Yarbay
01 Mayıs 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 3415 (Bu ay: 54)
Gönderileri
Let's Get Divorced (2023) | Netflix


Let's Get Divorced, senaristler Kudo Kankuro ve Oishi Shizuka'nın ortak yazdığı, 22 Haziran'da yayımlanacak bir Japon Netflix Orijinal romantik-komedi dizisidir. Dizinin ortak yönetmenliğini Kaneko Fuminori ve Fukuda Ryosuke üstleniyor.


Shoji Taishi, siyasetçi bir aileden gelen ve korunaklı bir şekilde yetiştirilmiş üçüncü nesil yeni bir milletvekili. Kadın düşkünü ve pek zeki olmayan Taishi ve büyük atılımını bir drama dizisinde yapan aktris karısı Kurosawa Yui, beş yıldır evliler. İşleri ve toplumdaki imajı uğruna mutlu evli bir çift gibi davranıyorlar, ancak evlilikleri çoktan bozuldu. Taishi ve Yui, sosyal medyada canlı akış dışında neredeyse hiç sohbet etmiyor ve evde birbirlerini görmüyorlar bile. Evliliklerinde hayal kırıklığına uğramalarına rağmen, ailelerinin baskısı ve ciro anlaşmaları nedeniyle hemen boşanamazlar. Çiftin sarsılmaz ayrılma hedefiyle birleşmekten başka seçeneği yoktur.


Let's Get Divorced (2023) | NetflixNetflix Asiayoutube
Kankuro Kudo and Shizuka Oishi, two of Japan's top TV drama scriptwriters, join forces in an unprecedented collaboration on Netflix! A politician and his actress wife have been married for five years... but their domestic bliss now faces a crisis, including a fling, an affair and potential divorce! What should be an issue between just the two of them causes an uproar that sweeps up everyone in their orbit! Where will this dizzy divorce drama end up? Laugh and cry along with this divorce comedy featuring a star-studded cast, including main co-stars Tori Matsuzaka and Riisa Naka, as well as Ryo Nishikido, Yuka Itaya, Koji Yamamoto and Arata Furuta. The Netflix Series "Let's Get Divorced" starts streaming Thursday, 22 June, 2023, only on Netflix. https://www.netflix.com/title/81476361 #letsgetdivorced #Netflix Subscribe: https://bit.ly/39caHHE About Netflix: Netflix is one of the world's leading entertainment services with 233 million paid memberships in over 190 countries enjoying TV series, films and games across a wide variety of genres and languages. Members can play, pause and resume watching, as much as they want, anytime, anywhere, and can change their plans at any time. Find Netflix Malaysia on: ➡️INSTAGRAM: https://www.instagram.com/netflixmy ➡️TWITTER: https://twitter.com/netflixmy ➡️FACEBOOK:https://www.facebook.com/NetflixMY Find Netflix Singapore on: ➡️INSTAGRAM: https://www.instagram.com/netflixsg ➡️FACEBOOK: https://www.facebook.com/NetflixSG Let's Get Divorced | Official Trailer | Netflix https://www.youtube.com/@NetflixAsia
https://www.youtube.com/watch?v=V5ThqEZezKw


Burn The House Down (2023) | Netflix

Mei Nagano'nun oynadığı Japon gerilim mangası Burn The House Down, 13 Temmuz 2023'te yayımlanacak.


Burn The House Down, zengin Mitarai ailesinin evine kahya olarak sızan genç bir kadın olan Anzu Murata'nın hikayesini anlatıyor. Bunu intikam olarak, ondan alınan hayatı geri almak için yapıyor. Dizide 13 yıl önce çıkan bir yangınla ilgili sırlar açığa çıkacak.

Burn The House Down (2023) | Netflix

Manga uyarlamasını The Promised Neverland ve Group Demotion filmlerinin yönetmeni Yuichiro Hirakawa yönetecek. Dizide Anzu Murata'nın başrolünde popüler Japon aktris Mei Nagano yer alacak. Yerel sinema ustası Kyoka Suzuki de Makiko Mitarai rolünde rol alacak. Bu, Nagano ve Suzuki'nin birlikte ilk Netflix projesi olacak.


