Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı ( 3 Mobil Cihaz )
22.864
Cevap
174
Favori
682.418
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI]
Giriş
    535 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: agritux

quote:

Orijinalden alıntı: high speed dirt

quote:

Orijinalden alıntı: fofer

quote:

Orijinalden alıntı: Selim_09

quote:

Orijinalden alıntı: fofer

quote:

Orijinalden alıntı: jazzer

bu root işlemlerini nereden takip ediyorsunuz bilmiyorum ama bende buna benzer bir problemle karşılaştım buradaki sorun recovery dosyasının isminin değiştirilmiş olmasından kaynaklanıyor. dilersen bu dosyayı şu linkten indirebilirsin

http://www.yukletr.com/download.php?file=7b977a2a08c965e6b85e1c72f185c6c9

Teşekkür ederim hocam eksik olmayın ama android faslıma son verdim. Cihazı satıyorum.

Ne kadara satıyorsunuz, garantisi daha ne kadar var ve serviste veya servis harici hiç işlem gördü mü?

18/09/2015 tarihinde Kliksa'dan satın almıştım hocam. Herhangi bir işlem görmedi. Arka jelatini dahi çıkarılmadı. Kırılmaz cam ile kullanıldı. Sıfırdan farksız bir cihaz. Kulaklık kullanılmadı.
    600 TL.'ye forumdan bir arkadaşa rezerve ettim.

Dostum işine karışmak gibi olmasın yanlış anlama ama 600 TL ye bu telefonu satıp ne alacaksın?

600 ikinci el için normal bir fiyat aslında. 15 gün kadar önce 650 tl ye sıfır aldım. gerçi indirim çeki falan kullandım ama olsun. halen alınabiliyor 650 - 670 tl ye.

Nerden ve nasıl alınıyor 650 - 670 e ? 4. G7 yi almam gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baraka77 -- 14 Ocak 2016; 17:09:51 >
    kaliteli mobil müzik dinletisi:1.stüdyo kaydının kalitesi 2.sıkıştırma kalitesi 3.oynatıcı cihaz kalitesi 4. kulaklık monitör kalitesi 5.kulaklık kablo kalitesi 6.kulaklık ucu kalitesi 7.kulaklığın kulağa yerleştirilme kalitesi 8.dinleme ortamının kalitesi

• Binbaşı
    1204 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BILGILI

quote:

Orijinalden alıntı: Taha0194

Rica ederim önemli değil

üstad,
    lolipop dayım, genelde telefonu telefon olarak kullanan biriyiim, ama pc-uydu alıcı gibi bununla da uğraşmayı seviyorum.
    şimdi root ve yeni bir rom işine girmem için sıralayabileceğiniz gerekçeler var mıdır,
    mesela eski kikkat herşey sorunsuz ken şimdi tıklama ile açma hassasiyeti geriledi, whatsap bildiri gelmiyor ne zaman ki whatsapp açtım o zaman bildiri gelmişse canlanıyor vs.vs.
    marsh malow gelecek listede gözüküyor, şubat varsayarsak beklemelimiyim ya da işleme direk gireyim mi,
    marsh malow geldiğinde rootdan geri çıkıp yeni güncellemeyi mi alacağız, kısacası bu
    bir aydınlatma yapabilirseniz memnun olurum

teşekkürler

Şuan lolipop yüklü tek sıkıntı ses çıkışı kitkata göre iyi değil
    Pil daha iyi + mars malow çıksabile TR'ye gelmez.
    Costum romlarda tam stabil değil şuan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

https://t.me/joinchat/Ik6ZPkjZCvaf7CpCi134sw

• Yüzbaşı
    845 Mesaj

teşekkürler üstad, o zaman şu anda ki hali ile kullanmaya devam
    |
    |
    Taha0194 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

malesef işe yaramadı... 240 liraya note 2 nin boardunu değiştirdim ona kuracağım artık

|
    |
    nitroture kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

malesef işe yaramadı... 240 liraya note 2 nin boardunu değiştirdim ona kuracağım artık

|
    |

|
    |

Ekran süresi devamli wifiden dizi izlerken 8.5 saati buluyor, buna üç saat telefon görüşmesi ve fotoğraf video çekimini de ekleyin... batarya süresi gerçekten iyi .. geceleri ultra güç tasarruf moduna geçince sekiz saatte sadece yüzde üç iniyor batarya. Bir tek mobil internet daha fazla batarya tüketiyor, yine de sabah dolu çıkınca devamlı kullanımla akşam 21-22 yi rahat buluyor.

