Şimdi Ara

Forza Motorsport 4 [Ana Konu] (81. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.343
Cevap
10
Favori
221.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eli Wallach

quote:

Orijinalden alıntı: mratt

quote:

Orijinalden alıntı: Eli Wallach

Videolardan edindigim izlenimler itibariyle konusuyorum,bu oyunun grafikleri renk paletinden dolayı oldugundan kotu gorunecek, niyeyse bir sevemedim su oyunun renklerini. İnsan daha tok renkler bekliyor, mesela Dirt 3 sırf renk paletinden dolayı cok hoş gozukuyor. Umarım yanılırım.

Renk paletinden kastın nedir tam anlamadım?

Genel olarak renklerinden bahsediyorum, hani biraz daha pastel olsalar daha iyi olacakmış gibi geliyor.

Benim grafikle işim olmaz ama renkleri fazla mat buluyorum genelde bu sorunu çözmek için tv de kontrast ayarlamasına gidiyorum.. Daha çok ayarı yaparken tam siyah yada ferrari kırmızısı bir araba seçip gerçek renge en yakın gelecek şekilde ayarlarım.. Bu benim takıntım her filme oyuna renk ayarı çekecek kadar kıl biriyim

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H-Shifter -- 8 Ağustos 2011; 1:01:12 >
  •  Forza Motorsport 4 [Ana Konu]

Forza Motorsport 4 [Ana Konu]

• Beğenmedim ben bu arabayı, Lamborghini adına yakışmamış farları falan.

Düzeltme: Oruç başıma vurdu herhalde yukarıdaki cümleyi ön far konusundaki düşüncem hariç kaale almayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 5 Ağustos 2011; 19:10:20 >

• Lamborghini Sesto Elemento da var oyunda

2.8 Milyon$ ile dünya'nın en pahalı arabasıdır komple karbon fiberden üretilmiştir ve en apaçi tasarımı ile gözüme girdi şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsnsvbnymr

quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

quote:

quote:

Kap bi Forza 3 bak keyfine işte 4 çıkana kadar.

Tamamdır en yakın sürede edinicem Bide üstad senin coverlar nasıl memnun musun?

Gıcır gıcır duruyorlar bir köşede işte çok memnunum.
    Ama ilk yaptıklarımdan sonra yeni yapmadım, 20 tanede kaldım şu an. Sevdiğim oyunların coverlarını yapacaktım zaten farkettim ki sevdiğim oyunların %90'ını orjinal olarak alıyorum zaten pcye ya da PS3'e.

Anlıyorum Benim öyle sevdiğim oyun olmadığı için sadece egomu tatmin için yapıyorum ama dizilerede yapasım varda maddi yönden çöküşe uğrar mıyım diye düşünüyorum gerek varmıdır sence

Yeni gördüm mesajını hocam, hiç uğraşılmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Lamborghini Sesto Elemento da var oyunda

2.8 Milyon$ ile dünya'nın en pahalı arabasıdır komple karbon fiberden üretilmiştir ve en apaçi tasarımı ile gözüme girdi şimdiden.

küçük reventon diyesim geldi bu araca

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kap bi Forza 3 bak keyfine işte 4 çıkana kadar.

Tamamdır en yakın sürede edinicem Bide üstad senin coverlar nasıl memnun musun?

Gıcır gıcır duruyorlar bir köşede işte çok memnunum.
    Ama ilk yaptıklarımdan sonra yeni yapmadım, 20 tanede kaldım şu an. Sevdiğim oyunların coverlarını yapacaktım zaten farkettim ki sevdiğim oyunların %90'ını orjinal olarak alıyorum zaten pcye ya da PS3'e.

Anlıyorum Benim öyle sevdiğim oyun olmadığı için sadece egomu tatmin için yapıyorum ama dizilerede yapasım varda maddi yönden çöküşe uğrar mıyım diye düşünüyorum gerek varmıdır sence

Yeni gördüm mesajını hocam, hiç uğraşılmaz.

Eyvallah dostum bende öyle düşündüm

• Daha çok concept bir araca benziyor.

• Daha yapım aşamasında zaten içi öyle değil normalde.
  • Araç hakkındaki bilgilere bakın

- Lamborghini Sesto Elemento (İtalyanca “Altıncı Element” anlamına geliyor)

- Lamborghini’den yapılan açıklamaya göre Lamborghini Sesto Elemento konsepti, ultra hafif karbonfiber karosere sahip ve V10 motor ile dört tekerlekten çekiş sistemine yer verilmiş olmasına karşın bu süperspor otomobilin boş ağırlığı sadece 999 kg. Hemen belirtelim ki: Sınıfının en hafif otomobili olan Lamborghini Gallardo LP 570-4 Superleggera’nın ağırlığı 1340 kg.

- Lamborghini Sesto Elemento’da sürücünün arkasına uzunlamasına yerleştirilmiş olan 5204 cc hacminde V10 motor, 8000 d/d’de 570 HP güç ve 6500 d/d’de 540 Nm tork üretiyor. Motor gücünü dört tekerleğe birden aktarıyor. 6 kademeli otomatik şanzımanla kumanda edilen otomobilin 0-100 km/s hızlanma süresi ise sadece 2.5 saniye.

- Otomobilin adı İtalyancada altıncı element anlamına geliyor. Bunun nedeni ise karbonun kimyasal elementlerin sıralandığı periyodik tabloda, karbonun altıncı sırada yer alması.

kaynak :http://otomobil.com.tr/detay.asp?bolum=1865&baslik=Lamborghini-Sesto-Elemento-konsepti-ortaya-%E7%FDkt%FD

• Ben beğenmiyorum bunu hiç tasarım olarak önü itici ama karbonfiber kasa ve ağırlığı ile oldukça değişik bir araç..Araç 2.8 M$ tamam da en pahalı araba diyemeyiz daha pahalı araçlar da vardır hani seri üretim olsaydı diyebilirdik bunu ama bu maliyetle bir araç fazla üretilmez..
  • Zenginin parası züğürdün çenesini harbiden yoruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

of of

• Lamborghini Aventador var mi acaba arac listesinde ?
    $u anda mobil olarak giri$ yaptigim icin bakamiyorum listeye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: moffaka

fikrini belirtmis bbr laf sokmamis neresine alindiysaniz artik..

Kardeş bence mesajı bir defa daha oku ama bu defa anlayarak okumaya çalış; GT ile Forza daki tek fark araç sayısı değil aynı zamanda GT de dinamik ışıklandırma var, oyun çıksın bakın daha ne farklar çıkacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala

Lamborghini Aventador var mi acaba arac listesinde ?
    $u anda mobil olarak giri$ yaptigim icin bakamiyorum listeye.

Forza 3'te olduğuna göre Forza 4'te de bulunacaktır diye düşünüyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

quote:

Kardeş bence mesajı bir defa daha oku ama bu defa anlayarak okumaya çalış; GT ile Forza daki tek fark araç sayısı değil aynı zamanda GT de dinamik ışıklandırma var, oyun çıksın bakın daha ne farklar çıkacak

Bu Forza 4'de dinamik ışıklandırma olmayacağı anlamına gelmez değil mi? Oyun çıkmadan yerden yere vuruyorsunuz oyunu ya hayırlısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMEA -- 6 Ağustos 2011; 18:30:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

quote:

Dinamik ışıklandırmaymış. Forzada yokmu dinamik ışıklandırm? Statik sabit ışıklandırmamı var, görende bişey biliyor sanacak.

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.