Burn The House Down (2023) | NetflixNetflix Japanyoutube
わたしは、あの女に家も家族も奪われたー。炎上事件からはじまる復讐サスペンス Netflixシリーズ「御手洗家、炎上する」2023年7月13日(木)世界独占配信開始! 病院を経営する裕福な一家・御手洗家が全焼するという不幸な炎上事件があった。 その13年後、家事代行業の村田杏子(永野芽郁)は、新規顧客である御手洗家に向かう。 出迎えたのは美しく凄味のある御手洗家の後妻、真希子(鈴木京香)。無事採用され働くことになった杏子だが、彼女の御手洗家潜入には、ある目的があったー。 https://www.netflix.com/title/81511743 #Netflix #ネットフリックス #ネトフリ #御手洗家炎上する #burnthehousedown #永野芽郁 #鈴木京香 チャンネル登録: https://bit.ly/2S1vSXh Netflix公式SNS: ➡️TWITTER: https://twitter.com/NetflixJP ➡️ANIME TWITTER: https://twitter.com/NetflixJP_Anime ➡️INSTAGRAM: https://www.instagram.com/netflixjp ➡️FACEBOOK: https://www.facebook.com/netflixjp ➡️TIKTOK: https://www.tiktok.com/@netflixjapan
https://www.youtube.com/watch?v=VDWkaNB0cxw&pp=ygUbYnVybiB0aGUgaG91c2UgZG93biBuZXRmbGl4
Hijack (2023) | Apple TV+

Apple TV+, SAG ödüllü, Emmy adaylı Idris Elba’nın başrolünde olduğu ve yönetici yapımcılığını üstlendiği yüksek oktanlı gerilim dizisi Hijack’in fragmanını yayımladı.


Dizi, senaryoyu yazan George Kay (“Lupin,” “Litvinenko”) ve yönetmenliğini üstlenen Jim Field Smith (“Criminal,” “Truth Seekers”) tarafından yaratıldı. 7 bölümlük dizinin kadrosunda Emmy ve NAACP Image Ödülü sahibi Archie Panjabi de (“The Good Wife,” “Snowpiercer,” “Blindspot”) rol alıyor.


Hijack, ilk 2 bölümüyle 28 Haziran’da prömiyer yapacak ve kalan 5 bölüm, 2 Ağustos’taki finale kadar haftada 1 bölüm olarak ekranlara gelecek.


Gerçek zamanlı olarak anlatılacak olan Hijack, kaçırılan bir uçağın 7 saatlik bir uçuşla Londra’ya doğru yol alırken yaptığı yolculuğu anlatan bir gerilim dizisi. Elba, yolcuların hayatlarını kurtarmaya çalışmak için tüm kurnazlığını kullanması gereken, iş dünyasında başarılı bir müzakereci olan Sam Nelson karakterini canlandıracak. Ancak yüksek riskli stratejisi onu felakete götürebilir. Panjabi, uçak kaçırıldığında yerde bulunan ve soruşturmanın bir parçası olan terörle mücadele görevlisi Zahra Gahfoor karakterine hayat verecek.


Christine Adams (Black Lightning), Max Beesley (Mad Dogs, Jamestown), Eve Myles (Torchwood, We Hunt Together), Neil Maskell (Litvinenko), Jasper BrittonHarry Michell (Devils, The Capture), Aimée Kelly (This England), Mohamed Elsandel ve Ben Miles (The Crown, The Capture), dizinin ana kadrosunda yer alan oyuncular.


Hijack’in yapımcılığını Apple TV+ ile özel içerik anlaşması kapsamında Emmy Ödüllü yönetici yapımcılar Jamie Laurenson ve Hakan Kousetta (“Slow Horses,” “The Essex Serpent”) tarafından kurulan yapım şirketi 60Forty Films, George Kay ve Jim Field Smith’in yapım şirketi Idiotlamp Productions ve Apple TV+ ile ilk bakış anlaşması olan Elba’nın yapım şirketi Green Door Pictures üstlendi.


Kay, Field Smith, Elba, Laurenson, Kousetta ve Kris Thykier dizinin yönetici yapımcıları.


