Şimdi Ara

Fatih Erbakan: Gençlerimizi deizm, ateizm ve eşcinsellik gibi felaketlerden koruyacağız.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
373
Cevap
3
Favori
7.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TRT’de propaganda konuşmaları Yeniden Refah Partisi lideri Fatih Erbakan'ın konuşması ile başladı:

• LGBTİ derneklerinin tamamını kapatıp, kamuya açık alanlarda propaganda yapmalarını engelleyeceğiz.

• Gençlerimizi deizm, ateizm ve eşcinsellik gibi felaketlerden koruyacağız.

Fatih Erbakan: Gençlerimizi deizm, ateizm ve eşcinsellik gibi felaketlerden koruyacağız.
    Fatih Erbakan: Gençlerimizi deizm, ateizm ve eşcinsellik gibi felaketlerden koruyacağız.ibrahim Haskoloğlutwitter
    “TRT’de propaganda konuşmaları Yeniden Refah Partisi lideri Fatih Erbakan'ın konuşması ile başladı: • LGBTİ derneklerinin tamamını kapatıp, kamuya açık alanlarda propaganda yapmalarını engelleyeceğiz. • Gençlerimizi deizm, ateizm ve eşcinsellik gibi felaketlerden koruyacağız.”
    https://twitter.com/haskologlu/status/1655199681268396033?s=46&t=xJ104AmIEAoPZ4JqV9JerA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dolcia -- 11 Mayıs 2023; 8:1:52 >

• Gençleri siyasal islam ve ülkücülükten korursak, gerisi hiç önemli değil.

Ben devlet düşmanı ve devleti soyan bir ateist, deist veya eşcinsel görmedim hiç.

Ben hırsızlık yapan, komisyonculuk yapan ve tokatçılık yapan bir ateist, deist veya eşcinsel görmedim hiç.

Ben kavgada 1'e 10 kişi giren bir ateist, deist veya eşcinsel görmedim hiç.

Ama devleti soyan, Cumhuriyet ve Atatürk düşmanı, hırsız, tokatçı, dolandırıcı, teke tek kavgadan ödü kopan 100'lerce müslüman ve ülkücü tanıdığım var.

Merak etmeyin 18-30 yaş aralığının aklı başında %90'ı sizi istemiyor ve defolup gideceksiniz.

Adam sırf islam dinine göre lanetli oldukları için durmadan eşcinsellere ve inançsızlara nefret kusuyor, hakaret ediyor. Bu düpedüz dayatmadır. Bugün bir siyasetçi çıkıp “Gençlerimizi müslümanlık felaketinden koruyacağız” dese öldürülmesi ya da tutuklanması kaç saat sürer?
  • Peki ya Yatlardaki Gencleriniz?
  • Gençleri deizm ve ateizmden korumak için imam hatipleri ve cemaat/tarikat yapılanmalarını mı kapatacakmış?

• dolcia kullanıcısına yanıt
    LGBT, deizm, ateizm ilericilikmi? Muassır medeniyet mi? Sizin olsun ozaman
  • ayzeb A kullanıcısına yanıt
    Her insan inanç özgürlüğüne sahiptir. İsteyen deist olur, isteyen ateist olur, isteyen de müslüman olur. İnsanlara islam inancını dayatıp, inançsızlığı “felaket” olarak nitelendiren de gericinin önde gidenidir.
  • Sizin politikalarınız ve diliniz bence o yola daha fazla iter ama siz bilirsiniz yaşayarak görelim.

Gerçi görmüyonuz görseniz strateji değiştirirdiniz.

Sadece para için meslek olsun diye ateist olduğu halde hocalık yapan bilmiyorum 40 sene önce var mıydı
  • dolcia kullanıcısına yanıt
    Kim neyi dayatmış.. ? Örnek;

her inanç insana özgü ve özeldir. insanların inanç hürriyetini yok sayamazsın bu anayasal suçtur.

LGBT ye gelince bu parti kendini osmanlıcı sayıyor osmanlıda dönen oğlancı geyiklerini bilmeyen yoktur Osmanlı atasına sahip çıkanlar LGBTci olmalı

• Gençleri siyasal islam ve ülkücülükten korursak, gerisi hiç önemli değil.

Ben devlet düşmanı ve devleti soyan bir ateist, deist veya eşcinsel görmedim hiç.

Ben hırsızlık yapan, komisyonculuk yapan ve tokatçılık yapan bir ateist, deist veya eşcinsel görmedim hiç.

Ben kavgada 1'e 10 kişi giren bir ateist, deist veya eşcinsel görmedim hiç.

Ama devleti soyan, Cumhuriyet ve Atatürk düşmanı, hırsız, tokatçı, dolandırıcı, teke tek kavgadan ödü kopan 100'lerce müslüman ve ülkücü tanıdığım var.

Merak etmeyin 18-30 yaş aralığının aklı başında %90'ı sizi istemiyor ve defolup gideceksiniz.

• Şimdi sıra Osmanlı ya mı geldi ? Ben inanmıyorum ama ola bile ben bugün, bu asırda in bahsediyorum.
    Adam sırf islam dinine göre lanetli oldukları için durmadan eşcinsellere ve inançsızlara nefret kusuyor, hakaret ediyor. Bu düpedüz dayatmadır. Bugün bir siyasetçi çıkıp “Gençlerimizi müslümanlık felaketinden koruyacağız” dese öldürülmesi ya da tutuklanması kaç saat sürer?

sen ne asrından bahsediyorsun.

adamlar osmanlıcı osmanlının geleneğinde varsa savunurlar bunu anlamak zor değil. kafaına külah takıp bıçak tencere kapağı ile dizi izleyen adamlar eski kültür diye LGBTye yok mu diyecek. Kaldıki güncel tarikat ve camaatlerde dönen naneleri de herkes biliyor.

• BUNLARDAN BAŞLAYIN O ZAMAN...

• Hiç bir şey bilmiyorsun. Duyumlarla dedikodularla hareket ediyorsun

Bir şeyi merak ediyorum hiç yönelimi lgbt arkadaşın var mı?

• Yav sanane sanane.İsteyen deist, isteyen ateist, isteyen eş cinsel olur sanane.Sana mı kaldı? Sizi ne ilgilendiriyor? Kimseye karışamazsınız ya.Ben müslümanım mesela.Bana kimse bulaşmadıkça sorun yok.Herkesin kendi bileceği iş.Dayatma yaparsan insanlar daha çok ister.Ters tepki oluyor işte.

• bu lafla birlikte aslında Türk gençliğinde yükselen deizmin çok yüksek seviyelerde olduğunu kanıtladı

neyin duyumu dedikodu ciltler dolusu kitaplar var osmanlı dönemine ait ufak araştırma yap sen de göreceksin bu foruma artı onsekiz kaynaklar atmak istemiyorum elinin altında internet var zor değil.

• richardfeymanınsaçı kullanıcısına yanıt

namaz kılmaz zekat vermez oruç tutmaz sorarsan deli gibi islamiyeti savunur açık tek yaprak kuran okumaz. bu tipler de deisttir ama kendini bilmez.

az kaldı bir nesil sonra çok farklı bir türkiye olacak. kendileri de çok iyi biliyor ama umurlarında değil kasayı dolduran yallah

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.