Şimdi Ara

Interstellar (2014) | Yıldızlararası (280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.729
Cevap
48
Favori
185.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: powermoon

Beyler dün yan galaksiye kadar gidip geldim tarih 14.07.2014'tü, geldim 11.04.2018. Ben böyle işin.

Saygılar hürmetler efendim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • birkaç yıl sonra tekrardan izledim, bence gelmiş geçmiş en iyi film budur.
  • şu sayfadaki yazılanları okudum bence tamamiyle saçmalık ama sizinde fikirlerinizi almak isterim

cooper tacizci ensest baba, murph cinsel istismara uğrayan kız. ?????

https://seyler.eksisozluk.com/hayranlikla-izledigimiz-bilim-kurgu-interstellar-aslinda-ensest-iliskiyi-konu-ediyor-olabilir-mi
  • en iyi film diyenlerin yaşı 15-25 yaş aralığındadır , çok daha oncesini bilmeyen nesildir açık net eksileri...
    1.oyunculuklar vasat...
    2.mantık hataları mevcut...
    3.genel olarak durgun ve sıkıcı....
    4.entellik felsefi uzay bilmi katarak yormyaa çalışmışlık beni çok açmadı...daha doğrusu onla kurtarmaya çalışmış filmi genç nesili, entel uzay felsefesiyle etkileme falan fülön...
    5.aileme bu film güzel izleyin diyince tv de yayınlığında neresi güzel sıkıcı diye kapadılar

bana gore en iyi gelmiş geçmiş bilim kurgu 1997 yapımı 5.elementtir.sonra matrix deep impact gelebilir..ha bu filmde 2009 avatardan sonra en iyisi denebilir...

şu anki bilimkurgu havası disnayland fantastik ergen tripi şekline dönüp iğrenç bir hal aldı zaten çoğu çocuk filmi gibi bir uzayda mickey mause ve bugs bunny eksik yeminle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 16 Nisan 2018; 1:36:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Eazy-E

şu sayfadaki yazılanları okudum bence tamamiyle saçmalık ama sizinde fikirlerinizi almak isterim

cooper tacizci ensest baba, murph cinsel istismara uğrayan kız. ?????

https://seyler.eksisozluk.com/hayranlikla-izledigimiz-bilim-kurgu-interstellar-aslinda-ensest-iliskiyi-konu-ediyor-olabilir-mi
    ''cooper işte ensest yasağı'nı çiğnemeye çalışan ve kızı ile "aynı yaşta birlikte olma" gibi (imkansız) bir fantezi üretmiş patolojik bir babadır.''

Bu adam filmleri gözleri ile mi izliyormuş?
    Lan dünya düz teorisini savunsa daha çok hak verirdim ne alakası var bunun anlattığı ile filmde anlatılanın?

• Madem hort yemiş konu. Görevimizi yerine getirelim.

Bu filmi beğenmeyen gitsin Sharknado izlesin. Anca onu anlarlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Madem hort yemiş konu. Görevimizi yerine getirelim.

Bu filmi beğenmeyen gitsin Sharknado izlesin. Anca onu anlarlar
    +1
  • spoiler butonu çalışmadığı için sildim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eazy-E -- 20 Nisan 2018; 21:51:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmde bahsedilen ''üst akıl'' tarafından verildi diye hatırlıyorum, yanlış hatırlıyor olabilirim.
  • Evet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt
    Yanlış

• ratch kullanıcısına yanıt

Kendisi mi yapıyordu karadeliğin içindeyken nasıl oluyordu?
  • Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt

Evet kendisi yolluyordu. Karadeliğe ilk düştüğünde geçmişteki haline kal diyordu ama sonra Tars'ın karadelik içinden topladığı verileri kızına yollayabileceğini farkedince döngüyü bozmayıp, koordinatları yolluyordu. Sonra da karadelik verilerini yolluyordu. Yani dünyanın kurtuluşu için gerekli olan bilgiler.
    .

