Yüzbaşı
04 Eylül 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 115 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Bu motoru yeni aldım.Biraz rampa çıkınca stop ediyor.1dk sonra çalıştırıp yine devam edebiliyorum.2 zamanlı bir motor olmasına rağmen mavi duman çıkmıyor motordan.2 zamanlılarda benzin ile yağ karıştığı için duman çıkması lazım değil mi ? 2 zamanlılardan anlayanlar yardımcı olursa sevinirim.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/ca/46/39/ca4639aae3a23a43313cc3ea7c4456d2.jpeg&t=0&width=480&text=1
İşlemcinin köşelerde ki 4 adet pini kırıldı.Tamiri mümkün mü, bildiğiniz yerler var mıdır ?
Merhabalar.Kısa kesip direk konuya geçeceğim.Kanser hastasıyım ve hastalığımla barışık biriyim.Çok pozitif birisi olduğum için genel de diğer hastalarla görüştürürler beni.Bu vesileyle yaşlı bir amca ile tanıştım.Oğlu rektum kanseri ve akciğere metastaz yapmış.Tüm ilaçları denemişler.Buna rağmen ilerleme devam ediyormuş.Şimdi bir ilaca başlayacak ve devlet karşılamıyor.Fiyatı 7000tl.2 sene kullanması lazımmış.Nasıl ödeyeceksin dedim.Elimde ne varsa satacağım.Yetmezse çevremden kim varsa yardım isteyeceğim dedi.O kadar çaresizdi ki içim sızladı.Benim de 4.evre fakat kendimden geçtim.Bu adama yardım etmek istiyorum.1 aylık ilacını karşılamak isteyen olur belki.Hiç bir şey yapamıyorsanız öne çıkarabilirsiniz.Belki birisi görür ve yardım etmek ister.Teşekkür ederim şimdiden herkese.
Merhabalar.Bu cihazı birine kullanmalık vermiştim.İnstagrama girdim kapandı dedi.Şarj %30 felanmış.Biraz araştırdım bataryanın ömrü dolmuştur dediler.Yeni batarya da taktım fakat cihaz hiç tepki vermiyor.Pc ye bağlıyorum aygıt yöneticisinde felan hiç gözükmüyor.Bir fikri olan var mıdır ? Sorun ne olabilir ?
Qualcomm cihazlar da baseband tamiri yapan var mı ? Bilgisi olan,tanıdığı olan varsa çok sevinirim.
Merhaba beyler.Bu cihazdan bir arkadaşıma aldık.Yalnız pubg felan oynarken bağlantı kesiliyor.Bu model de yaşanan bir sorunmuş sanırım araştırmalarıma göre.Veri akışın da bir problem oluyor galiba.Çözümü hakkın da bir fikri olan var mıdır ?
Galerimden bir resimin ekran görüntüsünü alıyorum gayet düzgün.Fakat whatsapp dan birine yolluyorum bulanık oluyor.Başkasının attığı fotoğrafı ss alıyorum yine sorun yok.Fakat onu da whatsapp dan yollayınca bulanık oluyor.Sebebini bilen var mıdır ?
Merhabalar.Elektrikli scooter ım rampalarda kalkamıyordu ve düz yolda ise silkelenerek kalkıyordu.Civarda usta da yok o yüzden kendim uğraştım.Arızayı buldum.Faz kablolarının bağlantısının olduğu sarı kablodan koku geliyordu.Açtım ki beyinden çıkan yeşil kablo ısınmış ve erimiş.Onu zımparaladım ve tekrar elektrik bandı ile sardım.Motorun sorunu halloldu fakat kabloyu sardığım bant yine erimiş.Yani kablo ısınıyor.Anlayan varsa yardımcı olabilir mi ? Servis bana çok uzak götüremiyorum.Beyin de orjinal beyni değil.

Volta vsm elektrikli bisikleti 1 aydır kullanıyorum.Günde sadece 1 defa full şarj ediyorum ve gelen fatura 430tl.Geçen ay ise 160tl gelmiş.Elektrikli motosiklet kullanan arkadaşlar sizlerde durum ne ? Faturanız da ne kadar bir artış oldu bilgi verir misiniz ?
Edit:Geçen ayın faturasını almamışlar o yüzden böyle olmuş.Otomatik ödeme olduğu halde.Volta ya email atmıştım onlardan da cevap gelmiş sağolsunlar.

MERHABA.
VSM MODELİ ARACIMIZIN ŞARJ ALETİ 48 VOLT, 1,8 AMPERDİR.
BUDA SAATTE 100 WATT GÜÇ TÜKETİMİ YAPAR. YİNE DEĞERLERE GÖRE MAKSİMUM 300 WATT GÜÇ TÜKETİMİ OLSA BİLE 9 SAATLİK BİR ŞARJ SÜRESİNDE 3 KİLOWATT EDER. BU DA YAKLAŞIK MAKSİMUM 1,5 TL TÜKETİME DENK GELİR. MİNUMUM DEĞERDE İSE 780 WATT EDER BU DA YAKLAŞIK 35 KURUŞA DENK GELİR.
BU NEDENLE ÜRÜNÜMÜZÜN BÖYLE BİR TÜKETİME NEDEN OLMASI İMKANSIZDIR.
BAZI ÖNERİLERİMİZ ŞUNLARDIR:
ELEKTRİK SAYACINIZI KONTROL EDEBİLİRSİNİZ.
FATURA KESİM GÜNÜNE BAKABİLİRSİNİZ (BAZEN 30 GÜNDEN FAZLA SÜREDE FATURALAR KESİLEBİLİYOR.)
EVİNİZDEKİ CİHAZLARIN FİŞLERİNİ KONTROL EDEREK , TOPRAK HATTI ÜZERİNDEN BİR KAÇAĞIN OLUP OLMADIĞINI KONTROL EDİNİZ.
ARACIMIZLA İLGİLİ ŞÜPHELERİNİZ VAR İSE ŞARJ ALETİNİ GARANTİSİNİ BAŞLATTIRMIŞ OLDUĞUNUZ SERVİSİMİZE KONTROL ETTİRİNİZ.
ŞARJ ESNASINDA KONTAĞIN AÇIK KALMADIĞINDAN VE ARACIN MAKSİMUM 10 SAATTEN FAZLA ŞARJDA KALMADIĞINDAN EMİN OLUNUZ. MAKSİMUM 10 SAATTEN FAZLA ŞARJ ALETİNİN FİŞİ PRİZDE TAKILI KALMAMALI.
İYİ GÜNLER DİLERİZ.
2800w gayet güçlü ve 80km hız yapabilen bir elektrikli motosiklete sahibim.Fakat minicik bir rampada kalkamıyor alet.Silkeliyor ve duruyor.Örneğin arka tekeri küçük su kanalına koysam gidemiyor.Düz yolda kalkarken ise hafif silkeliyor ama kalkınca sorun yok canavar gibi gidiyor.Bulunduğum bölgede bu aletlerden anlayan kimse yok.6 akülü araç ve hepsi yeni değişti.Yardımınıza ihtiyacım var.
Hakkında
Meslek: Orman Mühendisi
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Turkcell
Takım
Trabzonspor
Notebook
Asus
Kulaklık - Amfi
Rock Zircon
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 22 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 823
İkinci El Bölümü Mesajları: 14
Konularının görüntülenme sayısı: 19.877 (Bu ay: 858)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 842 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.