Hijack (2023) | Apple TV+Apple TVyoutube
Let them think they're in control. Hijack premieres June 28 on Apple TV+ https://apple.co/_Hijack Told in real time, Hijack is a tense thriller that follows the journey of a hijacked plane as it makes its way to London over a seven-hour flight, and as authorities on the ground scramble for answers. Starring and executive produced by SAG Award winner and Emmy Award nominee Idris Elba, Hijack was created by George Kay (“Lupin,” “Criminal”) and Jim Field Smith (“Criminal,” “Truth Seekers”), who also wrote and lead directed the series respectively. The series also stars Emmy Award and NAACP Image Award winner Archie Panjabi (“The Good Wife,” “Snowpiercer,” “Blindspot”). Subscribe to Apple TV’s YouTube channel: https://apple.co/AppleTVYouTube Follow Apple TV: Instagram: https://instagram.com/AppleTV Facebook: https://facebook.com/AppleTV Twitter: https://twitter.com/AppleTV Giphy: https://giphy.com/AppleTV Follow Apple Films: Twitter: https://twitter.com/AppleFilms More from Apple TV: https://apple.co/32qgOEJ Apple TV+ is a streaming service with original stories from the most creative minds in TV and film. Watch now on the Apple TV app: https://apple.co/_AppleTVapp Subscription required for Apple TV+ #Hijack #Trailer #AppleTV
https://www.youtube.com/watch?v=WxwKzsklvJo


The Clearing (2023) | Hulu & Disney+

Disney+’ın 8 bölümlük Avustralya yapımı dizisi The Clearing’in resmi fragmanı ve posteri yayımlandı.


Teresa Palmer (A Discovery of Witches), Miranda Otto (The Usual Suspects), Guy Pearce (Jack Irish), Julia Savage (“Blaze,” “Mr. Inbetween”), Kate Mulvany (“Hunters”), Hazem Shammas (Safe Harbour) ve Mark Coles Smith’in (Mystery Road) başrollerinde olduğu dizinin ilk 2 bölümü 24 Mayıs Çarşamba günü Amerika’da Hulu’da, Amerika dışında Disney+Star Original’da yayınlanacak.


Kalan 6 bölüm haftada bir bölüm olarak ekranlara gelecek.


Erroll ShandAnna Lise PhillipsXavier SamuelClaudia KarvanGary SweetDoris YounaneHarry GreenwoodMiah MaddenMatt OkineAlicia GardinerJeremy BlewittRas-Samuel Welda’abzgiChase Smith-Wood dizinin kadrosunda yer alan isimler.


The Clearing, yazar J.P. Pomare’nin 2019’da yayınlanan ve Avustralya ve dünyadaki gerçek hayattaki tarikatların karanlığından esinlenerek kaleme aldığı çok satan polisiye gerilim romanı “In The Clearing”e dayanan sekiz bölümlük bir psikolojik gerilim dizisi. JP Pomare’nin romanı, Avustralya tarikatı The Family’den ve tarihteki birkaç kadın tarikat liderinden biri olan kurucusu Anne Hamilton-Byrne’den esinlendi.

The Clearing (2023) | Hulu & Disney+

Avustralya, Victoria’da çekilen “The Clearing”, gelecekte masum çocukların kaçırılmasını ve baskı altına alınmasını durdurmak için geçmişinden gelen iblislerle yüzleşmek zorunda kalan bir kadının ve bir tarikatın kabuslarını konu alan duygusal ve psikolojik bir gerilim. Dizi, derinin altına ve zihnin içine girerek geçmiş ve bugün, gerçeklik ve kabus arasındaki çizgileri gerçekten sinir bozucu bir şekilde bulanıklaştırıyor.

The Clearing (2023) | Hulu & Disney+

Romanda Amy (Julia Savage), şimdiye kadar sadece Clearing’te hayatın nasıl olduğunu biliyordu. Kendisinden ne beklendiğini biliyor. Büyüklerini memnun etmek için ne yapması gerektiğini ve toplumdaki yaşamın mutlu ve sakin kalmasını nasıl sağlayacağını biliyor. Ta ki gruba yeni bir genç kız katılana kadar. O uyum sağlayamıyor; kalmak istemiyor. Bundan sonra olanlar, Amy’nin bildiği gibi hayatı alt üst edecek.

The Clearing (2023) | Hulu & Disney+

Freya (Teresa Palmer), “normal bir insan” gibi hissetmek için büyük çaba sarf etti. Aslında, küçük oğluyla gününü geçirdiğini nasıl görseniz, onun sıradan bir anne olduğunu düşünürsünüz. Ta ki genç bir kız kaybolana ve geçmişinden, uzun süredir görmediği biri kasabaya gelene kadar.

Geçmişin sırlarının yüzeye çıkmasıyla Amy ve Freya’nın hikayesi iç içe geçer. Bu kırsal Avustralya kasabasının karanlığı açığa çıkmak üzere ve hayatlar mahvolacak.


