Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] (922. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.867
Cevap
154
Favori
719.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 920921922923924
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhaba sizlere bir sorum olacak g 7 .. P8 lite. birde honor 6 yaklaşık aynı fiyattalar hangisini tavsiye edersiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: biilo

Herkese merhaba sizlere bir sorum olacak g 7 .. P8 lite. birde honor 6 yaklaşık aynı fiyattalar hangisini tavsiye edersiniz?

Honor 6 tabiki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizin tavsiyenizle honor 6 alacam inşallah problemsiz kullanırım
    Bu arada bi mahsuru yoksa neden honor 6

• Merhaba arkadaşlar. Lollipop güncellemesinden sonra telefona root attım daha sonra viper4android programını yükledim ama çalışmıyor. Ayarları etkinleştirdiğimde seste hiç bir değişiklik olmuyor. Kitkatda böyle bir sorun yoktu.. Yardım olabilecek biri var mı?

• Lolipopda viper4 sıkıntılı ses sürücüleri yüklenmiyor onun yerine şimdilik dolbyatmos var

• one_bulut O kullanıcısına yanıt
    Dolphin browserdan ya da forumun kendisinden kaynaklı, açılır pencere kapandıktan sonra tek sefer gönderdim, beş defa işlem yapmadım.

• ugedik U kullanıcısına yanıt
    Problem olacağını sanmam. Gyro olmasına gerek yok. Telefon ekran ı yan tutunca görüntüyü yan ceviriyor sonuçta. Veya. Real racing gibi oyunlarda. Direksiyon görevinde nasıl kullandığınızı düşünün :)

• ianFraser kullanıcısına yanıt
    Boe panel cikti ama degistitirmek icin ugrasmadim. Kullaniyorum. Gittigidiyorda bittibitiyor magazasi.sar elektronik kayseri magazasi. Cogu sitede magazasi mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: benmetin16

Kardesim emegine saglik . Sayende orjinal fm radyo kullanmaya basladim.
     Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI]

metin kardeş merhaba telefonu hangi proğramla rotladınız. Ben superSu ile rot ettim senin ve taha kardeşımizin anlattığı gibi uyguladım en son aşamada kkaydet diyorum hata veriyor. Sebebini anlayamadım veya atladığım bir yol mu var. Başından beri nasıl bir yol izlediniz bana da yazarmısınız şimdiden teşekkür ederim

• egogüvenlik1960 kullanıcısına yanıt
    Hangi dosya yöneticisini kullanıyorsan ona root izni verip işlemlere öyle başla

• Selam arkadaşlar g7 için aldığım silikon kap, ekran koruyucuyu kaldırıyor. Alıpta sıkıntı yaşamayan var mı. Silikon kap yada vb önerebileceğiniz kaplar var mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elinde 4.4 Orjinal Recovery olan var mı arkadaşlar?

Telefonu servise göndereceğim eski haline döndürmem lazım.
  • geryeon kullanıcısına yanıt
    http://download-c.huawei.com/download/downloadCenter?downloadId=32105&version=56704&siteCode=tr

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rootlu cihazlar garanti dışında pek sıcak bakmayan arkadaşlar lütfen videoyu izleyin. Her şey tıkır tıkır çalışıyor. İcon veya tema sıkıntısı çeken arkadaşlar içinde video altında uygulama linkleri vardır. Taha arkadaşımızın anlatımları sayesinde FM radyo sorunsuz bir şekilde çalışmakta.

https://youtu.be/BN-g8xgSI90
    http://youtu.be/BN-g8xgSI90
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taha0194

Hangi dosya yöneticisini kullanıyorsan ona root izni verip işlemlere öyle başla

kardeş seni meşgul ediyorum kusura bakma senin tavsiye ettiğin xplore yi kullandım root iznini nereden verecegim . sizlerin sayesinde birşeyler ögrenmeye çalışıyorum
    Xploreye gir ayarlardan Root erişimi var tıkla ve en alttakini seç

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI]

• quote:

Çok teşekkür ederim taha
  • quote:

çok çok teşekkür ederim kardeş sonunda mutlu sona radyoma kavuştum tek hatam xplore dosyasına root izni vermeyişim

Rica ederim
    Mutlu sona ulaştıysan önemli değil

• 
Sayfa: önceki 920921922923924
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.