Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] (1144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.866
Cevap
154
Favori
719.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11401141114211431144
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: completely

2015 ocak ayından beri kullandıgım g7 ilk günkü gibi android 4.4.4 kullanıyorum fakat banka uygulaması 5 üzeri istiyor huaweinin kendi sitesindeki linkler kırık müşteri hizmetleri en son sürümün 4.4.4 oldugunu söylüyor elinde 5 üzeri saglam firmware linki olan atabilir mi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niyomania -- 11 Nisan 2021; 12:55:41 >

• mehaba, 6.0 kurup sıkıntısız kullanan var mı?

Kurulum root eskiden huaweiden isteniyordu, şimdi ne tür bir yöntem izleniyor?

Bilgisi ve programları olanlar paylaşırsa memnun olurum.

teşekkürler

• Merhaba, bende anakartı bozuk G7 var. Elinde ekranı kırık anakartı sağlam G7 olan varsa alabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: niyomania

Alıntıları Göster

üstad paylaşım için teşekkürler,

mehaba, 6.0 kurup sıkıntısız kullanan var mı?

Kurulum root eskiden huaweiden isteniyordu, şimdi ne tür bir yöntem izleniyor?

Bilgisi ve programları olanlar paylaşırsa memnun olurum.

2GB ve üzeri kullanılabilir alana sahip MICRO SD (FAT32) kartınızı hazırlayınız.

2.    SD kartınızı formatlayınız.

3.    SD kartınıza dload isimli bir klasör oluşturunuz.

4.    İndirmiş olduğunuz güncelleme paketindeki dloadklasörünün içinde UPDATE.APP isimli güncelleme paketini sd kartınızda oluşturduğunuz dload klasörünün içine kopyalayınız.

5.    MICRO SD kartı cihazınızın SD kart yuvasına yerleştiriniz.

6.    Ayarlar-Güncellemeler-Sistem Güncellemeleri-Yerel güncelleme yolunu takip ediniz ve system kendini güncelleyene kadar telefonu kapatmaya çalışmayınız.

bu şekilde olur mu?

• BILGILI B kullanıcısına yanıt

Güncelleme dosyasını aynı yazıdaki şekilde sd karta atıp telefon kapalıyken ses +/- ve power 3 tuşa anı anda 10 saniye kadar basılı tutun cihaz yükleme moduna gireceltir. Sonrasında ses tuşu ile seçim yaparak güncellemeyi yükleyebilirsiniz. Yükleme öncesinde wipe data / chace temizliği yaparak trmiz kurulumu tercih etmeniz önerilir. Tabi bu yolla tüm verileriniz silinecektir !!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhabalar G7 telefonum hard reset ekranında kalıyor tüm secenekleri denedim hiç biri işe yaramadı. hard reset atıyorum tekrar aynı ekrana gelıyor kalıyor. sanki komple çökmüş gibi.. telefonu acamıyorum.. bu sorunu nasıl çözebilirim? adım adım ne yapılması gerektığını anlatacak bır arkadasın yardımına ıhtıyacım var.

• 
Sayfa: önceki 11401141114211431144
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.