Şimdi Ara

ARKADAŞLAR SOL KULAĞIM TIKANDI ÇOK AZ DUYUYORUM YARDIM EDİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
67.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sol kulağım birden bire tıkandı bende temizlemek için kulak temizleme çubuğu ile karıştırdım iyice tıkandı sol kulağım hiç duymuyor kulağıma çubuk soktuğumda ise kulak zarında ağrı oluyor kulakta birazda basınç hissediyorum çok kötü bir durumdadyım kulağıma gliserin döktüm ama hala geçmedi ne yapmalıyım kaç günde geçer daha önce başına gelenler yardımcı olabilir mi

• Hastahane'ye gitmeyi deneyebilirsin kardeşim. KBB sana iyi gelir.
  • tek çözümü hastaneye KBB ye gitmen. 5 dk da sorunu çözüyorlar çok basit bir işlem. benim de sol kulağımda sorun var habire tıkanıyor, gidip duruyorum KBB ye. O kulağın üzerine yatma, kulak içi kulaklık takma, kulak çöpü kullanma o zaman tıkanacak olsa bile tıkanmaz.
  • gliserinin amacı kiri kabartmaktır seni kurtarmaz ve bana bütün doktorların tek söylediği hiçbirsekilde çubukla kulağınızı temizlemeyin demesidir çnk kiri içeri atar ve orada birikmesini sağlar anlastık? çözümü basit yarın gidiceksin kbb ye aldırıcan kirini bu arada zar diyorsun bu sanırım zorladığın için olmus dahada zorlarsan dahada kötüleşir elleme yarını bekle;))
  • sakız çiğne
    esne
    yutkun
    çeneni sağa-sola oynat
    burnunu kapatıp baskı uygula içerden
  • buraya konu açacağına hastaneye gitseydin keşke burda ne bulmayı bekliyorsunki.
  • büyük ihtimal orta kulak iltihabı oldun. Ben bunun verdiği zararı hala çekiyorum. sana tavsiyem hemen bir doktora görün.
  • Kulak kiri ise basit.
    Orta kulak ise 1'5 ay çekebilirsin
  • Haha banada olmuştu kbbye git bir makinaya icini boşaltıyorlar eskisinden daha iyi oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dooc -- 3 Nisan 2012; 20:13:13 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.