Binbaşı
28 Ağustos 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme
Toplam: 380 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Arkadaşlar LG 42 inç 2012 modem bir lcd televizyon aldık. Birkaç ay sonra birden hdmi çıkışları çalışmamaya başladı. Araştırdığımda gördüm ki bu modellerde çok yaygınmış. Tamiri hem pahalı hem de tekrarlama riski varmış. Aklıma şöyle bir şey geldi:

Tvnin usb, vga ve scart çıkışları çalışıyor. Bu çıkışlardan birini hdmi’a çeviren bir adaptör ya da çevirici ile hdmi çıkışı elde edemez miyiz? Mümkünse nasıl bir adaptör olabilir? Çok araştırdım ancak usb to hdmi adaptör bulamadım mesela ilginç şekilde.

Şimdiden teşekkürler

Otogaza 24 saat arayla gelen iki zammın ardından benzin ve motorine de zammın kapıda olduğu öğrenildi. Zammın gelmesi durumunda bu gece benzin ve motorinin fiyatı ciddi şekilde artacak.

Olcay AYDİLEK / ANKARA

Akaryakıta zammın ardı arkası kesilmiyor. Dün otogaza 24 saat arayla ikinci zam gelirken bugün de benzinin ve motorinin fiyatının ciddi oranda artması bekleniyor.Beklenen zam gerçekleşirse bu gece motorine 1 TL 51 kuruş, benzine ise 88 kuruş zam gelecek.

Edit: açıklama geldi

Edit: 4 Mart zammı da geldi

Bir edit daha: 5 mart zammı açıklandı

EPGİStwitter
“Akaryakıt Ürünlerinde Fiyat Artışı 05/03/2022 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; Benzinde 69 Motorinde 84 KRŞ/LT Pompa satış fiyatlarına yansıyacak şekilde artış olmuştur.”
https://twitter.com/trepgis/status/1499759036794818563?s=20&t=sLOKkflWA3ZDGWz68VKHAg

Arkadaşlar hsbc kartımda 100 tl limit kalmış ve 120 liralık bir harcama yapmam gerekiyor. Denizbank kartımdan hsbc kartıma 1000 tl ödeme yaptım ancak fast olmadığından pazartesi gerçekleşecekmiş. Ancak benim 120 liralık limite bugün ihtiyacım var. Hsbc atmsinden 20 lira yatırsam limit 120 tl olur mu ve 20 lira yatırmam bir sorun yaratır mı?

Arkadaşlar ailemin bana bu fiyatlarda bir araç alma düşüncesi var. Ancak ben arabalardan pek anlamıyorum. Araba sürmeyi yeni yeni öğreniyorum. Ona göre bir araç bakmak istiyorum. Küçük boyutlu olması ve otomatik olması iyi olur. Bir de külüstür gibi durmaması tabii mümkünse :(

bu fiyatlara otomatik bir araç bulunur mu? Şu ana kadar c3, colt ve jazz gibi modellete baktım. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Sarayın polisleri her zaman olduğu gibi yine halka zulmetti.

https://twitter.com/artitv_/status/1265316804320276481?s=21
son dönemde sıkça gördüğümüz polis şiddetinin bir başka örneğidir.
kaynak:
https://twitter.com/politicturk/status/1264882643067457536?s=21
Arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz şu an sınavdayım

Merhaba arkadaşlar, yarın matematik-2 vizem var. Sınav test şeklinde. Ne yazık ki mat2'ye kafam hiç basmıyor ve 2 yıldır veremiyorum. Bir yandan da 3 gün içinde teslim etmem gereken 3 projem var. Sınav yarın öğlen 12de yapılacak. Acaba yardımcı olabilecek kimse var mıdır? Yardımcı olabilecek arkadaşın ücret talebi olursa onu da konuşabiliriz. Pm ile veya buradan iletişime geçebiliriz. Teşekkürler
Merhaba arkadaşlar, yarın matematik-2 vizem var. Sınav ingilizce ve test şeklinde. Ne yazık ki mat2'ye kafam hiç basmıyor ve 2 yıldır veremiyorum. Bir yandan da 3 gün içinde teslim etmem gereken 3 projem var. Sınav yarın 12-19 saatleri arasında yapılabilecek ve 1 saat süresi var. Acaba yardımcı olabilecek kimse var mıdır? Yardımcı olabilecek arkadaşın ücret talebi olursa onu da konuşabiliriz. Pm ile veya buradan iletişime geçebiliriz. Teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar, yarın matematik-2 vizem var. Sınav ingilizce ve test şeklinde. Ne yazık ki mat2'ye kafam hiç basmıyor ve 2 yıldır veremiyorum. Bir yandan da 3 gün içinde teslim etmem gereken 3 projem var. Sınav yarın 12-19 saatleri arasında yapılabilecek ve 1 saat süresi var. Acaba yardımcı olabilecek kimse var mıdır? Yardımcı olabilecek arkadaşın ücret talebi olursa onu da konuşabiliriz. Pm ile veya buradan iletişime geçebiliriz. Teşekkürler.
Hakkında
Hakkımda:

Beyâban,
Bara'nın yaşı gözümün, özü bed nâm salmış hüzünümün yüzü gülsün.
Ahvalim suskun, dokunan bana mendil tutsun .

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Sayın adminler, bu kurallar gerçekten freestyle mıydı?
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 7.228
İkinci El Bölümü Mesajları: 201
Konularının görüntülenme sayısı: 559.213 (Bu ay: 1.273)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.680 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.