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

en iyi film diyenlerin yaşı 15-25 yaş aralığındadır , çok daha oncesini bilmeyen nesildir açık net eksileri...
    1.oyunculuklar vasat...
    4.entellik felsefi uzay bilmi katarak yormyaa çalışmışlık beni çok açmadı...daha doğrusu onla kurtarmaya çalışmış filmi genç nesili, entel uzay felsefesiyle etkileme falan fülön...
    5.aileme bu film güzel izleyin diyince tv de yayınlığında neresi güzel sıkıcı diye kapadılar

bana gore en iyi gelmiş geçmiş bilim kurgu 1997 yapımı 5.elementtir.sonra matrix deep impact gelebilir..ha bu filmde 2009 avatardan sonra en iyisi denebilir...

şu anki bilimkurgu havası disnayland fantastik ergen tripi şekline dönüp iğrenç bir hal aldı zaten çoğu çocuk filmi gibi bir uzayda mickey mause ve bugs bunny eksik yeminle..
    bu mantıkla seninde yaşının yetmediği filmler var ve onlarda senin bahsettiğin filmden iyi olabilir bu arada gelmiş geçmiş en iyi filmdir net

• Enthris kullanıcısına yanıt
    o senin dünyana gore...çevremde okdar izleyeni gördüm iyi dediler ama ovv en iyisi diyeni görmedim genç.....okdar berbat film var ki şu 5-7 senede şu an evet onların içinden sıyrılıyor orası doğru...
    abd deki bir halk parkını yeni dünya diye yutturmalarının neresini beğendin hayret bir gorsel uğraşmışlık bile yoktu iki çadırı dikmişler parka yeni dünya.. gezegen sahneleri bile oldukça vasattı...etkileşmişlik uzay entel felsefesi pompası...ha müziklerine birşey diyemem cidden efsaneydi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 5 Mayıs 2018; 12:6:13 >
  • quote:

o senin dünyana gore...çevremde okdar izleyeni gördüm iyi dediler ama ovv en iyisi diyeni görmedim genç.....okdar berbat film var ki şu 5-7 senede şu an evet onların içinden sıyrılıyor orası doğru...
    abd deki bir halk parkını yeni dünya diye yutturmalarının neresini beğendin hayret bir gorsel uğraşmışlık bile yoktu iki çadırı dikmişler parka yeni dünya.. gezegen sahneleri bile oldukça vasattı...etkileşmişlik uzay entel felsefesi pompası...ha müziklerine birşey diyemem cidden efsaneydi..

Seni Avengers keser bak 9.1 puanı var dünyanın en iyi filmi

• Six Feet Under. kullanıcısına yanıt
    gittim çocuksu ergen filmi ama goresellik şahaneydi bana gore uğraşılmış en azından ,en iyi bilim kurgu 1997 yapımı 5. elementtir(zamanına gore)...yıldızlar arasında uzay sahnelerini geçersek gezegen sahneleri yapmacıktı..film genel olarak durgun...tek müzikleri cidden iyi, entel uzay felsefesi zaman kavramı uyyy adam 33 yaşındaydı kızı 33 yaşına gelince iletişime geçti vooov bak sen cidden bilimkurgu dünyasında çığır en az 10+ defa ele alınmıştır 47 lik herifin genç durcam diyede suratına çaldıkları plastik makyajda şahaneydi adam kaz ayaklarım çıkmasın diye mimik yapamıyordu film boyunca put benzeri bir oyunculuğu vardı hele o sondaki hastane sahnesi yarıldım resmen sokaktan sütçüyü çağırıp oynatsam daha fazla gerçekçi duygu katardı herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 5 Mayıs 2018; 14:19:20 >

• bence boş beleş bir filmdi

ama konuyu hep aynı kişiler upluyor zaten galiba

0/10
  • quote:

en iyi film diyenlerin yaşı 15-25 yaş aralığındadır , çok daha oncesini bilmeyen nesildir açık net eksileri...
    1.oyunculuklar vasat...

Seni çok haklı buldum zevklerimiz benziyor bende bu filmi beğenmedim, enes batur hayal mi gerçek mi ve cumali ceber filmlerini tavsiye edebilirim sana

• Grkwnxs G kullanıcısına yanıt
    recep ivedik deliha 5 basar bikerem...zevkler renkler tartışılmaz ben filme kötü demedim film oldukça iyi sadece gelmiş geçmiş en iyi bilimkurgu değil olamazda...
  • 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.