Dizi, ortak yazar Osamah Sami (Ali’s Wedding) ile birlikte Matt Cameron (Jack Irish, Secret City) ve Elise McCredie (Stateless, Ride Like a Girl) tarafından yazıldı ve yaratıldı. Yönetmenliğini Jeffrey Walker (“Young Rock,” “Lambs of God”) ve Gracie Otto (“Seriously Red,” “Bump,” “Deadloch”) üstlendi.


The Clearing (2023) | Hulu & Disney+Huluyoutube
A gripping psychological thriller about a religious cult wreaking human havoc, blurring the lines between past and present, reality and nightmare. Stream #TheClearing starting May 24, only on Hulu. SUBSCRIBE TO HULU’S YOUTUBE CHANNEL Click the link to subscribe to our channel for the latest shows & updates: http://www.youtube.com/hulu?sub_confi START YOUR FREE TRIAL http://hulu.com/start FOLLOW US ON SOCIAL Instagram: https://www.instagram.com/hulu/ Hulu on Twitter: https://twitter.com/hulu Facebook: https://www.facebook.com/hulu ABOUT HULU Hulu is the leading all-in-one premium streaming service that offers an expansive slate of live and on-demand entertainment, both in and outside the home. Hulu is the only on-demand platform that provides access to a library of both hit TV Series/Films and award-winning Hulu Originals like Only Murders In The Building, The Handmaid’s Tale, The Kardashians, and more! Visit Hulu.com to subscribe now. #hulu #disney The Clearing | Official Teaser | Hulu https://youtu.be/vJ6oKZJXZY0
https://www.youtube.com/watch?v=vJ6oKZJXZY0&pp=ygUMdGhlIGNsZWFyaW5n


The Clearing (2023) | Hulu & Disney+Huluyoutube
The truth lies in between. #TheClearing premieres May 24, only on Hulu. SUBSCRIBE TO HULU’S YOUTUBE CHANNEL Click the link to subscribe to our channel for the latest shows & updates: http://www.youtube.com/hulu?sub_confi START YOUR FREE TRIAL http://hulu.com/start FOLLOW US ON SOCIAL Instagram: https://www.instagram.com/hulu/ Hulu on Twitter: https://twitter.com/hulu Facebook: https://www.facebook.com/hulu ABOUT HULU Hulu is the leading all-in-one premium streaming service that offers an expansive slate of live and on-demand entertainment, both in and outside the home. Hulu is the only on-demand platform that provides access to a library of both hit TV Series/Films and award-winning Hulu Originals like Only Murders In The Building, The Handmaid’s Tale, The Kardashians, and more! Visit Hulu.com to subscribe now. #Hulu #Disney The Clearing | Official Trailer | Hulu https://youtu.be/D-JFfvzvjAg
https://www.youtube.com/watch?v=D-JFfvzvjAg&pp=ygUMdGhlIGNsZWFyaW5n


Black Doves | Keira Knightley | Netflix

Keira Knightley, Netflix dizisi Black Doves ile ilk büyük televizyon rolüne hazırlanıyor.


Black Doves, Sky’ın The Lazarus Project, eleştirmenlerce beğenilen BBC Two ve Netflix dizisi Giri/Haji ve Netflix’in The Bastard Son & The Devil Himself dizilerinin arkasındaki isim Joe Barton’dan geliyor.


Keira Knightley, tutkulu bir ilişkiye başlayan gizli bir kimliğe sahip bir kadın olan Helen karakteri ile dizinin başrolünde. Sevgilisi Londra’nın karanlık yeraltı dünyasının kurbanı olunca, Helen’ın işverenleri onu koruması için eski bir arkadaşı olan Sam’i gönderir. İkisi kısa süre sonra, diplomatik gerilim ve Noel zemininde geçen yüksek oktanlı bir maceraya atılır. Bu, iki eski arkadaşın tekrar bir araya gelmelerinin, güvenin sizi öldürtebileceği bir dünyada birbirlerine güven duymalarının ve nihayetinde birbirinizin hayatlarının gidişatını sonsuza dek değiştirmesinin hikayesi.


Dizinin yapımcılığını Barton’ın yapım şirketi Noisy Bear ve Sister (“Chernobyl”) üstleniyor. Barton ve Knightley, Sister’dan Jane Featherstone ve Chris Fry ile birlikte dizinin yönetici yapımcısı.


