Şimdi Ara

GARANTİ BANKASI HANGİ KREDİ KARTINI ALMALIYIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
22.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok fazla kredi kartı kullanan biri değilim sadece internet üzerinden alışveriş yapmak amaçlı kullanmak için basit bir kredi kartı almak istiyorum , aslında sanal kart yapabilsem bütün işimi görecek ancak kredi kartı olmadan sanal kartta çıkarılamıyor bildiğim kadarıyla... GARANTİ bankasından hesabım olduğu için orayı tercih edicem sizce hangi kredi kartını almalıyım dediğim gibi puanla filan işim olmaz sadece basit bir kredi kartı bana fazla masraf çıkarmayacak

KREDİ KARTIM OLMADAN SADECE BANKA KARTI İLE SANAL KART ÇIKARTMANIN BİR YOLU VAR MI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darnglove -- 14 Aralık 2010; 11:54:12 >

• yukarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: darnglove

yukarı
    yapı kredı wold kartı tercıh et
    daha çok avantaj saglıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

Alıntıları Göster
    GARANTİDEN OLMASI GEREKİYOR
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

Alıntıları Göster
    Abi sakin alma anemde bonus var limiti 1500 tl, taksitli alisveris yapiyo genelde gecen borc 250 civari olmasina ragmen limit acilsin diye 700 civari bisey yatirdik, lakin taksit bitmedigi surece limit acilmiyomus, cok sacma bi durum isbank al yada yapikredi
  • Hangi kredi kartı derken?

Bonus'a ilk başvurduğunda alacağın kart Klasik kart, sonra kazandığın bonusa göre plus ve premium oluyor sana gönderiyorlar 75 TL bonus kazanırsan Plus 150 TL kazanırsan Premium oluyor.

Onun dışında Bonus Trink,Çevreci Bonus,Şeffaf,Aynalı Bonus, Fenerbahçe , Galatasaray gibi seçenekler var ama hepsi aynı, hangisini istiyorsan söyle başvururken yada sonradan da değiştirilebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prestor

Abi sakin alma anemde bonus var limiti 1500 tl, taksitli alisveris yapiyo genelde gecen borc 250 civari olmasina ragmen limit acilsin diye 700 civari bisey yatirdik, lakin taksit bitmedigi surece limit acilmiyomus, cok sacma bi durum isbank al yada yapikredi

Alıntıları Göster
    çokta fazla limite ihtiyacım yok hesabım orda olduğu için garantiden almam gerekiyor yapıkrediyle bir alakam yok çünkü 1500 tl limit bana fazla bile peki bu bonusun yıllık masrafı nedir yani kullanım ücreti filan gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darnglove -- 12 Aralık 2010; 16:03:42 >
  • quote:

çokta fazla limite ihtiyacım yok hesabım orda olduğu için garantiden almam gerekiyor yapıkrediyle bir alakam yok çünkü 1500 tl limit bana fazla bile peki bu bonusun yıllık masrafı nedir yani kullanım ücreti filan gibi...

Alıntıları Göster
    Bence hiç bulaşma garantiye
  • quote:

çokta fazla limite ihtiyacım yok hesabım orda olduğu için garantiden almam gerekiyor yapıkrediyle bir alakam yok çünkü 1500 tl limit bana fazla bile

atiyorum sana 1000 tllik limit verdiler, sende gittin bir milyara 10 takstile lcd tv aldin, ayda 100 100 oduyceksin, eline para gecti yatridin bir milyar kredi kartina, ama hala kullnamazsin, taksitin bitene kadar limnitin blokeleniyo yok boyle bi sacmalik
  • quote:

quote:

çokta fazla limite ihtiyacım yok hesabım orda olduğu için garantiden almam gerekiyor yapıkrediyle bir alakam yok çünkü 1500 tl limit bana fazla bile

atiyorum sana 1000 tllik limit verdiler, sende gittin bir milyara 10 takstile lcd tv aldin, ayda 100 100 oduyceksin, eline para gecti yatridin bir milyar kredi kartina, ama hala kullnamazsin, taksitin bitene kadar limnitin blokeleniyo yok boyle bi sacmalik

Alıntıları Göster
    tek çekimde böyle bir problem yok heralde sadece taksitlerde var değil mi ?
    yani aylık 1000 tl taksit yapmassanız direk öderseniz problem olmuyor çünkü benim alacağım sitelerde genelde tek çekim alışveriş yapıcam zaten ufak tefek şeyler

• quote:

yani aylık 1000 tl taksit yapmassanız direk öderseniz problem olmuyor çünkü benim alacağım sitelerde genelde tek çekim alışveriş yapıcam zaten ufak tefek şeyler

Tabi sadee taksitlide boyle sorunlarla karsilasiyosunuz
  • quote:

quote:

Tabi sadee taksitlide boyle sorunlarla karsilasiyosunuz

Alıntıları Göster
    senelik kullanım ücretleri ne kadardır ayrıca bu kullanım ücreti dışında herhangi bir ücret yansır mı ?

