Binbaşı
02 Kasım 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 115 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Bu gece istanbul kiziltoprakta benzinciden cikarken motorlu trafik polisi gelip yanlamadan ceza yazdi. Isin garibi ne yanladim ne baska bir sey dondugum yerde de kamera var yarin istasyon mudur gelince goruntuyu alcam efendi gibi donuyorum zira.

Itiraz icin tavsiyeniz var mi ve kac gun icinde sonuclanir bilgisi olan bilgilendirirse sevinirim.

6141 lira cezayi odedim ve itirazla geri aldim hadi neyse de bir de 2 ay ehliyeti aliyorlar saka gibi bir sey ustelik yanlamadim bile muhtemelen diger gazcilarin lastik sesinden ben sandi zira pusuda yatiyordu polis gorup yazmadi yani kendisi de itiraz et dedi de ne kadar mantıksız siz dusunun.
Arkadasim icin modem bakiyorum ama her seyin bi eksisi bir artisi var kafama yatmadi. Iyi menzile sahip guncel ozellikleri olan en iyi fp urunu nedir?

asus tplink keenetic gibi vatanda mediamarktta teknosada bulunan markalardan onerirseniz sevinirim magazadan alincak.

Bu arada su modem 350 lira ama en iyisidir derseniz magaza fiyatli olarak butce zorlanabilir ama tercihen 300u asmamasi iyi olur

Cok tesekkurler.
Arkadaslar ozellikleri iyi ve guncel olan bu fiyat bandina alinacak en kaliteli modem nedir bir arkadasim icin alacagiz.

Yardimci olursaniz cok sevinirim lakin magazada olmasi lazim vatan mediamarkt teknosa gibi. Tesekkurler.
Merhaba çok anladığım işler değil bunlar. Öyle kurcalamak için modemin arayüzüne girdim günlük çıkışında port scan attack şeklinde gün gün farklı adresleri gösteren uyarılar var. Bunları kontrol edince almanya, çin, fransa, hollanda ve irlanda falan çıkıyor nedir bu durum bilgilendirebilir misiniz?

Tehlike arz eden yahut etmiş olabilecek bir durum var mıdır?

Teşekkürler.
Merhaba,

Kapımın önündeki altyapıdan eve kablo çekmek suretiyle fiber internet bağlatacağım. Evim 3 katlı şu an adsl var modem 2.katta telefon kablosu ile interneti alıyor ve odamda da bir access point var ama durum içler acısı.
Şimdi dışarıdan eve gelen bu kabloyu girişe kadar çeksem oradan 3. kata kablosuz bağlantı aktaramam diye düşündüm.

O yüzden aklıma dışarıdan 3 kata da kablo verdirip her kata bir cihaz bağlamak eğer bu en uygunuysa bu cihazlar ne olmalı? (evin içinde fiber altyapı yok dışarıdaki altyapıdan gelecek)

Bu işlemler için neler kimler gereklidir ve eğer daha uygun bir fikir varsa lütfen sunun insan gibi internet kullanabilmeye hasret kaldım yemin ediyorum

Şimdiden teşekkürler
Bu tarz stickerlari araclarin uzerinde cok goruyorum bi bakayim dedim 15 liraya satiliyor internette ne amacla alip takiliyor bunlar. Eger cevirmeden kacmak icin falan ise polis aa belki 15 lira vermemistir gercek savcidir sorusturma acar doktordur arkasi vardir mi diyor? Merak ettim acikcasi.
Demin biri gelmiş Atatürk'e benzeyen adam ile ilgili başlık açmış, oraya zaten uzunca bir cevap yazdım ama burada sitem etmek istedim. Ulan siz beyinsiz misiniz biz beyinsiz miyiz??? Sorsak Atatürk de Atatürk. Sonuç nedir? Herkes oturduğu yerden zırlıyor, biraz Mehmet'ten, Yavuz'dan Süleyman'dan Mustafa Kemal'den feyiz alın ve bir şeyler yapın. Adamalar ömürlerini cepheye vermiş bizim için savaşmışlar. Biz ise burada yazıp yok sigara şu kadar pahalandı, benzin şu para diyoruz ama elin ecnebisi gibi çalışıp savaşmıyoruz.

