Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] (919. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.866
Cevap
154
Favori
719.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 917918919920921
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Günaydin.Bu zil sesi sorunu yaşayan var mi acaba?Telefon cebimdeyken yaridan assagi kisiliyor ses.Duyamiyorum çoğu zaman.Hareket ayarlari cagri ayarlari felan kapali yardimci olursaniz cok sevinirim.İyi günler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncellme sorunları devam ediyormu güncelliyimmi güncellemeyeyimmi bi yardım edin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vaskin77

Cevap için teşekkürler hocam. Bu forumu ben de görmüştüm. Ama biraz karışık anlatılmış. Daha anlaşılır bir şekilde olsa iyi olurdu. Huawei hisuite kurulu zaten. Usb driverde de sıkıntı yok. Yalnız şu komut çalıştırma işi karışık anlatılmış. Cahilliğimi mazur görün, yazılanları yorumlayacak kimse var mı acaba?

https://drive.google.com/file/d/0B9ztuk5je4zUTDAwTmxIYkRZWmM/view?usp=sharing burdan G7 Dosyasını indir Klasörü Masaüstüne çıkar. Klasör İçindeki Cmd'yi çalıştır. fastboot oem unlock buraya sonuna da bootloader kodunu yaz enter'la. Telefonunu kapat Ses Kısma ve Power Tuşlarıyla aç Bootloader modunda açılan telefonunu Bilgisayara usb aracılığı ile bağla işlem tamamlanıncaya kadar telefonu kapatma usb kabloyu çıkarma. Telefon yeniden başladığında bootloader unlock olacaktır...

• Telefon aynı sms i aralıklı olarak sürekli gönderiyor telefondan kaynaklı olabilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: brkilk

G7 için ne kadar iyi desek te honor 6 çok çok daha iyi kirin işlemci var honor 6 da bu bile alınması için başlı başına bir neden

forumdaki iki telefonun da ana konusuna baktım g7nin 300 küsür sayfayken honor 6nın konusu sadece 15 sayfa.
    ayrıca honor 6 güncelleme problemleri yaşıyormuş, gerçi g7 de çok farklı sayılmaz ama en azından güncelleme sonra çalışmayan pek bir şey yok.
    honor 6 daha az biliniyor bunun sebebini merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ianFraser

quote:

G7 için ne kadar iyi desek te honor 6 çok çok daha iyi kirin işlemci var honor 6 da bu bile alınması için başlı başına bir neden

forumdaki iki telefonun da ana konusuna baktım g7nin 300 küsür sayfayken honor 6nın konusu sadece 15 sayfa.
    ayrıca honor 6 güncelleme problemleri yaşıyormuş, gerçi g7 de çok farklı sayılmaz ama en azından güncelleme sonra çalışmayan pek bir şey yok.

honor 6 resmi olarak türkiyede satılmıyor,ancak belli şirketler getirip sattığı için tanınırlığı o yuzden az,güncelleme konusunu bilmem ama honor 6 da g 7 kadar güzel bihaz bence

• quote:

Orijinalden alıntı: glorya_

quote:

Orijinalden alıntı: ianFraser

quote:

honor 6 resmi olarak türkiyede satılmıyor,ancak belli şirketler getirip sattığı için tanınırlığı o yuzden az,güncelleme konusunu bilmem ama honor 6 da g 7 kadar güzel bihaz bence

peki hangisini tavsiye edersiniz? honor 6 özellikleri bakımından g7ye göre daha iyi fakat kasası ve tasarımı daha kötü. ayrıca honor 6 sanırım adam akıllı güncelleme almıyor

• marquise58 M kullanıcısına yanıt
    Valla ben güncellemesi yaptım baya bir süre kullandım şunu anladım bi telefon kitkatla çok güzel hiç macera aramayın bence

• Ekran uyku süresini 15 sn ye yapmama rağmen tus kilidine gecmiyor ekran kararmiyor neden olabilir ??

• 40yılda bir skype lazım oldu ondada millete rezil ettin huawei ne ses gidiyor ne geliyor tam rezillik satıp iphone alıcam Millete de tavsiye etmiyorum arkadaş biyerden patlak veriyor hep, el yordamıyla yamıya yamıya yaptığınız lolipop güncellemesini ta...., cok sinirliyim resmen telden anında soğudum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysfklsz -- 13 Ocak 2016; 20:03:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MertAndc

Günaydin.Bu zil sesi sorunu yaşayan var mi acaba?Telefon cebimdeyken yaridan assagi kisiliyor ses.Duyamiyorum çoğu zaman.Hareket ayarlari cagri ayarlari felan kapali yardimci olursaniz cok sevinirim.İyi günler..

Yardim lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: mesuteyc

Ben gitti gidiyordan siparis verdim 840 tl gumusunu. Ama gumus bitti suan. Siyah kaldi sadece. Kargodan takip ediyorum yarin geliyor muhtemelen. N11de pahaliydi. Bitmeden gg bakin isterseniz..

aldınız mı hocam telefonu?
  • Kardesim emegine saglik . Sayende orjinal fm radyo kullanmaya basladim.
     Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI]

• Arkadaşlar lollipop kullanıyorum gayet stabil bence. Skype dan başka sorun var mı? Ben farkedemedim. Skype a başvurdunuzmu bu sorun için. Örneğin whatsapp aramalarında böyle bir sıkıntı oluyormu?

• nitroture N kullanıcısına yanıt
    Messenger da konuşma baloncukları varya hani. O mesela

• benmetin16 B kullanıcısına yanıt
    Rica ederim önemli değil

• quote:

Orijinalden alıntı: ysfklsz

40yılda bir skype lazım oldu ondada millete rezil ettin huawei ne ses gidiyor ne geliyor tam rezillik satıp iphone alıcam Millete de tavsiye etmiyorum arkadaş biyerden patlak veriyor hep, el yordamıyla yamıya yamıya yaptığınız lolipop güncellemesini ta...., cok sinirliyim resmen telden anında soğudum

Yeni Ayfonun ile mutluluklar dilerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• fofer kullanıcısına yanıt
    bu root işlemlerini nereden takip ediyorsunuz bilmiyorum ama bende buna benzer bir problemle karşılaştım buradaki sorun recovery dosyasının isminin değiştirilmiş olmasından kaynaklanıyor. dilersen bu dosyayı şu linkten indirebilirsin

http://www.yukletr.com/download.php?file=7b977a2a08c965e6b85e1c72f185c6c9
  • quote:

Orijinalden alıntı: jazzer

bu root işlemlerini nereden takip ediyorsunuz bilmiyorum ama bende buna benzer bir problemle karşılaştım buradaki sorun recovery dosyasının isminin değiştirilmiş olmasından kaynaklanıyor. dilersen bu dosyayı şu linkten indirebilirsin

Teşekkür ederim hocam eksik olmayın ama android faslıma son verdim. Cihazı satıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: fofer

quote:

Orijinalden alıntı: jazzer

Teşekkür ederim hocam eksik olmayın ama android faslıma son verdim. Cihazı satıyorum.

Ne kadara satıyorsunuz, garantisi daha ne kadar var ve serviste veya servis harici hiç işlem gördü mü?

• 
Sayfa: önceki 917918919920921
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.