Yarbay
22 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
22 üye
Görüntülenme
Toplam: 156 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Muhabir soruyor pazarda atış var mı diye. Adam da artiz anlıyor   
Bonba gibi ilerliyoruz h adi inşallah

Türkiye'nin en kötü en yanlış taraftarı bence annesine babasına karşı gelen, arkadaşından borç para alıp geri ödemeyen, milletin arkasından yalan yanlış konuşan dedikodu yapan, ortalık karıştıran kişilerdir.

Başka da büyük yoktur.

Geçenlerde düşündüm Fenerbahçe'yi rüyamda görsem ne görürüm diye. Bunu baya düşündüm. Sarı Lacivert bir şey görsem belki Ankaragücünü görmüşümdür nereden bilicem? Alex değil. Ali Koç'u görsem o da Fenerbahçe değil.

Akşamüstü haftasonu da olmasıyla marketçiye kasaya gittim. 10 - 15 parçaydı. Sepetin içinde. neden sepetin altı tuttu burası    Çünkü ikiye bölmüşler. Markette kasada duran olmaz diyor. Kızı çağırdı o daha önce ikiye bölmüştük olabilir dedi. Sonra kız benim yanımda fikrini söyleyince bunlar içeri gittiler. 10 dakka sonra geri geldiler. Kız bu sefer olmaz bölünmez diyor   Sepette durmuyormuş hiçbir şekilde. Ben sinirlenmeye başladım. Az önce dedim kız olur dedi herkes bölüyormuş. Herkes demedi dedi. Tamam dedim herkes demediyse de birileri dedi. Sonuçta bu oluyor. Bunun altında da yok üstünde de yok. Benimle dalga geçer gibi geç geç dediler. Arkamdaki müşterinin işlemini yaptılar. Simdi benim bunu bir şekilde ispat edip fişi götürmem lazım. Hepsini iade edicem  

Beyaz bir örümcek. İnternette baktım bunu bulamadım ama çok zehirli bir tür falan dedikleri beyaz örümcekler var. Sağa sola zehir bırakıyorlamış. Bu da onlardan mıdır? Ben kene zannettim önce ondan yakalayayım dedim ama ağ atınca sağa sola anladım kene olmadığını. Bunu yakalamaya çalışırken anladı onu yakalamak istediğimi yavaşladı ölü taklidi falan yaptı. Aklı sıra beni kandıracak. Yakaladım tabi bana yedirebilir mi?


Ekonomi kötüye gidiyor sanki. İnsanlar çok acayip acayip davranıyorlar. Ben ekonomiden olduğunu düşünüyorum bunun. Bir de halkın içinde çok büyük bir bölüm var şizofren bunlar. Tespit edilemedikleri için bir arada yaşıyoruz. Gerçekten çok sıkıntı veriyorlar hayatımızı çok zorlaştırıyorlar. Bunlarla iletişimi kopartalım diye düşünüyorum ama bu da çözüm değil.

Serpil teyze var 1. katta oturuyor o söylüyormuş hep birisi geçerken parçalı parçalı öksürüyormuş. Oğlu yiğit var. atmden para çekerken birisini görmüş bizim mahalleye girmiş öksürmüş. Azim tekelin oraya kadar kovalamış ama yaklayamamış. Biz de aradık bulamadık adamı.

Bugün aradılar telefon 3 kere meşgul çaldı. Sonra cevap verdim. Sistemik nonsemiks gibi bir şeyler dediler. Bir kaç soru sorup gideceğiz dediler. Yalnız mı yaşıyorsunuz dediler. Neden sordunuz dedim. tamam önemli değil deyip kapattılar. Yeni dolandırıcılık çeşidi mi? çünkü gogole'da sadece bir tane şarkıcı çıkıyor.

Hakkında
Konum: İstanbul,Kadıköy
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Mesaj Sayısı: 2.324
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 16.604
İkinci El Bölümü Mesajları: 14
Konularının görüntülenme sayısı: 1.326.422 (Bu ay: 2.414)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.587 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.