Black Doves | Keira Knightley | Netflix
Black Doves | Keira Knightley | Netflixvariety
Keira Knightley to Star in Netflix Series ‘Black Doves’ as Streamer Unveils New U.K. Productions
https://variety.com/2023/tv/global/keira-knightley-black-doves-netflix-1235595146/
Spy/Master (2023) | HBO Max

HBO Max’in 6 bölümlük casus draması Spy/Master’ın resmi fragmanı ve posteri yayımlandı.


Yaratıcıları Kirsten Peters ve Adina Sadeanu tarafından Ian Fleming’ten çok John le Carré hikayesi olduğunu belirttikleri Spy/Master, 1978’de kaçmaya karar veren Romanya gizli servisinde üst düzey bir memur, cumhurbaşkanının danışmanı ve bir casus olan Victor Godeanu’yu takip ediyor.


İlk Berlinale TV Dizisi Ödülü’ne aday gösterilen Spy/Master, Soğuk Savaş’ın en yoğun olduğu dönemde geçiyor ve Alec Secareanu‘nun (Baptiste, Strike Back, Happy Valley) canlandırdığı, Rumen diktatör Nikolay Çavuşesku’nun sağ kolu ve en yakın danışmanı kurgusal karakter Victor Godeanu’nun hayatından bir haftayı mercek altına alıyor. Ancak Godeanu aynı zamanda KGB için gizli bir ajandır ve kimliği açığa çıkmadan önce Romanya ve Çavuşesku’dan kaçması gerekir. Hayatta kalmak için tek şansıyla, Almanya’ya yaptığı diplomatik geziyi Amerika’ya sıçrama tahtası olarak kullanır.

Svenja Jung‘un (The Empress, Deutschland89) canlandırdığı gizli bir Stasi ajanı ve eski aşkı Ingrid ve Parker Sawyers‘ın (P-Valley, World on Fire) canlandırdığı gelecek vaad eden bir CIA ajanı Frank Jackson’ın yardım ettiği Godeanu, kaçmasının ailesini ölümcül bir tehlikeye soktuğunun tamamen farkında olarak, KGB’den ve kendi ülkesinin hayaletlerinden kurtulmalıdır.


Ana Ularu (The Power), CarmenAidan McArdle (Ridley), Walter SimpsonNico Mirallegro (Our Girl), John MillerLaurentiu BãnescuMirceaAndreea VasileAdela GodeanuAlexandra BobIleana GodeanuConor Lowson (The Bay), Scott DunlopClaudiu Bleont ve Elvira DeatcNikolay ve Elena Çavuşesku karakteri ile dizide göreceğimiz oyuncular. 


Spy/Master’ın yaratıcılığını ve yazarlığını Kirsten Peters ve Adina Sadeanu, yönetmenliğini Christopher Smith (“Temple”, “Alex Rider”), sinematografisini Ben Wheeler (“The Tourist”, “The Baby”) ve Ádám Fillenz (“Hier”, “Battle: Freestyle”) üstlendi.


Antony Root ve Johnathan Young, yaratıcı yapımcı Ioanina Pavel ile birlikte HBO Max için dizinin yönetici yapımcıları. Anke Greifeneder, Warner TV Series adına yönetici yapımcı olarak görev aldı. Proton Cinema adına Viktória Petrányi ve Judit Sós, Mobra Films adına Tudor Reu dizinin diğer yönetici yapımcıları.


Spy/Master (2023) | HBO MaxHBO Max Româniayoutube
#hbomax #spymaster Power is a dangerous animal. Watch the new Max Original series Spy/Master, streaming May 19th on HBO Max.
https://www.youtube.com/watch?v=uGE2W7PQk9o


How to Stop Time | Benedict Cumberbatch

Benedict Cumberbatch, Matt Haig’in 2017’de yayınlanan aynı adlı çok satan romanından uyarlanacak How to Stop Time’ın başrolünde yer alacak.


Dizi, 2017 yılında kitabın film haklarını alan Cumberbatch’in yapım şirketi SunnyMarch ve Studiocanal’dan geliyor.


