyiydi. Film süresine rağmen iyi akıyor ve sonlara doğru müziklerin etkisiyle seyirciyi koltuğuna yapıştırıp nefes almasını zorlaştırıyor diyebilirim. Konuda ki ilk mesajın bana ait olması da iyiymiş.

• İzlediğim en iyi filmlerden biri
  • Şu film keşke hafızamdan silinse de tekrar ilk sefermiş gibi izleyebilsem.
  • bağlanma sahnesini açar açar izlerim ee tabi arkadaki müzik... şaheser benim için bu film.
  • Bilim kurgu şaheseri ...
  • ozz1907 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu filmi izlemedim, ilk dakika açtım bir kadın kameraya konuşuyor belgesel tarzında. Filmin tamamı bu şekilde mi? Sürekli birileri kameraya karşı veya arka planda bişeyler anlatıp olayları mı gösteriyorlar ?

Eğer bu şekilde ise izlemeyeceğim. Birilerinin kameraya karşı bişeyler anlatması beni inanılmaz soğutuyor filmden bütün konsantrasyonum dağılıyor bu yüzden belgesellerden nefret ediyorum. Christopher Nolan çekmiş olsa dâhi.

• 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.