|
    |
    mesuteyc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
    2 Mesaj
    8 aydır kullanıyorum ilk kez android kullanmaya başladım. Eskiden kalma 1gb sdcard takmıştım sonra 30gb sdcard aldım bir ay filan kullandıktan sonra telefon kamera civarı aşırı ısınmaya ve pili 7 saatte tükenmeye başladı. Servise merter`e gidecektim pil durumunda android medya isimli uygulama yüzde 80 civarı pil tükettiğini görünce sdkarttan şüphelenip sdcartı çıkarınca pil performansı ilk günden daha iyi oldu. Belki bu tarz sorun yaşayan olur diye paylaşmak istedim. İyi forumlar.

|
    |

|
    |
    bi durumdan ötürü MUI-3.0-Lion Claw romu nu yukledım . sımdı orjınal kıtkata gecmem mı mantıklı yoksa bu romda durayım mı ? hangısı ıyı? cok fazla bı seyle ugrasasım yok derslerden dolayı . ama benım ıstegım sıkıntı problem cıkarmaması.. bu romda kalmalı mıyım?

kimler lollipop daha ıyı kımler kıtkat daha ıyı dıyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetcanbey -- 15 Ocak 2016; 1:37:31 >

Volkswagen tiguan kullanıcısı
  • Yüzbaşı
    561 Mesaj

Aynen katiliyorum arkadasim kit katta daha iyiydi telefon... Lolipop telefonu frenledi sanki bir bosluk bulursam bende kitkata donme niyetindeyim....

|
    |
    Ugguur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Amd Phenom II X4 960T , Sapphire HD7770 Ghz Ed. , 4gb Hi-Level ddr3 1333 mhz ram , Msi 870-C45 anakart , 80 + 500 gb 7200 rpm dahili hdd , 320 gb harici hdd , TP-Link 150 mbps wireless dongle , 460+ Watt High Power PSU
  • Yarbay
    6013 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: frenze

Kitkattasın demek.
    B263 mü ?
    B260 mı ?

b263 üstadım
    |
    |

Forumda çek satış bölümünde %20 yi ücretsiz, %25 i ise 50 lira 60 lira civarında bulabilirsiniz. Ben ücretsiz %20 ile aldım.
    |
    |
    baraka77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Claw ı ben sevmiştim bir sıkıntısını görmedim. Gereksiz programlar yok. Daha fazla özelleştirebilir içerik var. Orjinal kitkat yerine kullanabilirsiniz bence.
    |
    |
    ahmetcanbey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: agritux

Forumda çek satış bölümünde %20 yi ücretsiz, %25 i ise 50 lira 60 lira civarında bulabilirsiniz. Ben ücretsiz %20 ile aldım.

hepsiburada mı? n11 mi?
    kaliteli mobil müzik dinletisi:1.stüdyo kaydının kalitesi 2.sıkıştırma kalitesi 3.oynatıcı cihaz kalitesi 4. kulaklık monitör kalitesi 5.kulaklık kablo kalitesi 6.kulaklık ucu kalitesi 7.kulaklığın kulağa yerleştirilme kalitesi 8.dinleme ortamının kalitesi
  • Yarbay
    6013 Mesaj

pardon, n11
    |
    |
    baraka77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

siz suan ne kullanıyorsunuz
    lollipop mu stock kıtkat mı veya onerebılecegınız herhangı bı rom ?
    |
    |
    egowest kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Volkswagen tiguan kullanıcısı
  • Teğmen
    113 Mesaj

Ben lollipop kullanıyorum telefon rootlu gereksiz programları sildim telefon vızır vızır çalışıyor bataryada uzun gidiyor sıkıntı yok..

|
    |

Şuanda stock 5.1 kullanıyorum. Cm rom isterseniz tek sorunsuz custom rom şuanda Pac-Man rom. 4.4 olsun derseniz de miui tavsiyemdir. Ama pac-man de şarj stock kadar dayanmıyor bilginiz olsun. Miui de sorun yok stockla aynı şarj süresi.
    |
    |

|
    |
haberler
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.