Çekimleri önümüzdeki yıl Londra’da ve Avrupa’da başlayacak olan dizinin yönetmenliğini Cumberbatch’in de rol aldığı 2011 yapımı Tinker Tailor Soldier Spy’ın yönetmeni Tomas Alfredson üstlenecek. Sky/AMC dizisi Mary & George‘un yaratıcısı DC Moore, 6 bölümlük dizinin senaryosunu yazacak.Tom Hazard, yerleşmek ve lisede tarih öğretmeni olmak için eski evi olan Londra’ya yeni taşınmıştır. Ve okuldaki ilk gününde, kendisinden etkilenmiş gibi görünen büyüleyici bir Fransızca öğretmeniyle tanışır. Ama Tom’un tehlikeli bir sırrı var. 41 yaşında sıradan biri gibi görünebilir, ancak o nadir görülen, anageri adı verilen bir durum nedeniyle yüzyıllardır hayatta. Kendisi 15. yüzyıl Fransa’sında doğmuştur. Tom, Shakespeare’le sahne alarak, Captain Cook’la açık denizleri keşfederek ve Fitzgerald’la kokteyllerini paylaşarak tarihi yaşadı. Şimdi, sadece sıradan bir hayat istiyor.


Tarih boyunca, Tom ve onun gibi erkeklerden ve kadınlardan korkuldu. Yanlış anlaşıldılar ve zulme uğradılar. Ailelerinin, arkadaşlarının, sevgililerinin ve çocuklarının kendilerinden önce öldüğünü gören bu insanların hayatları sürekli bir kayıptır. Bu durumda olanlar hayatta kalabilmek için hem kendilerini korumak hem de katı davranış kurallarını uygulamak için gizli bir topluluk kurmuşlardır. Tom gibi insanları koruyan gizli grup Albatros Topluluğu’nun tek bir kuralı vardır: Asla aşık olma. Geçmişinin acı dolu anıları ve Albatros’un dikkatli liderinin düzensiz davranışları, yeni hayatını ve aşkını rayından çıkarmakla tehdit ederken, sahip olamayacağı tek şey onu kurtarabilecek tek şey olabilir. Tom geçmişte takılıp kalmamaya ya da sonunda şimdiki zamanda yaşamaya başlayıp başlamamaya kesin olarak karar vermek zorunda kalacak.


Dizi, BAFTA ödüllü ve Oscar adaylı Tinker Tailor Soldier Spy’dan sonra Studiocanal ile Cumberbatch, Alfredson ve Robyn Slovo‘yu yeniden bir araya getiriyor.Cumberbatch, “How to Stop Time’ı ilk okuduğumda, bu öykünün potansiyeli hemen belli oldu, Matt, taklit edilemez tarzıyla bir kez daha insan olmanın ve bir hayat – bu durumda çok uzun bir hayat – yaşamanın ne olduğunu dokunaklı, içgörü, mizah, drama ve ilhamla keşfediyor. DC Moore’un uyarlamasında ölçeği, gerilimi ve mizah duygusunu canlı bir şekilde yakalayacak mükemmel kişi olan Tomas Alfredson ile yeniden bir araya geleceğim için çok heyecanlıyım” demiş.How to Stop Time | Benedict Cumberbatch
How to Stop Time | Benedict Cumberbatchdeadline
Studiocanal & Benedict Cumberbatch Ready ‘How To Stop Time’ TV Series
https://deadline.com/2023/04/studiocanal-to-make-benedict-cumberbatch-how-to-stop-time-matt-haig-tv-series-1235328154/
Lodi | Ewan McGregor | Amazon

Ewan McGregor, Prime Video’da geliştirilmekte olan Lodi adlı drama dizisinde rol alacak.


Lodi, Andrew Dubbins’in 2020 yılında Alta Online’da yayınlanan makalesinde anlatılan gerçek bir hikayeden ilham alıyor. 1977’de, bir araba satıcısı olan Lou Peters (McGregor), organize suçun önemli bir üyesi olan kötü şöhretli mafya babası Joe Bonanno’nun Cadillac bayiliğini satın almayı teklif etmesiyle, sıradan bir küçük kasaba vatandaşından mafyaya sızan FBI muhbiri haline gelir. Sonraki üç yıl boyunca, Lou, suç ailesinin işleyişine yoğun bir şekilde dahil olur ve Joe Bonnano’nun ilk kez mahkum edilmesini sağlamadan önce milyonlarca dolarlık bir operasyona öncülük etmekten vekil oğul olmaya kadar suç ailesinin iç işleyişine karıştığında, zafer arayışının sınandığını fark eder.


