Şimdi Ara

Indiana Jones Game (Bethesda)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
2
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 ay
  • Cevaplayan Üyeler 11
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 31 gün 7 saat 41 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • KratosintheHole (4 mesaj) Dexter Morgan (2 mesaj) XanthiN (2 mesaj) JaReD22 (2 mesaj) Guest-6D5F6704F (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (12 mesaj) Mobil (2 mesaj) Mini (3 mesaj)
  • @
3 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Oyun şimdilik sadece teaser ile duyuruldu. Yapımcılığını Bethesda çatısı altında olan ve Wolfenstein oyunları ile tanıdığımız Machine Games yapıyor.

Daha fazla bilgi geldiğinde konuyu güncellerim

|
    |
  • Yerimizi alalım.

• Takip edelim.

• :)

• Bu adamlar çıkacak bir oyun oldukça detaylı olacaktır ama umarım o berbat oyun motorları ile yapmazlar ya da bir next-gen update ile geliştirip motorlarını öyle oyunlarını yapıyorlardır yoksa pek sesi çıkmaz ama Indiana Jones'u severiz, bakalım ne çıkacak. 2023 den önce de bir şey çıkmaz bence.

• O oyun motoru oldugu sürece mümkünse oyun cikarmasinlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Todd Howard varsa başında oyun güzeldir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir oyun çıkar diye düşünüyorum ama motor sıkıntılı

• Güzel bir oyun çıkar umarım ortaya.Para tutkusu değil de iyi bir şeyler ortaya koymak için yapılan bir oyun olmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

Güzel bir oyun çıkar diye düşünüyorum ama motor sıkıntılı

Bildiğim kadarıyla Bethesda Rpg oyunları için kullandığı motor ile diğer oyunları için kullanılan motor aynı değil. Rage 2, Prey, Wolfstein gibi oyunlarda kullanılan motorlardan biri güzel olur bu oyunun yapısına.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün Indiana Jones filmi 2023'te geleceği duyuruldu. 12 Haziran'da Microsoft & Bethesda etkinliğinde bir oynanış videosu hatta çıkış tarihini de bekliyorum artık. Starfield ertelenmişken Sonbahar da büyük bir oyun bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amicia de Rune -- 29 Mayıs 2022; 13:30:28 >
  • Amicia de Rune kullanıcısına yanıt

Microsoft etkinliğinde Starfield ve Hellblade 2 ile beraber görmeyi en çok beklediğim oyun. Umarım markanın hakkını veren güzel bir oyun olur.

• Hocam bu etkinlik ne zaman olacak starfielddan bir gameplay tes6 dan küçücük bir fragman görebilmek için sabırsızlanıyorum
    Uzun zamandır adam akıllı rpg çıkmıyor kuruduk ya :)

• JaReD22 kullanıcısına yanıt

12 Haziran'da olacak, saati hatırlamıyorum ama akşam olur büyük ihtimal. Çok az kaldı etkinliğe.

• Teşekkürler

• rez

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.