Şimdi Ara

The Equalizer 2 (2017) | Denzel Washington

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
3.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Daha ilki vizyona girmeden harekete geçilen devam filmleri son dönemin en popüler şeylerinden biri. Aynı durum başrolünde Danzel Washington’ı göreceğimiz The Equalizer için de geçerli.

Önümüzdeki Eylül ayı içerisinde vizyona girmesi beklenen yapımın ne kadar başarılı olacağı ise Sony’nin pek umurunda değil gibi görünüyor. Çünkü daha şimdiden ikinci filmin hazırlıklarına başlamış durumdalar.

Aslında mantıken baktığımızda çekilmeyecek bile olsa elinizde bir senaryo bulunması her zaman iyidir. Hal böyle olunca Sony de harekete geçmiş ve The Equalizer 2′nin senaryosunu yazması için ilk filmi de kağıda döken Richard Wenk ile anlaşmış.

Sonuçta Wenk senaryoyu yazdıktan sonra Chloe Grace Moretz’i de göreceğimiz The Equalizer’ın başarılı olması, elinizde hiç senaryo bile yokken başarılı olmasından iyidir. Bu sayede filmleri yapım aşamasından, pazarlanabilecek bir ürüne dönüştürmeniz çok daha kolay olacaktır.

Son dönemde aynı hareketi Warner Bros. kanadından da görmüştük. The Green Lantern 2′nin senaryosunu yazdırmaya başlayan Warner kardeşler, The Green Lantern’in gişede başarılı olması halinde hiç durmadan ikinci filme girişecekler.

24 Nisan 2015 - Süperkarga
    The Equalizer 2 Kesin Olarak Geliyor

The Equalizer 2 (2017) | Denzel Washington

Aslına bakarsanız birazdan okuyacağınız haber yeni sayılmaz. Çünkü geçtiğimiz yıl vizyona giren The Equalizer’dan önce bile filmin devamının çekileceği Sony tarafından iddia ediliyordu.

Bugün ise bu haber resmileşti diyebiliriz. Çünkü Sony, ilk filmin başrol oyuncusu ve yönetmeniyle birlikte The Equalizer 2’nin çekileceğini açıkladı.

Bahsettiğimiz isimler ise tabii ki Danzel Washington ve Antoine Fuqua. Bu ikili şu anda The Magnificent Seven üzerinde çalışmalarını sürdürüyor ama TMS sona erdikten sonra kolları sıvayıp The Equalizer 2 için emek sarfetmeye başlayacaklar diyebiliriz.

Dün gerçekleştirilen CinemaCon’da resmi duyuruyu yapan Sony, Antoine Fuqua’nın The Equalizer 2’yi çekebilmek için Olympus Has Fallen’ın devam filmini geri çevirdiğinin de altını çizmiş.

The Equalizer 2 hakkında şu anda elimizde başka bir bilgi bulunmasa da, gelişmeler oldukça aktarmaya devam edeceğimizi hatırlatalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 12 Haziran 2015; 18:26:54 >

• The Equalizer 2 Kesin Olarak Geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 24 Nisan 2015; 14:19:57 >
  • İlk filmi oldukça beğenmiştim sevindim şimdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla bende sevindim şimdi.
    İlk film harikaydı. Hiç aklıma gelmezdi, devam filmi geleceği.
  • ilk filmi ben de beğenmiştim. ikinci filmi de merakla bekliyoruz
  • Benim için zaman kaybı oldu,ilk filmde çok klasikti.

Çok tehlikeli bir adam vardır,bu özelliğini terk edip kendini doğaya çiçeklere salar sonra bunun sevdiğine zarar verirler adam tek başına god modeye bağlar.Filmin sonunda Rusya'yı işgal ediyordu heralde
  • Ilk filmi Marton Csokas'ın oyunculuğu kurtardı. Çok bi beklentim yok ikinci filmden gelsin bluray düşünce izlenir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tarz filmler gerçekten baydı artık..Filmlerin genel konusunu hemen hemen aynıdır ve Rus düşmanlığı içerir..

İlk filmin en iyi yanı Denzel Washington'un iyi adam rolünü çok iyi oynamasıdır..Başkada bişey yok filmde
  • İlk film fena değildi. Devamı da (benim açımdan) izlenir. Beklemedeyiz...
  • Bu sefer Çin mafyasını çökertsin.
  • 2 Eylül 2017
  • İlk filmde özellikle öldürme sahneleri cidden feciydi. İkinci film de mutlaka tutar.
  • ilk film konu olarak pek orjinal olmasa da çekimleri güzeldi. 2 ci daha iyi olur umuduyla.
  • İlki harikaydı Eylül 2017'yi beklemek zor olacak.

• çok klasik ilerliyor film ama izlenir yinede
  • denzel washington ın filmlerini çok severim, equalizer filmide gayet iyiydi.. beklemedeyiz
  • Sabırsızlıkla bekliyorum.

• rezerved
  • ilk filmi klişeler yumağı olmasına rağmen sıkmadan izlettirmişti kendini gerçi bir an rusyayı fethedecek sandım ama neyse ikinci filmi bu kadar abartmayıp daha akılcı işlerlerse güzel olur

• Dün gece ilk filmi tekrar izledim 2. Film için sabırsızlanıyorum valla

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.