Şimdi Ara

1 Adet Kitap Bastırmak İstiyorum (Evlilik Teklifi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
13.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun zamandır konu dışına konu açmamıştım. :)

Zamanında buralarda konular açar geyik yapardık ama şuanda ciddi bir konu için yardıma ihtiyacım var. Elimde yaklaşık 140 sayfalık gün gün yazılmış bir word belgesi var. Bunu ciltletip kitap haline getirmek ve kapağa istediğim resmi koydurmak istiyorum. Biraz araştırdım ama genel olarak standart metinlerden bahsedilmiş sevgiliye kitap ile ilgili ben bu tarz bir şey yapmayacağım. Zaten yaklaşık 6 aydır yazıyorum.

Hazır 140 sayfa, word'de yazılmış ciltlenecek ve istediğim resim ile ön kapak ve kitap arkasına yazı yazılacak.

Bu iş için önerisi olan var mı?

Tektaşı hallettik, sıra kitap basımına geldi bundan sonra da mekan ayarlaması kaldı. Son 23 gün.

• Normal matbaaların yapabileceğini düşünüyorum. Olmadı bir reklamcıya git onlarda da baskı aletleri var
  • Arkadaş bastırdı sevgililer gününde , 80 TL Bayıldı , normal matbaacıda yaptırdı diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Unforgiven

Normal matbaaların yapabileceğini düşünüyorum. Olmadı bir reklamcıya git onlarda da baskı aletleri var

Şuanda çalıştığım ilde matbaa ve reklamcı olayı sıkıntı biraz. Yıllık izine çıkıp İstanbul'a geldiğimde ise 2 gün olacak önümde o yüzden yetiştirememe ihtimalim var. İnternet üzerinden yapmaya çalışıyorum mecburiyetten. Yoksa Cağaloğlu tarafına gidip her türlü hallederdim de maalesef bulunduğum ilden dolayı imkansız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smyrn3.

Arkadaş bastırdı sevgililer gününde , 80 TL Bayıldı , normal matbaacıda yaptırdı diye biliyorum

Peki internette bulduğum gibi hazır şablona kendileri mi doldurdular yoksa yazısı hazırdı yazıyı verdi ve onu mu bastılar? Kapak var mıydı fotoğraf şeklinde? 80-100-200 artık onu gözden çıkardık çok da mühim değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

quote:

Normal matbaaların yapabileceğini düşünüyorum. Olmadı bir reklamcıya git onlarda da baskı aletleri var

Şuanda çalıştığım ilde matbaa ve reklamcı olayı sıkıntı biraz. Yıllık izine çıkıp İstanbul'a geldiğimde ise 2 gün olacak önümde o yüzden yetiştirememe ihtimalim var. İnternet üzerinden yapmaya çalışıyorum mecburiyetten. Yoksa Cağaloğlu tarafına gidip her türlü hallederdim de maalesef bulunduğum ilden dolayı imkansız.

Bulunduğum ilçe de kırtasiyeler defter tarzı şeyler yapabiliyor.

Boyutları yaklaşık resimde ki gibi oluyor. Sayfaları istediğin gibi düzenleme şansın var. Kırtasiyelere uğramanı öneririm.

Eğer kendi yazıların dışında farklı bir kitap tarzı bir şey yapmak istersenhttp://www.sevgilikitabi.com/ sitesine uğramanı öneririm. Çok orjinal şeyler var.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Smyrn3.

Arkadaş bastırdı sevgililer gününde , 80 TL Bayıldı , normal matbaacıda yaptırdı diye biliyorum

Peki internette bulduğum gibi hazır şablona kendileri mi doldurdular yoksa yazısı hazırdı yazıyı verdi ve onu mu bastılar? Kapak var mıydı fotoğraf şeklinde? 80-100-200 artık onu gözden çıkardık çok da mühim değil.

Bu sorularınızı direk copy-paste yapıp atarım birazdan arkadaşa , cevaplar geldiğinde direk size dönerim sorun olmaz ise ?

