Şimdi Ara

Interstellar (2014) | Yıldızlararası (281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.729
Cevap
48
Favori
185.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kerimcem

recep ivedik deliha 5 basar bikerem...zevkler renkler tartışılmaz ben filme kötü demedim film oldukça iyi sadece gelmiş geçmiş en iyi bilimkurgu değil olamazda...
    En iyi denmesi zaten en iyi olduğu anlamına gelmiyor hocam burada kişisel yorumlar yapılıyor sadece, Bazıları için en iyisi olarak görülebilir saygı duymak lazım sonuçta herkesin zevki farklı, Bana göre kendi türünün en iyi örneklerinden ama en iyisi diyemem kesinlikle, Konuya gelip çöp filan yazanlar var onları ise ciddiye almıyorum tartışma çıksın diye uğraşan tipler sanırım yada yaşları filmi anlamaya müsait değillerdir büyük ihtimal ile

• Nolan'a söylüyceksin aslında bu olayı.

- Abi bu Recep ivedik filmi için İnterstellar'dan başarılı diyorlar.
    - Bakiim neymiş ki bu.

• ne filmdi beehh...
  • Film güzel tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eazy-E

şu sayfadaki yazılanları okudum bence tamamiyle saçmalık ama sizinde fikirlerinizi almak isterim

cooper tacizci ensest baba, murph cinsel istismara uğrayan kız. ?????

https://seyler.eksisozluk.com/hayranlikla-izledigimiz-bilim-kurgu-interstellar-aslinda-ensest-iliskiyi-konu-ediyor-olabilir-mi
    adam işsizliğin dibine vurmuş, yetmemiş resmen iftira atmış. ciddi, ciddi, sonuna kadar okudum ya

• Filmi izleyeli 3 yılı oldu, o zaman zarfında çok sık düşündüm ve hala da ara sıra düşünüyorum ama bugün ''Where we're going''i dinlerken aklıma bir anda bir fikir geldi, ardından onunla ilgili bir teori yazısı okudum ve beynimden vurulmuşa döndüm! Sonra Nolan'ın diğer filmlerinin son sahneleri aklıma geldi ve...

Baylar, sizlere muhtemel acı gerçeği açıklamak istiyorum ki, sanırım son sahneler
    ölmek üzere olan Cooper'ın tamamen hayal gücünden ibaretti. Yani kara deliğe girdiği andan itibaren olan şeylerin hepsi rüyaydı

İşte beni beynimden vuran o yazı.http://www.konbini.com/en/entertainment-2/interstellar-ending-theory/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Assassino! -- 17 Mayıs 2018; 19:46:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Assassino!

Filmi izleyeli 3 yılı oldu, o zaman zarfında çok sık düşündüm ve hala da ara sıra düşünüyorum ama bugün ''Where we're going''i dinlerken aklıma bir anda bir fikir geldi, ardından onunla ilgili bir teori yazısı okudum ve beynimden vurulmuşa döndüm! Sonra Nolan'ın diğer filmlerinin son sahneleri aklıma geldi ve...

Baylar, sizlere muhtemel acı gerçeği açıklamak istiyorum ki, sanırım son sahneler
    ölmek üzere olan Cooper'ın tamamen hayal gücünden ibaretti. Yani kara deliğe girdiği andan itibaren olan şeylerin hepsi rüyaydı

İşte beni beynimden vuran o yazı.http://www.konbini.com/en/entertainment-2/interstellar-ending-theory/

Hocam ingilizceniz iyi galiba biraz daha detayli yazabilir misiniz bizde faydalanalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Aslında Cooper balıkmış, Tars da ağacın gölgesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Aslında Cooper balıkmış, Tars da ağacın gölgesi

Neden olmasın Cooper 5 boyutta dolaşırken yanlışlıkla bir şeylere dokunup fiziksel nesneleri etkilyen ters etki yaratmış olabilir OMG Cooper bu nasıl olur

Hayranlar sakın alınmayın sadece ufak bir şaka yapmak istedim

Hmmm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 19 Mayıs 2018; 16:57:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Cheritto

quote:

Aslında Cooper balıkmış, Tars da ağacın gölgesi

Neden olmasın Cooper 5 boyutta dolaşırken yanlışlıkla bir şeylere dokunup fiziksel nesneleri etkilyen ters etki yaratmış olabilir OMG Cooper bu nasıl olur

Hayranlar sakın alınmayın sadece ufak bir şaka yapmak istedim

Hmmm

Alıntıları Göster
    Hocam 5 boyutta dolaşırken birden sihirli asaya mı sahip oluyor

• quote:

Hocam 5 boyutta dolaşırken birden sihirli asaya mı sahip oluyor

Neyse favori konuyu fazla kirletmeyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: Ryan Gosling

adam işsizliğin dibine vurmuş, yetmemiş resmen iftira atmış. ciddi, ciddi, sonuna kadar okudum ya

Alıntıları Göster
    Nolan en sevdiğim senarist ve yonetmendir. İntersteller filmi de son dönemlerde izlediğim en iyi film. amma velakin filmi izlerken bende o duyguyu hissettim. Cidden nolan bu tarz bı anlatım yapmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yapayzeka037 -- 20 Mayıs 2018; 14:53:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pokezoom

Nolan en sevdiğim senarist ve yonetmendir. İntersteller filmi de son dönemlerde izlediğim en iyi film. amma velakin filmi izlerken bende o duyguyu hissettim. Cidden nolan bu tarz bı anlatım yapmış.

Bir LEON hayranı olarak bu filme böylesine rezil söylemlerde bulunmanız beni cidden çok üzdü

[simage]
    [/simage]

Forever LEON. Elimdeki orijinal diskin 11'inci yıl dönümünü kutluyoruz

• quote:

quote:

Bir LEON hayranı olarak bu filme böylesine rezil söylemlerde bulunmanız beni cidden çok üzdü

[simage]
    [/simage]

Forever LEON. Elimdeki orijinal diskin 11'inci yıl dönümünü kutluyoruz

Alıntıları Göster
    Nicki değiştirince tanıyamadım bı an :D kardeşim bı gün evine misafir olarak gelip bütün DVD CD ne varsa toplayıp ateşe verecem . Ne bitmez koleksiyonun varmış yahu :D

• quote:

Nicki değiştirince tanıyamadım bı an :D kardeşim bı gün evine misafir olarak gelip bütün DVD CD ne varsa toplayıp ateşe verecem . Ne bitmez koleksiyonun varmış yahu :D

Yav altı üstü 100 adet orijinal filmim var vurmayın bu kadar Zaten son bir yıldan beri hiç orijinal almadım fiyatlar can yakıyor

• quote:

quote:

Yav altı üstü 100 adet orijinal filmim var vurmayın bu kadar Zaten son bir yıldan beri hiç orijinal almadım fiyatlar can yakıyor

Alıntıları Göster
    Bu kadar mütevazı olma, sadece forumda 500 tane paylaşmışsındır :D

• quote:

Bu kadar mütevazı olma, sadece forumda 500 tane paylaşmışsındır :D

Bende yalan olmaz. Ortalama 95 adet orijinal film ve 15 adet orijinal müzik cd lerim var

• quote:

Orijinalden alıntı: Yapayzeka037

Alıntıları Göster
    Filmi iki üç kere izledim bu teorileri okumadan önce hiç böyle bir şey aklıma gelmedi, Bu tarz XXX izleyenlerin uydurduğu bir teori olduğunu düşünüyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Filmi iki üç kere izledim bu teorileri okumadan önce hiç böyle bir şey aklıma gelmedi, Bu tarz XXX izleyenlerin uydurduğu bir teori olduğunu düşünüyorum ben.

Alıntıları Göster
    Bol bol xxx de izledim ordan biliyorum. Orda da bilinç altına gönderi yapan kaliteli xxx ler oluyor mesela. Bunda da onu sezdim. Yalan yok nolan en sevdiğim senarist ama filmlerinde böyle şeyler kullanmayı seviyor.

• Film izlerken böyle şeyler düşünmüyorum ben o yüzden bana saçma geliyor bu tarz düşünceler yani teoriler, Olmaz diyemem tabi herkesin görüşü farklıdır illaki.
  • 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.