Şimdi Ara

Interstellar (2014) | Yıldızlararası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.729
Cevap
48
Favori
185.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Türkçe Altyazılı Fragman / Trailer (Warner Bros Türkiye Youtube Sayfasından)

Trailer 1080p DTS-HD MA 5.1
    https://mega.co.nz/#!FR...Ue3CBT4QhfOq_2MQ6ynBeYQ

Orjinal Türkçe Altyazılı Fragman / Teaser

İndirme Linkleri:
    MP4
    http://pdl.warnerbros.com/wbol/tr/movies/interstellar/interstellar_tlrf1_tr_sub_480p.mp4
    http://pdl.warnerbros.com/wbol/tr/movies/interstellar/interstellar_tlrf1_tr_sub_720p.mp4
    http://pdl.warnerbros.com/wbol/tr/movies/interstellar/interstellar_tlrf1_tr_sub_1080p.mp4
    MOV
    http://pdl.warnerbros.com/wbol/tr/movies/interstellar/interstellar_tlrf1_tr_sub_480p.mov
    http://pdl.warnerbros.com/wbol/tr/movies/interstellar/interstellar_tlrf1_tr_sub_720p.mov
    http://pdl.warnerbros.com/wbol/tr/movies/interstellar/interstellar_tlrf1_tr_sub_1080p.mov

Christopher Nolan'ın Intersteller filmi için anlaşmaya yakın.
    Nolan kardeşler yeni özgün bilim-kurgu yolunda

İlk kez 2007'de duyurulan film için ilk düşünülen isim Steven Spielberg olmuştu.
    Interstellar/Yıldızlararası projesi teorik fizikçi ve astro-fizikçi Kip Thorne'un fizik teorilerinden yola çıkılmış bir Bilim-Kurgu hikayesi.
    Hikaye bir grup bilim-insanının solucan çukuru (worm hole) teorisini gerçekleştirip zaman yolculuğu yaparak yıldızlar arasında değişik boyutlara seyahatini anlatıyor.

Projeye son yıllarda özgün senaryolar ortaya koyan Jonathan Nolan senarist olarak dahil oldu.
    Paramount filme yeşil ışık yakmak için beklemede kaldı.
    Aradan geçen 5 yıllık süreçte Spielberg çeşitli filmler üzerinde çalıştı.

Bugün yayınlanan Hollywood Reporter'in haberinde, Paramount yönetmen adayı olarak Christopher Nolan ile birkaç aydır görüşüyorlarmış.
    Nolan kardeşlerin prodüksiyon firması Syncopy'nin uzun süreli işbirlikçi dağıtıcı ve yapımcısı Warner Bros olması, projenin hak sahibi Paramount ile Warner Bros'un film için bir araya gelebileceği sinyallerini de veriyor.

Spielberg'ten projeye tekrar dahil olup olmayacağı bilinmiyor.
    Belki uygulayıcı yapımcı olarak dahil olabilir. Bilim-Kurgu üzerine onlarca film yapmış Spielberg projeye katkısı yadsınamaz
    Spielberg'ün önündeki projelerinden biri olan Roboapocalypse'ın (bütçe sorunu nedeniyle) belirsiz bir tarihe ertelenmesi kendisini bu projeye yöneltir mi sorusu akla geliyor.

https://www.empireonline.com/news/story.asp?NID=36150
    https://www.comingsoon.net/movies/news/98707-christopher-nolan-targets-interstellar

Divxplanet

Kara Şövalye Üçlemesi ile sinema dünyasına damga vuran Christopher Nolan kardeşi Jonathan Nolan’ın yazdığı bir bilimkurgu filminin yönetmenliğini üstlenebilir.
    Interstellar isimli filmin yapımcılığını da Nolan’ın üstlenmesi söz konusu.

Filmde bir solucan deliğinden geçen ve zaman yolculuğu ile farklı boyutları ele alan bir grup araştırmacının hikayesi anlatılıyor.
    Senaryoda fizikçi Kip Thorne’un çalışmalarından esinlenildiği açıklandı.
    Daha önce filmi Steven Spielberg’ün yöneteceği söylenmişti ama öyle görünüyor ki Nolan kardeşler bu film için yeniden bir araya gelecekler.

Nolan Interstellar’ın yönetmenliği için aylardır görüşmelere devam ediyor.
    Şu anda program açık olan Spielberg’ün filme dahil olup olmayacağı bilinmiyor.
    Görüşmeler Paramount ile yapılıyor. Ama filmi Paramount, Warner Bros. ile birlikte yapacak. Lynda Obst da yapımcılar arasında.

Orijinal çalışmalarının kariyeri için daha önemli olduğunu düşünen Nolan hayranları bu habere çok sevinecekler.
    Memento ve Inception Nolan’ın Interstellar’da yapacakları için bir alıştırma çalışması gibi olacak.

Senaryonun teorik fizikçi ve astrofizikçi Thorne’un bilimsel tezlerine dayanacağını göz önüne alırsak, filmde nasıl bir dehanın kullanılacağı şu anda tahmin bile edemiyorum.