Atatürk'ün TÜRK milleti zekidir, çalışkandır dediği sözlerini boşa çıkarıyoruz. Utanmıyoruz da bu yüzden ama yerin dibinde girmeliyiz. 2. dünya harbine rağmen dünya'nın süper güçlerden biri olan Almanya şahlar da iken biz bu haldeyiz bu ne Ecevit'in ne Demirel'in ne Erdoğan'ın bu bizim suçumuz.Beyler ve hanımlar biz çalışıp kalkınmalı, adam olmalıyız. Kuru patatese, mercimeğe muhtaç olmamalıyız tıpkı elin Alman'ının 80 sene önce olduğu gibi. Biz TÜRK milletiyiz ve biz ne dersek o olur. İyi durumda değiliz ve bu gidişle iyi de olmayacağız ama yeri geldiğinde SİHA'larımızla övünmeli, yetimin hakkını yedirmeyenlerle övünmeli ve onları başa getirmeliyiz ve milletimizi Mustafa Kemal'in dediği üzere ilelebet REFAH içinde yaşatmalıyız.
Arkadaşlar merhaba cuma baktırıp pazartesi satışını halletmek üzere bir 420d cabrio alacağım bu araç şu an hatasız boyasız ama ben içimi rahatlatmak için baktıracağım.Borusan kosifler artık ekspertiz yapmıyor ben de Ümran gibi bir kurumsal ekspertize sokmaktansa usta usta baktırmayı düşünüyorum maslakta veya istanbul içi zira iyi bir bmw ustası ile ekspertizin motora şanzımana yorumu aynı olmaz diye düşünüyorum. Dyno testi için bir yazılımcıya gitme niyetindeyim paşaoğlu veya dr ecu düşünoyrum. Kaportayı kaportacıya lastiği alt takımı rotcuya vesaire vesaire diye düşündüm de sizce bu şekilde bana pahalıya mı patlar takribi ne kadar olur?

320 520 alan ve sahibi olanlardan bu konuda yardım rica ediyorum bildiğiniz dürüst işinin ehli esnafları önerirseniz sevinirim yahut ne gerek var öyle işe şu ekspertize git bir de motoru ustaya göster diyin bir bildiğiniz varsa. Araştırmalarım sonucu: abarth maslak, askar maslak, paşaoğlu, hunter gibi yerlerin önerildiğini gördüm ama bunlara tek tek randevu al gir göster ne kadar mantıklı bilemiyorum tek isteğim aracın külliyen sorunsuz olduguna ustalarında teyidiyle emin olmak.

Şimdiden çok teşekkürler
2005 casper marka bilgisayar alindiginda icinde 3 oyun vardi biri seganin virtua cop mudur yoksa eswat midir nedir o oyundu bir de 2 tane daha vardi 3.yü hic hatirlamiyorum ama 2. Oyun savas oyunuydu bi siperden saldiran askerleri tarayarak vuruyorduk yildiz gibi bir isareti vardi diye hatirliyorum ama olmayadabilir cok kafama takildi yardimci olur musunuz

Bilgisayarım buydu
Daha yeni aldıpım asus tp410ur bilgisayarımın klavyesinin ışığı ve touchpad kilitleme fonksyionları çalışmıyor windows, asususn atk ve smart gesture yazılımlarını da tamamen güncelledim ama tık yok. yei aldığım bilgisayarıda servisegöndermek istemiyorum bi çözüm bilen varsa sevinirim
Hakkında
İlgi Alanları: Futbol, Oyun
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
Apple
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung
Tablet
iPad
Notebook
Lenovo
İşlemci
Intel
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.763
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 7.362 (Bu ay: 439)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.749 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.