Şimdi Ara

Peugeot Rcz Alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31
Cevap
0
Favori
15.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 25
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 34 gün 59 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • snnbrn45 (5 mesaj) Lagun@ (2 mesaj) SYE35 (2 mesaj) Merdomable (1 mesaj) powermoon (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (10 mesaj) Mobil (15 mesaj) Mini (4 mesaj) Uygulama (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    682 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba arkadaslar 22 yasindayim ve calisiyorum. Gecen yil nisanda 0km opel corsa aldim 1.2 70 bg baslangic paketi. Cocukluk hayalim olan rcz nin max 90 bin km de temizini almak mantikli olur mu? Dusunceleriniz nelerdir simdiden tesekkurler

|
    |
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Alınmaz elinde kalır satamazsın !
    Konu başlığını görünce kesin mesajı vardır dedim
    Rcz sahibiyim şuan 200 hp manuel var daha önceden 156 hp otomatik vardı... burda bazı yazılanları okurken güldüm😄 eski rcz mi ilana koyduktan 15 dakika sonra sattım iki araçla toplam 20 bin km yol yaptım en ufak bakım dışında arıza vermedi bu fiyata alacağın en iyi araba tavsiye ederim
    Fiyatına göre araç iyidir, ülke mal dolu olduğundan aracı almak isteyip alamayanlar (korkudan) ve 2. el kaygısı çok fazla, benim GTC aracımda da aynı şekilde yaklaştılar, aldığımdan fazlaya sattım, ama yakıtı dert ederim park vs problemim olur dersen yıpranırsın, ama aslan besleyen yemini düşünmez :)

Almışken 200 lük olanı al arada çıkar erkeklik taslayan roccoları tokatlarsın :)
  • Yüzbaşı
    256 Mesaj
    satışta bir aracım var , sürekli rcz ile takas teklif ediyorlar. keyifli bir araçtır eminim ama elinizden çıkarması çok zor olacaktır.
    |
    |
  • Yarbay
    3716 Mesaj
    Hayalinmiş madem, alınır elbet neden alınmasın.
    Satışı piyasa arabaları gibi olmaz elbet ama işin içinde hayali gerçekleştirmek var.
    Alfa 159'u cesaret edip alamadım, daha fazlasına Focus aldım, memnunum lakin 159 hep ukde olarak kalacak.
    Al gitsin.
    |
    |
  • Yarbay
    5780 Mesaj
  • Yarbay
    7464 Mesaj
    Alınabilü
    |
    |
  • Yarbay
    14056 Mesaj
    Mantıklı olmaz tabii ki. Mantık değil de gönül işi dersen alırsın.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    682 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Sizce çok sorun çıkaran bir araç mı?
    |
    |
  • Binbaşı
    1641 Mesaj
    Alacaksan 1.6 200 lük manuel al.
    |
    |
  • Yarbay
    4380 Mesaj
    Alınır tabi. O fiyata taş gibi araba. O fiyata polo alan insanların olduğunu düşününce daha da mantıklı geliyor
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    her araba alınır lakın usta yok kımse iş bilmiyor bu ulke mal dolu
    |
    |
  • DH Yönetici
    6277 Mesaj
    Evo kasa manuel bulunursa alınır. Tüm kronik sorunları gidermişler.
    |
    |
  • Yarbay
    8088 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Konu başlığını görünce kesin mesajı vardır dedim
    |
    |
  • Teğmen
    173 Mesaj
    Coook fazla elinde kalır satamazsin, çok arıza çıkartır vs gibi senin şevkini kıracak adam çıkar. Alınca da elleriyle bir tarafta tuta tuta bakarlar. Yakın zamanda hayallerindeki aracı almış biri olarak söylüyorum. Psikolojik yipratmasina hazirsan al. Ufacicik bir sese geldimi tribe giriyorum. Dışarda durunca usuyordur diye üzülüyorum. Yakın zamanda kendi nazarım deydi.
    Banada çok alma satamazsincilar geldi.. daha yeni temizliği görüp aldığım fiyatın 10k üstünü veren oldu satmadim satmayacagimda. Dotte durup sancı olacağına osur millete koku olsun.

Ama tekrar söylüyorum bak maddi tarafını geç psikolojik olarak mental olarak kendini hazır hissediyorsan al..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    584 Mesaj
    böyle al satta zarar ettirecek araçlar için benim kıstasım acil para gerektiğinde arabayı satmak zorunda kalmayacaksan alınır. ama yok maaşlı çalışansan, üstüne bir de kredi çekip bu arabayı alıyorsan yarın öbür gün çok acil para gerektiğinde arabanı elden çıkarman gerekecekse kesinlikle uzak dur. dünyanın bin türlü hali var bana bir şey olmaz deme asla, arabanı yok fiyatına birisine sattığında ömür boyu canını yakar.
    |
    |
  • Yarbay
    2534 Mesaj
    Rcz sahibiyim şuan 200 hp manuel var daha önceden 156 hp otomatik vardı... burda bazı yazılanları okurken güldüm😄 eski rcz mi ilana koyduktan 15 dakika sonra sattım iki araçla toplam 20 bin km yol yaptım en ufak bakım dışında arıza vermedi bu fiyata alacağın en iyi araba tavsiye ederim
  • Yarbay
    2242 Mesaj
    Fiyatına göre araç iyidir, ülke mal dolu olduğundan aracı almak isteyip alamayanlar (korkudan) ve 2. el kaygısı çok fazla, benim GTC aracımda da aynı şekilde yaklaştılar, aldığımdan fazlaya sattım, ama yakıtı dert ederim park vs problemim olur dersen yıpranırsın, ama aslan besleyen yemini düşünmez :)

Almışken 200 lük olanı al arada çıkar erkeklik taslayan roccoları tokatlarsın :)
    |
    |
  • Yarbay
    7314 Mesaj
    Pejonun en utanç verici aracı
    |
    |
  • Yarbay
    5245 Mesaj
    1.2 corsayı kullandım, enteresan biçimde şehiriçinde de şehirdışında da, yokuşta da inişte de 6 litre yakan bir araç

İşin mantığını soruyorsanız 1 sene bile olmamış sıfır araç ihtiyaçlar değişmediyse, ciddi bir daha ucuzunu- pahalısını alma durumu yoksa satılmaz, hele üstüne gidip ikinci el aracın riskine hiç girilmez.

Öbür taraftan bu benim hayalim, çıkaracağı masraf riski (belki de çıkarmayacak) vs. önemli değil diyorsanız da her araç alınır kullanılır.
  • Binbaşı
    1488 Mesaj
    Maddiyata bağlı bir seçim bu. Corsa ile kıyaslayabileceğiniz kısım yakıt, bakım, yedek parça fiyatları olabilir.

Yoksa her araç satılır. Bugün sizin hayaliniz, yarın başkasının hayali...
    |
    |
  • Yarbay
    2056 Mesaj
    Parayla satılan hayalin varsa daha ne bekliyorsun.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
valorant points
valorant vp
Sohbet
takipçi satın al
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,243
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.