• quote:

senelik kullanım ücretleri ne kadardır ayrıca bu kullanım ücreti dışında herhangi bir ücret yansır mı ?

Alıntıları Göster
    Kardeş bir Garantizede arkadaşın olarak önce Şikayet sitelerini bir oku ondan sonra kararını ver.Bende senin gibi yanılıp şaşıp garantiden kart almıştım.Hiç harcama yapmadan ilk ekstrede 2 kesinti vardı 1.G.Emek 2.Eureko sigorta bana hiç haber vermeden bana sigorta ve emeklilik tanımlamışlar.Dünya kadar fazla para ödemek zorunda kaldım.Kartı iade edeli 2 yıl oldu hala benden sigorta parası istiyorlar.Şu anda Tüketici hakem heyetine başvurdum sonucunu bekliyorum.Ben çok banka ile çalıştım ama garanti gibi çirkef banka görmedim.Şimdi Yapı krediden kart aldım çok memnunum.Sen önce sikayetvar.com sitesindeki şikayetleri bir oku sonra kararını ver.Ama ben yinede üzülmek istiyorum dersen git al ve üzül.Garanti kelimesini duyunca kimyam değişiyor.Şekerim düşüp tansiyonum yükseliyor.Yine başıma bir ağrı oldu ben bir tansiyonumu ölçtüreyim.Hadi kal sağlıcakla

• quote:

Habire geçirirler, bir üstteki mesajda da anlatıldığı gibi, GARANTİYE GİRİŞ VAR ÇIKIŞ YOK
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

quote:

Habire geçirirler, bir üstteki mesajda da anlatıldığı gibi, GARANTİYE GİRİŞ VAR ÇIKIŞ YOK

Alıntıları Göster
    o değilde askerdeyken bende bir paracard vardı garantiye ait (havale ücreti ödememek için abim kendi adına almıştı ) 1 yılda 4 defa işlem ücreti alıyordu 10,15, 20, 25 ne tutturabilirseler

• quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

quote:

Alıntıları Göster
    Kesinlikle önermiyorum perişan ederler baştan söyleyeyim. 3 sene önce bir kredi kartı iptal ettirdim garanti bankasından. 1 yıl sonra bir ekstre gönderdiler olmayan karta iptal edilmiş karta kart ücreti yazmışlar. ne yaptım ettim iptal ettirdim kart ücretini. İptal ettirmemin üzerinden 3 yıl geçmiş bana bir ekstre daha gönderdiler 30 kuruş borcum varmış. Arıyorum müşteri hizmetlerini bağlamıyorlar. Garantiden ne kartım var şu anda nede kullandığım bir hesap numarası vara doğal olarak telefon bankacılığı şifrem yok ve bana ne desem otomatiğe bağlamışlar habire şubeye gideceksin diyorlar. Diyorum şube uzak gidemem bana gideceksin diyorlar. 30 kuruş için beni şubeye gönderiyorlar. Diyorum beni bir müşteri hizmetlerine bağlayın ben garanti bankası kullanmıyorum 3 sene sonra nasıl 30 kuruş borç çıkar bunu öğrenmem gerekiyor yok diyor bağlayamam şubeye git. Birde bende ağız alışkanlığı hemde o anki içinde bulunduğum psikolojiyle buna "abi neden şubeye gideyim sizin yaptığınız bir hata için" dedim. "Ben senin abin değilim benimle düzgün konuş" falan dedi. Bir bayana hiç yakışmayacak üslupla konuşuyor müşteri temsilcileri. Neyse şikayet numarası verdi aradım oda aynı şekilde şubeye git deyince gittim. 30 kuruşa bir lira yatırdım dedim aman daha benimle işiniz olmasın. Ne oldu biliyor musunuz? Bu ayki ekstre yine 60 kuruş. Kafayı yicem artık. Aradım yine bana şubeye git dediler. Hiç işim olmaz mahkemeye versinler ödemeyeceğim bundan sonra. Şubedeki kadına iptal edin diyorum bu kartı yok diyor iptal edemeyiz böyle kalacak diyor. Aynen bir üstteki arkadaşın söylediği gibi "Giriş var Çıkış yok."