• Ben olsam normal kitaba yaptırırım şu aralar popüler kitaplarının birinin 30-40. sayfaları arasında bi yere tam yazıların arasına böyle xxx seni şöyle seviyorum böyle seviyorum benimle evlenir misin? yazıcan kitabın geri kalan kısmı birebir aynı olacak.Kız arkadaşın delirdim mi acaba diye filan düşünecek :D bi daha okuyacak sonra seni arayacak yaaa salak şey evet evet diyecek

Ama şöyle bir durum var al bu kitabı oku oku oku demeyeceksin akşam arayıp kitabı okudun mu diye sormayacaksın lakin yenge kitabı 1-2 gün okumayabilir ya da hiç okumayabilir 2-3 gün sonra oku filan diyebilirsin.
  • quote:

quote:

quote:

Bulunduğum ilçe de kırtasiyeler defter tarzı şeyler yapabiliyor.

Boyutları yaklaşık resimde ki gibi oluyor. Sayfaları istediğin gibi düzenleme şansın var. Kırtasiyelere uğramanı öneririm.

Eğer kendi yazıların dışında farklı bir kitap tarzı bir şey yapmak istersenhttp://www.sevgilikitabi.com/ sitesine uğramanı öneririm. Çok orjinal şeyler var.

Kendi yazdıklarım ile olacak. Anadoluda küçük bir ilde maalesef kırtasiyeler bu tarz işlerle uğraşmıyor. Mecbur online araştırma yapmam gerekiyor.

Şöyle bir site buldum 153 TL görünüyor yarın aramayı düşünüyorum.

http://www.onlinebasimevi.com/default.aspx

• quote:

Orijinalden alıntı: Essentiel

Ben olsam normal kitaba yaptırırım şu aralar popüler kitaplarının birinin 30-40. sayfaları arasında bi yere tam yazıların arasına böyle xxx seni şöyle seviyorum böyle seviyorum benimle evlenir misin? yazıcan kitabın geri kalan kısmı birebir aynı olacak.Kız arkadaşın delirdim mi acaba diye filan düşünecek :D bi daha okuyacak sonra seni arayacak yaaa salak şey evet evet diyecek

Ama şöyle bir durum var al bu kitabı oku oku oku demeyeceksin akşam arayıp kitabı okudun mu diye sormayacaksın lakin yenge kitabı 1-2 gün okumayabilir ya da hiç okumayabilir 2-3 gün sonra oku filan diyebilirsin.

30-40 sayfalık bir şey olsa olabilirdi de ben kabataslak planımı oluşturdum. :)

Mezuniyet töreninden sonra arkadaşlarıyla beraber biraz vakit geçirdikten sonra hadi değişiklik olsun Kız Kulesinde akşam yemeği diyerek o tarafa geçmek (tabi önceden gitmeden ona uygun şekilde masa dizaynı için görüşeceğim), orada evlilik teklifi ve tektaş merasimi, ardından kitabı vereceğim.

Kitap evlilik meselesi açılıp da erken mi değil mi vs. diye ondan sonra başlayan tartışmadan bugüne kadar her günümüzü anlatıyor. Her gece yatmadan önce o günü anlattım. Bir nevi günlükte diyebiliriz. :)

Maalesef ramazana denk geliyor eğer öyle olmasaydı dönüşünde de evde güzel bir masa hazırlamayı düşünüyordum ama o artık yalan olacak. Karşılıklı şarap içmedikten sonra mum ışığında evde 2. bir yemeğe gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi van_hoijdonk -- 11 Haziran 2014; 0:53:59 >

• van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    Komşu illere gitme gibi bir fırsatınız yok mu? Elbet yakınlarda matbaa veya basım evi tarzı yerler vardır.
  • The Unforgiven T kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam bu ara çok yoğun çalışıyorum.
  • www.baskihizmetleri.net sitesini muhakkak inceleyin. İster 1 ister 1000 adet kitap bastırabiliyorsunuz. Kapak görselini yolluyorsunuz. Grafik çalışmasınıda yapıyorlar. Mijanpajı yapıyorlar. Dilerseniz editöryal destek sağlıyorlar... Kitap basımına dair herşey
  • http://seginus.com.tr/kitap_bastirmak_istiyorum sayfasinda hersey detayli bir sekilde yazilmistir. dilerseniz tek kitap dilerseniz binlerce kitap bastirabilirsiniz. okudugum kadariyla reklam destekleride var. incelemenizi tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByKart -- 30 Haziran 2016; 12:11:56 >
  • Reklamlar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.