Divxplanet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Intruder -- 11 Aralık 2014; 9:14:23 >

• Kaç kere izlediğimi unuttum, hala şu " Because my dad promise me" dediği anda gözümden bir damla yaş süzülür. Babamı çok küçük yaşta kaybettim belki ondandır bilemiyorum. Fİlm sadece Hans Zimmer' in müthiş müzikleri için bile efsane...

Bu nasil efsane bir muziktir. bir daha boyle film gelmeyecek

arkadaş ben anlamıyorum. bu film nasıl ödüle boğulmaz bunu anlamak mümkün değil. baş belası akademi. hayatın anlamını arayan filmlerinizi batsın la ne yapsın la daha ne yapsın adamlar. tarzınızı dramatik algınızı müzikalinizi yiyeyim.

izlerken ben girdim sanki kara deliğe. uçuyordum o an..
  • Çekerse gene efsane olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

Çekerse gene efsane olur.
    Tam Chris'den beklediğim proje! Dön yine böylesi bilim kurgulara baba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: OxBlue

Tam Chris'den beklediğim proje! Dön yine böylesi bilim kurgulara baba...

Alıntıları Göster
    Kardeşlerden şüphemiz yok film yine mükemmel olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.can.tas

Kardeşlerden şüphemiz yok film yine mükemmel olur

Alıntıları Göster
    Nolanlar varsa bizde varız takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chalrie Keley

Nolanlar varsa bizde varız takip

Alıntıları Göster
    Christopher Nolan'da nasıl bir hayal gücü ve yetenek var hala çözebilmiş değilim. Adam cidden çok iyi, kötü filmini görmedim henüz. Bu projeyi'de devralırsa yine iyi bir film çıkacaktır ortaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: .:: Death ::.

Christopher Nolan'da nasıl bir hayal gücü ve yetenek var hala çözebilmiş değilim. Adam cidden çok iyi, kötü filmini görmedim henüz. Bu projeyi'de devralırsa yine iyi bir film çıkacaktır ortaya.

Alıntıları Göster
    Muhtesem bir film daha bizi bekliyor desenize.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: LiuKang

Muhtesem bir film daha bizi bekliyor desenize.....

Alıntıları Göster
    Fan art
    Çalışmlara başlamış fanlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Intruder

http://www.imdb.com/title/tt0816692/

Başlık düzenlenebilir aslında. Şans eseri gördüm konu açıyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zUbE -- 10 Ocak 2013; 23:02:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zUbE

quote:

Orijinalden alıntı: Intruder

http://www.imdb.com/title/tt0816692/

Başlık düzenlenebilir aslında. Şans eseri gördüm konu açıyordum.

Alıntıları Göster
    Fantezi ve bilimkurgu açısından harika bir materyal olmasına rağmen, nedense pek tercih edilmemiş. Hep bahsi geçer ama direk bunun konunun irdelendiği bir film hatırlamıyorum. Açıkçası tam da Nolan tarzında bir şey, harika olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Fantezi ve bilimkurgu açısından harika bir materyal olmasına rağmen, nedense pek tercih edilmemiş. Hep bahsi geçer ama direk bunun konunun irdelendiği bir film hatırlamıyorum. Açıkçası tam da Nolan tarzında bir şey, harika olabilir.

Alıntıları Göster
    yeni bir efsane mi doğuyor??
  • quote:

Orijinalden alıntı: cropseverkişilik

yeni bir efsane mi doğuyor??

Alıntıları Göster
    Yakisir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre Aksu

Yakisir

Alıntıları Göster
    Nolan varsa bizde varız
  • quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Nolan varsa bizde varız

Alıntıları Göster
    Adamım ya,yine mükemmel bir film olacağından hiç şüphem yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slenderman

Adamım ya,yine mükemmel bir film olacağından hiç şüphem yok.

Alıntıları Göster
    Nolan nerede ben orada yerimizi alalım.
  • quote:

çözemezsin arkadaşım boş yere uğraşma o çok özel bir yetenektir ve dünyada en fazla 3-4 kişi de vardır o hayal gücü
    aradaki farkı tarif etmek gerekirse biz normal insanlar hayalgücümüzle 1 veya 2 dünya inşa ederken o adam birbirine bağlı 10larca dünya inşa edebilir..

bence onun hayalgücünü iyi anlayabilmek için inceptionu dikkatli izlemek yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: İnception77

quote:

çözemezsin arkadaşım boş yere uğraşma o çok özel bir yetenektir ve dünyada en fazla 3-4 kişi de vardır o hayal gücü
    aradaki farkı tarif etmek gerekirse biz normal insanlar hayalgücümüzle 1 veya 2 dünya inşa ederken o adam birbirine bağlı 10larca dünya inşa edebilir..

bence onun hayalgücünü iyi anlayabilmek için inceptionu dikkatli izlemek yeterli

Boşuna demiyorum şu zamanın en iyi yönetmeni diye

• quote:

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Önlerden yerimizi alalım The Hobbit: TDOS dan sonra benim için 2014 de listeye ancak Nolan filmi girebilirdi zaten.

• quote:

quote:

quote:

bence sinema tarihinin en iyisi

• quote:

quote:

quote:

quote:

bence sinema tarihinin en iyisi

Steven Spielberg te var

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.