• quote:

Orijinalden alıntı: samplus

Kesinlikle önermiyorum perişan ederler baştan söyleyeyim. 3 sene önce bir kredi kartı iptal ettirdim garanti bankasından. 1 yıl sonra bir ekstre gönderdiler olmayan karta iptal edilmiş karta kart ücreti yazmışlar. ne yaptım ettim iptal ettirdim kart ücretini. İptal ettirmemin üzerinden 3 yıl geçmiş bana bir ekstre daha gönderdiler 30 kuruş borcum varmış. Arıyorum müşteri hizmetlerini bağlamıyorlar. Garantiden ne kartım var şu anda nede kullandığım bir hesap numarası vara doğal olarak telefon bankacılığı şifrem yok ve bana ne desem otomatiğe bağlamışlar habire şubeye gideceksin diyorlar. Diyorum şube uzak gidemem bana gideceksin diyorlar. 30 kuruş için beni şubeye gönderiyorlar. Diyorum beni bir müşteri hizmetlerine bağlayın ben garanti bankası kullanmıyorum 3 sene sonra nasıl 30 kuruş borç çıkar bunu öğrenmem gerekiyor yok diyor bağlayamam şubeye git. Birde bende ağız alışkanlığı hemde o anki içinde bulunduğum psikolojiyle buna "abi neden şubeye gideyim sizin yaptığınız bir hata için" dedim. "Ben senin abin değilim benimle düzgün konuş" falan dedi. Bir bayana hiç yakışmayacak üslupla konuşuyor müşteri temsilcileri. Neyse şikayet numarası verdi aradım oda aynı şekilde şubeye git deyince gittim. 30 kuruşa bir lira yatırdım dedim aman daha benimle işiniz olmasın. Ne oldu biliyor musunuz? Bu ayki ekstre yine 60 kuruş. Kafayı yicem artık. Aradım yine bana şubeye git dediler. Hiç işim olmaz mahkemeye versinler ödemeyeceğim bundan sonra. Şubedeki kadına iptal edin diyorum bu kartı yok diyor iptal edemeyiz böyle kalacak diyor. Aynen bir üstteki arkadaşın söylediği gibi "Giriş var Çıkış yok."

Alıntıları Göster
    @samplus bana ne oldu biliyormusun akbankta kredi kartım patladı neyse taksite böldüm ödedim 1 sene boyunca hep -50 krş fatura geldi hiç üşenmiyorlar 50 kuruş borçları olduğu için fatura yolluyorlardı bende gittim akbank şubesine bana 50 kuruş verdiler bi dahada akbankla işim olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: hayati54

@samplus bana ne oldu biliyormusun akbankta kredi kartım patladı neyse taksite böldüm ödedim 1 sene boyunca hep -50 krş fatura geldi hiç üşenmiyorlar 50 kuruş borçları olduğu için fatura yolluyorlardı bende gittim akbank şubesine bana 50 kuruş verdiler bi dahada akbankla işim olmadı

Alıntıları Göster
    bende iptal ettirmeyi düşünüyorum,zaten kullanmıyorumda.

senelik kart ücretleri artmış.bu sene 40 idi seneye 50tl olacakmış.yazık o paraya valla.

bundan sonra kart kullanmamaya karar verdim.bişey alacaksam peşin param varsa alacam yoksa almicam

• quote:

Orijinalden alıntı: (((TeAcHeR)))

bende iptal ettirmeyi düşünüyorum,zaten kullanmıyorumda.

senelik kart ücretleri artmış.bu sene 40 idi seneye 50tl olacakmış.yazık o paraya valla.

bundan sonra kart kullanmamaya karar verdim.bişey alacaksam peşin param varsa alacam yoksa almicam

Alıntıları Göster
    yani yapı kredi daha mı iyi diyorsunuz ?
  • quote:

yani yapı kredi daha mı iyi diyorsunuz ?

Alıntıları Göster
    500 liralık bonus kredi kartım var dün biraz para yatırayım dedim borç kapansın borcum 550.35 gözüküyordu, bu bonus niye bana limiti aştırıyor, limitiniz yetersiz demiyor ben bonusu önermiyorum
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.