Timothy Greenberg (“The Daily Show,” “Living with Yourself”), dizinin yürütücü ve yönetici yapımcısı. McGregor, başrolün yanı sıra dizinin yönetici yapımcılığını da üstlenecek. Brillstein Creative Partners’tan Allie Goss ve Jon Liebman, yürütücü yapımcı, Kaleb Tuttle, ortak yürütücü yapımcı olarak görev alacak. Entertainment One (eOne), Amazon Studios ile birlikte geliştirme aşamasındaki baş stüdyo.Lodi | Ewan McGregor | Amazon
Lodi | Ewan McGregor | Amazonvariety
Ewan McGregor to Star in Drama Series ‘Lodi’ in Development at Amazon (EXCLUSIVE)
https://variety.com/2023/tv/news/ewan-mcgregor-lodi-series-amazon-1235587125/
City On Fire (2023) | Apple TV+

Apple TV+, Josh Schwartz ve Stephanie Savage’ın (“Gossip Girl,” “The O.C.”) yazarlığını ve yönetici yapımcılığını üstlendiği, Garth Risk Hallberg’ün 2015 yılında yayınlanan aynı adlı beğenilen romanından uyarlanan 8 bölümlük gizem-gerilim draması City on Fire’ın resmi fragmanını yayımladı.


Dizinin ilk 3 bölümü 12 Mayıs Cuma günü yayınlanacak. Kalan bölümler haftada 1 bölüm olarak ekranlara gelecek ve dizi 16 Haziran’da ilk sezonuna noktayı koyacak.

Wyatt OleffChase Sui WondersJemima KirkeNico TortorellaAshley ZukermanXavier ClydeMax MilnerAlexandra DokeOmid AbtahiKathleen MunroeJohn Cameron MitchellGeoff Pierson ve Beth Malone, müzik odaklı bir hikaye ve aile destanı olan City on Fire’ın başrol oyuncuları.70’li yıllarda geçen kitabın aksine dizi 2000’lerin başında geçiyor. Bir NYU öğrencisi 4 Temmuz 2003’te Central Park’ta vurulur. Samantha Cicciaro tek başınaydı; tanık yok ve çok az fiziksel kanıt var. Arkadaşlarının müzik grubu en sevdiği kulüpte çalıyor ama o geri döneceğine söz vererek biriyle buluşmak için ayrılıyor. Fakat asla sözünü yerine getiremeyecek. Samantha’ya karşı işlenen suç araştırılırken, şehir çapında bir dizi gizemli yangın, şehir merkezindeki müzik sahnesi ve tuttukları birçok sırrın baskısı altında yıpranan varlıklı şehir dışından bir emlak ailesi arasındaki önemli bağlantı olduğu ortaya çıkıyor.


Chase Sui Wonders, Samantha karakterini canlandırıyor.


Wyatt Oleff, 2 yıl önce 11 Eylül saldırısında kaybettiği babasının ölümüyle başa çıkmak için mücadele eden, Samantha’nın arkadaşı Charlie’yi canlandırıyor. Samantha’nın vurulmasından sonra olaydaki gizemi çözmek için ne gerekirse yapmaya kararlı.


City on Fire, Apple ile 2019’da ilk bakış anlaşması imzalayan Schwarts ve Savage’ın yapım şirketi Fake Empire Productions’dan çıkan ilk proje. Dizi, Apple TV+ için Apple Studios tarafından yapıldı. Schwartz ve Savage, 8 bölümün tamamını yazdılar. Jesse Peretz, 4 bölümü yönetti ve yönetici yapımcılığını üstlendi. Fake Empire’dan Lis Rowinski, ortak yönetici yapımcı.


City On Fire (2023) | Apple TV+Apple TVyoutube
A mysterious death. A best friend as the suspect. And a city on fire. From the executive producers of Gossip Girl and The O.C., City On Fire premieres May 12 on Apple TV+ https://apple.co/_CityOnFire A college student is shot in Central Park on July 4, 2003. The investigation connects a series of mysterious citywide fires, the downtown music scene, and a wealthy uptown reel estate family fraying under the strain of the many secrets they keep. Subscribe to Apple TV’s YouTube channel: https://apple.co/AppleTVYouTube Follow Apple TV: Instagram: https://instagram.com/AppleTV Facebook: https://facebook.com/AppleTV Twitter: https://twitter.com/AppleTV Giphy: https://giphy.com/AppleTV More from Apple TV: https://apple.co/32qgOEJ Apple TV+ is a streaming service with original stories from the most creative minds in TV and film. Watch now on the Apple TV app: https://apple.co/_AppleTVapp Subscription required for Apple TV+ #CityOnFire #Trailer #AppleTV
https://www.youtube.com/watch?v=OVE6xnc5lu4


Class of ’09 (2023) | FX & Hulu

FX, 8 bölümlük suç, drama, gerilim dizisi Class of ’09’ın fragmanını yayımladı.


