Şimdi Ara

Honda HRV Alınır mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arabamı satmaya karar verdim ve yeni araç ararken tanıdık bir galeride 2000 model Honda HRV 1.6 otomatik LPG' li araç gördüm.
    Araç 2.000 model, tam otomatik ve sun-rooflu, 180.000 km' de.
    Etiket fiyatı 27.000 TL idi ama galerici tanıdık olduğundan bana geliş fiyatına yanı 22.000 liraya bırakabileceğini söyledi.

Ben aracı çok beğendim ama arkadaş "Bu araç 4 X 4 ve özellikle diffarensiyel problemi çıkardığında ocağını batırır" dedi.

Tereddütte kaldım.
    Honda' nın bu jeeplerinde kronik sorun var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mytohology

Merhaba.

Arabamı satmaya karar verdim ve yeni araç ararken tanıdık bir galeride 2000 model Honda HRV 1.6 otomatik LPG' li araç gördüm.

Araç 2.000 model, tam otomatik ve sun-rooflu, 180.000 km' de.

Etiket fiyatı 27.000 TL idi ama galerici tanıdık olduğundan bana geliş fiyatına yanı 22.000 liraya bırakabileceğini söyledi.

Ben aracı çok beğendim ama arkadaş "Bu araç 4 X 4 ve özellikle diffarensiyel problemi çıkardığında ocağını batırır" dedi.

Tereddütte kaldım.

Honda' nın bu jeeplerinde kronik sorun var mı?

Merhaba.

Edit: Merhaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Keysii -- 6 Mart 2016; 1:52:24 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhaba eski hrvler pek tutulmuyor neden diye soracak olursan, sorma bence.
  • Tasarımı gerçekten çok ama çok kötü o yüzden alınmaz diyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siyah mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu araca bile 5000 kar payı koyan galerici piyasa aracından kimbilir ne kadar kar ediyordur...

• quote:

Orijinalden alıntı: High Quality

Siyah mı ?

Merhaba.
    Gri

Benim asıl merak ettiğim parça konusunda üzer mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4x4 ise fiyat iyi. Ben olsam alırdım. Hondacı bir parçacı ile görüşün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: High Quality

4x4 ise fiyat iyi. Ben olsam alırdım. Hondacı bir parçacı ile görüşün

Merhaba.
    Başka biri böyle indirim yapsa şüphelenirdim ama daha önce arac satın alıp memenun kaldığım galeri teklif edince aklımı çeldi.

• O araçlar tam otomatik değil CVT şanzıman. CVT yağı zamanında orjinali ile değiştirilmediyse şanzıman başınızı ağrıtabilir. Ama zamanında değiştirildiyse hiç bişey olmaz.

Honda CR-V ile aynı 4x4 sistemine sahip ve 3 yıl CR-V kullandığım dönemde hiç diferansiyel sıkıntısı yaşayan duymadım.

Tipi göreceli olarak güzel ya da çirkin gelebilir. Zamanın kendine özgü araçlarındandır, ben severim tipini. Şanzımana baktırın iyiyse 22.000 günümüz piyasasında güzel fiyat.

Arka koltukta 3 kişi sıkışıyor aracın tek kötü yanı bu. Zaten arka koltuğa bakınca anlarsınız 2 kişiye göre tasarlandığını.
  • alınır
  • Mytohology M kullanıcısına yanıt
    2003 modelini tam 121.000km kullandık ve geçtiğimiz Aralık ayında Honda bayiine takasa verdik. LPG'siz ve 2 parça lokal boyalıydı, hiç kazası yoktu ve siyahtı. 28.000TL'ye verdik. Bayii 34.000TL'ye ilan açtı ve 3 gün sonra araç satıldı
    Kullandığımız süre zarfında ateşleme sistemi kaynaklı 2 defa arıza yaptı, ancak CVT ile ilgili hiçbir sorun yaşamadık. Tipini biz beğeniyorduk. Siz de beğeniyorsanız ve servis bakımlı bir araçsa alın gitsin...
  • fiyatı cazip
  • bakımlı ise alınabilir, şanzımanı tork konvektörlü değil cvt dir bakımlı olması önemli, galerici sadece tanıdıksa aman, kan bağınız varsa bilemem.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.