Dizinin ilk 2 bölümü 10 Mayıs’ta Hulu’da yayımlanacak. Kalan 6 bölüm haftalık olarak ekranlara gelecek. Class of ’09, Latin Amerika’da Star+ ve diğer ülkelerde Star bayrağı altında Disney+’ta yayımlanacak.


Class of ’09, ABD ceza adaleti sistemi yapay zeka tarafından değiştirilirken muazzam değişikliklerle boğuşan, zamanın üç farklı noktasında geçen bir FBI ajanı sınıfını takip eden bir gerilim dizisi.


Dizi, 2009 yılında Quantico’dan mezun olan ve ortak bir arkadaşlarının ölümünün ardından yeniden bir araya gelen bir grup FBI ajanı etrafında dönüyor. On yıllara yayılan ve iç içe geçmiş zaman çizelgelerinde anlatılan dizi, adaletin, insanlığın doğasını ve nihayetinde hayatlarımızı ve mirasımızı tanımlayan yaptığımız seçimleri inceliyor.


Brian Tyree Henry (Atlanta), şimdiye kadar büroya katılan en alışılmışın dışında ajanlardan biri olan Tayo MichaelsKate Mara (A Teacher), tüm zamanların en başarılı gizli ajanlarından biri olan Ashley Poet karakterini canlandırıyor.


Sepideh Moafi (“Hour”), Brian J. Smith (“Lennix”), Jon Jon Briones (“Gabriel”), Brooke Smith (“Drew”), Jake McDorman (“Murphy”), Rosalind Eleazar (“Vivienne”), Raúl Castillo (Amos), Isaiah Stratton (“Evans”), Phil Armijo (Riviera), kadroda yer alan isimler.

Class Of ’09, The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story, London Spy ve MotherFatherSon gibi dizilerin yazarı ve yaratıcısı olan Tom Rob Smith tarafından yaratıldı. Nina Jacobson, Brad Simpson, Zanne Devine, Jessica Levin ve Joe Robert Cole, Smith ile birlikte dizinin yönetici yapımcıları. FX Productions dizinin yapımcısı.


Class of ’09 (2023) | FX & HuluFX Networksyoutube
FX’s Class of ’09, starring Brian Tyree Henry and Kate Mara. Watch the OFFICIAL TRAILER now. Streaming 5.10. Only on Hulu. Subscribe now for more Class of ’09 clips: http://bit.ly/SubscribeFX | Visit Official Site https://fx.tv/classof09 FX’s Class of ’09 follows a class of FBI agents set in three distinct points in time who grapple with immense changes as the U.S. criminal justice system is altered by artificial intelligence. Spanning multiple decades and told across interweaving timelines, the series examines the nature of justice, humanity and the choices we make that ultimately define our lives and legacy. See more of Class of ’09 on our official site: https://www.fxnetworks.com/shows/class-of-09 Like FX on Facebook: http://bit.ly/FXNetworksFacebook Follow FX on Twitter: http://bit.ly/FXNetworksTW Follow FX on Instagram: http://bit.ly/FXNetworksInstagram Class of '09 Official Trailer | Brian Tyree Henry, Kate Mara | FX https://www.youtube.com/user/FXNetworks
https://www.youtube.com/watch?v=Xh3JIflUYjk


Hakkında
Konum: İzmir, Balçova
İlgi Alanları: Oyun - Dizi - Film - Kore - Japonya - Techno - Drum & Bass
Forum İmzası:
Playstation 5 - LG OLED C2 55" - iPhone 13 Pro Max - Macbook Air M2 - Apple Watch SE
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
Türk Telekom
Oyun Platformu
PS5
Takım
Fenerbahçe
TV
LG
Notebook
Apple
Modem
Zyxel
Beyaz Eşya
Bosch
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 13 sa.
Mesaj Sayısı: 6.308
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.374
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 4.741)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5.020 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.